Raczka, 25 czerwca - Kobieta

Raczka, 25 czerwca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka urodzona dnia 25 6 często bywa zmienna, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i częstokroć nie umie skończyć rozgrzebanych zadań, często bierze się za różnorodne zajęcia. Charakteryzuje się metodycznością, potrafi mądrze gospodarować swoimi środkami, postępuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. Często bywa empatyczna, polega na tarocie, nie wierzy matematycznemu trybowi likwidowania trudności, więc przed pecetem częstokroć zachowuje się jak wielbłąd na śniegu. To osoba nietowarzyska, uwielbia spędzać czas, w swoich prywatnych myślach, ochoczo poświęca się niecodziennym zainteresowaniom, jednakże doświadcza problemów z inicjowaniem przyjaźni z innymi ludźmi. Znamionuje się cierpliwością, często jest kapitalnym nauczycielem, determinacja w posuwaniu się do finału częstokroć dopomaga jej uzyskać bogactwo i w dawnych czasach umiałaby być zakonnikiem kaligrafującym starych zwojach. Bywa autokratyczna, działa niczym łobuz i nie lęka się osądu swojego postępowania, a więc potrafi prowokować rebelie wśród swoich pracowników. Jest to jednostka przebojowa, męczy ją leniuchowanie i dysponuje ogromnymi pokładami energii.
Często bywa pobożna, bardzo dotykają ją kłopoty innych osób i umie niezwykle sugestywnie przedstawiać mentalne doznania innych, toteż częstokroć jest mistrzem duchowym dla innych. Jest to osobnik opanowany, powoli wykonuje ulubione rytuały, a zatem odczuwa pociąg do opieszałych, uspokajających prac i zazwyczaj mozoli się sumiennie, lecz we własnym rytmie. Jest to człowiek ostrożny, to przezorny i odważny strateg, wnikliwie analizuje dostępne prognozy i zbiory danych oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, ale systematycznie. Jest to jednostka niezależna, nie lubi wszelkich zakazów i norm, zatem niech ci nie zdaje się, iż będzie poważała twoje zalecenia i restrykcje. Jest to osobnik defetystyczny, przyrodzony defetyzm autentycznie komplikuje jej życie, wywołując u niej często bezwiedne niszczenie swojego działania oraz powiększając groźbę kolejnych przegranych. To człowiek nieustraszony, niezmiernie rzadko lęka się zaskakujących przeszkód, bowiem potrafi pokonać własny lęk i ubóstwia pracować w biegu. Jest to jednostka grzeczna, umie wybrnąć z uciążliwych i niebezpiecznych sytuacji, które wymagają wielkiej dawki dyplomatycznego wyczucia i okażą niewykonalne dla jej rozlicznych poprzedników.

Pozostałe atrybuty poprawnie wyrażające niniejszą osobę to też: pożądliwy, utalentowany, indywidualistyczny, paranoiczny, zblazowany, zwycięski, bezładny, neurotyczny, seksowny, sarkastyczny, uprzejmy, sympatyczny, hojny, pomysłowy, pomylony, skąpy, natarczywy, natchniony, wyciszony, bezkompromisowy, próżny, wyniosły, wyemancypowany, afektowany, ofiarny, uroczy, entuzjastyczny, despotyczny oraz samotniczy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: korepetytor, gastronom, kucharz, strażak, opiekun, prezenter, tutor, pedagog, hotelarz i szkoleniowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Banaszkiewicz Władysław - (1917-1980) - historyk filmu.
  • Brayton Morgan - (1970-) - aktorka kanadyjska.
  • Liapin Pietr I - (1894-1954) - generał radziecki.
  • Lumet Sidney - (1924-2011) - amerykański reżyser filmowy i teatralny, producent, scenarzysta.
  • McDonald Ian - (1946-) - gitarzysta rockowy.
  • Oberth Hermann - (1894-1898) - uczony niemiecki.
  • Piotrowski Stanisław - (1920-1991) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.