Raczka, 23 czerwca - Kobieta

Raczka, 23 czerwca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Pani rak, która przyszła na świat dnia 23 6, to jednostka aktywna, świetnie znosi niespokojną pracę i pragnie tworzyć nowatorskie rzeczy. Bywa zmienna, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i umie gwałtownie zrezygnować tuż przed osiągnięciem celu, a więc niezwykle słabo spełnia się jako niańka lub mentor. Jest to człowiek nietowarzyski, jest lokalnym mędrcem oderwanym od życia, często potrafi ukazywać ogromny upór przy remoncie zużytych urządzeń, aczkolwiek umieszczona na scenie traci mnóstwo ze swojego wdzięku. Jest to osobnik zorganizowany, umie mądrze dysponować swoimi środkami, potrafi się należycie mobilizować, jednak nieraz zanadto przyzwyczaja się do wcześniej wymyślonych projektów. To osoba władcza, łaknie rzucić na kolana cały świat i postrzega jako niebezpieczeństwo ludzi nieakceptujących jej stanowiska, a zatem częstokroć natyka się na bierne nieposłuszeństwo dla swoich aktywności. Często bywa emocjonalna, polega na tarocie, nie darzy zaufaniem uczonej techniki pozbywania się problemów, zatem wszechobecna industrializacja częstokroć oznacza dla niej autentyczne zmartwienie. Jest to jednostka wytrwała, umie cierpliwie czekać na sposobną chwilę, umie bacznie przysłuchiwać się ludzkim gawędom i w ogólniau często zdobywa imponujące wyniki.
Jest to osoba zrównoważona, nie nuży jej pracowite wykonywanie powtarzalnych obowiązków, toteż pozostaje niewrażliwa na ogólną krzątaninę i denerwuje ją współpraca z ludźmi pochopnymi. To jednostka nieustraszona, potrafi urzeczywistnić sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem bardzo dobrze radzi sobie w powikłanych warunkach i jawi się innym ludziom nieugiętym głazem. Jest to osobnik kulturalny, umie wybrnąć z zawiłych i niebezpiecznych okoliczności, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną przeszkodę także dla wyrobionych i twórczych dyplomatów i okażą niewykonalne dla jej rozlicznych prekursorów. Bywa osobą pobożną, potrafi dostrzegać fenomeny niezauważalne dla pozostałych widzów i jej dzieła umieją bardzo pobudzać, dlatego częstokroć jest nauczycielem mentalnym dla innych. Cechuje się rozwagą, stara się nie odpowiadać bez zastanowienia, rozważa różne scenariusze posunięć oraz nie pokłada ufności w konceptach wykonanych byle jak. Jest to osobnik niezależny, nie znosi jakichkolwiek reguł i zakazów, więc absurdem jest oczekiwanie, że będzie respektowała twoje przykazania i ograniczenia. To jednostka pesymistyczna, przyrodzony pesymizm naprawdę gmatwa jej egzystencję, powodując u niej często nieświadome niszczenie własnej roboty oraz zabierając jej siłę niezbędną do sfinalizowania rozpoczętych przedsięwzięć.

Inne przymioty kapitalnie wyrażające owego człowieka to również: szczodry, życzliwy, przekorny, indywidualistyczny, namiętny, melancholijny, rzutki, obłąkany, natchniony, mądry, roztropny, bałaganiarski, gospodarny, ofiarny, roztargniony, histeryczny, samotniczy, pusty, entuzjastyczny, wielkoduszny i idealistyczny.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: tutor, kucharz, opiekun, gastronom, korepetytor, szkoleniowiec, wychowawca, przewodnik, szklarz, prezenter, strażak oraz trener.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cobb Edmund - (1892-1974) - aktor amerykański.
 • Dziubiński Paweł - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jackson Randy - (1956-) - amerykański muzyk, producent muzyczny.
 • Jargoń Jan - (1928-1995) - organista, kompozytor, pedagog muzyczny.
 • Kochanowicz Jan - (1879-1969) - aktor, reżyser teatralny, pedagog.
 • Lieven Albert - (1906-1971) - aktor niemiecki.
 • Marcinkowski Karol - (1800-1846) - lekarz, działacz społeczny.
 • Markoski Jovan - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Miljatovič Matej - (1979-) - słoweński sportowiec, piłka nożna.
 • Milowanoff Sandra - (1892-) - aktorka rosyjska.
 • Mulcahy Russell - (1953-) - reżyser australijski.
 • Osterwa Juliusz - (1885-1947) - aktor, reżyser, dyrektor teatru.
 • Pugno Raoul - (1852-1914) - francuski pianista, kompozytor.
 • Strumski Władysław - (1922-1990) - pisarz.
 • Stuhr Maciej - (1975-) - aktor, artysta kabaretowy.
 • Szczęsny Damian - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Trybuś-Cieślar Aleksandra - (1967-) - nauczyciel, polityk.
 • Wolbaum Mariusz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.