Panna, 09 września - Kobieta

Panna, 09 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Kobieta panna, która urodziła się dnia 9 9, to jednostka sztywna, chce posiadać opracowaną odpowiedź na każdą możliwą kwestię, ekscentryczność to dla niej nieomalże nazwa złej postawy, dlatego nie jest uznanym społecznikiem. Jest to osoba konserwatywna, nie znosi nieoczekiwanych ekstrawagancji i reorganizacji, jest przeświadczona o nieodmiennej poprawności uprzednio wytworzonych opinii, więc często czuje się nie na miejscu w dzisiejszym, życiu. To osobnik konsekwentny, ukazuje dyscyplinę i cierpliwość, pracuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak częstokroć nie starcza jej polotu potrzebnego w niespodziewanych okolicznościach. Jest to człowiek wytrwały, sprawdza się w roli lubianego opiekuna, potrafi nabyć biegłość w dziedzinach wymagających długookresowego przeszkolenia i umie z uwagą wsłuchiwać się w czyjeś historie. To osoba bojaźliwa, nie cierpi znajdowania się w ciemnościach, preferowany przez nią sposób aktywności charakteryzuje ostrożność, chociaż często mimo to stara się zmagać się z tymi cechami swojej osobowości. Bywa osobnikiem uczuciowym, łatwiej ujmuje ją serce aniżeli myślenie, nie polega na naukowej technice likwidowania trudności, zatem wszechobecna industrializacja częstokroć jest dla niej prawdziwą niedogodnością. Jest to jednostka szczera, jest odpowiedzialnym i sumiennym podwładnym, do miłości podchodzi niezwykle serio, lecz nierzadko w swojej wierności posuwa się aż do bufonady. Bywa człowiekiem skrupulatnym, zwraca uwagę na mało istotne detale i nie widzi ogółu spoza niuansów, dlatego niestety nie jest demonem szybkości podczas szukania rozwiązań.
To osobnik słowny, obowiązek jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, działa według dokładnie przygotowanego grafiku, toteż mimo zwodniczej powolności z reguły wciela w życie swoje plany. Jest to osoba przezorna, to ostrożny i posiadający duże aspiracje zarządca, konstruuje wyrafinowane projekty oraz nie wierzy konceptom stworzonym byle jak. To jednostka powolna, nie zaprząta jej kozaczenie, albowiem zabiega jedynie o naprawdę ważne sprawy i usiłuje postępować wedle ustalonych scenariuszy. Charakteryzuje się ustępliwością, przeważnie wygląda przewodnika i przywódcy, ponieważ boi się wdawać się w spory z innymi i zestawiona z cudzym przymusem nie daje rady dopiąć swego. Cechuje się zrównoważeniem, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz z namysłem, a zatem potrafi zrozumieć niespotykane wirtuozostwo i umie nie stracić głowy w stresujących sytuacjach.

Pozostałe przymioty właściwie portretujące przedstawianą osobę to również: łaskawy, nieuczciwy, snobistyczny, przyjacielski, miłosierny, napięty, prawy, marudny, stabilny, tkliwy, nieufny, uparty, fanatyczny, podstępny, pożądliwy, umiarkowany, sadystyczny, samotny, wiarygodny, gorliwy, szorstki, zadumany oraz nieszczery.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: wizażysta, socjolog, optyk, anestezjolog, jubiler, farmaceuta, dentysta i archeolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Armstrong B J - (1967-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Bachleda-Curuś Andrzej - (1923-2009) - artysta śpiewak operowy, narciarz.
 • DeFreitas Scott - (1969-) - mąż Maury West.
 • Glanfield Timothy - (1980-) - angielski dziennikarz, pisarz.
 • Góralczyk Mateusz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kośmicki Łukasz - (1968-) - operator filmowy.
 • Laban Vincent - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nahacz Mirosław - (1984-2007) - pisarz, scenarzysta.
 • Salawa Aniela - (1881-) - błogosławiona, mistyczka, tercjarka franciszkańska.
 • Sinead Baby - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Stewart David - (1952-) - muzyk brytyjski.
 • Tokaj Mikołaj - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tołstoj Lew N - (1828-1910) - pisarz rosyjski.
 • Tomala Grzegorz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.