Panna, 08 września - Kobieta

Panna, 08 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna, która przyszła na świat w dniu 8 9, często bywa drobiazgowa, jakąkolwiek kwestię potrafi analizować na wskroś i częstokroć nie umie wychwycić znaczenia sytuacji, dlatego niestety filozoficzne rozważania potrafią być dla niej istotniejsze niż rzeczywiste poszukiwanie sposobu działania. Bywa wrażliwa, prędzej dociera do niej intuicja aniżeli intelekt, wzory i rachunki odrzucają ją, toteż współczesna rzeczywistość często nie podoba się jej. Jest to osoba sztywna, lubuje się w rozbudowanej publicznej etykiecie, wydaje się być na amen zablokowana w nieodmiennej technice zachowania, a więc jest to optymalny wodzirej. To jednostka konserwatywna, z największą satysfakcją działa w każdym wypadku w taki sam sposób jak wcześniej, jest przeświadczona o niezmiennej prawdziwości już nabytych opinii, więc częstokroć ustawicznie trwa przy już dawno anachronicznych strategiach i rozwiązaniach. Cechuje się zdyscyplinowaniem, umie rozsądnie wykorzystywać swoje zasoby, trudności nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak umie być nadmiernie oficjalna w nietypowych okolicznościach. To osobnik cierpliwy, umie wnikliwie zagłębiać się w ludzkie zwierzenia, potrafi zdobyć mistrzostwo w sprawach narzucających konieczność długiego przeszkolenia i sprawdza się w charakterze uznanego mentora. Jest to człowiek nieśmiały, czuje niechęć do siedzenia w ciemności, jest bojaźliwa w towarzystwie nieznanych osób, chociaż często jednakże usiłuje zmagać się z tymi własnościami swojej natury. Jest to człowiek wierny, towarzysze są dla niej bardzo istotni, do związków podchodzi niezmiernie poważnie, ale czasem w swojej wierności dochodzi aż do braku powagi.
Lubi zachowywać się powolnie, nie przepuszcza wysiłków na po prostu niepotrzebne rzeczy, albowiem zawsze rozważa zakładane zyski i stara się postępować wedle wyznaczonych scenariuszy. Jest to jednostka przezorna, wystrzega się lekkomyślnych działań, skrupulatnie komponuje najbłahsze ruchy oraz śpieszy ku bogactwu wolno, lecz konsekwentnie. Bywa osobą posłuszną, na ogół wypatruje opiekuna i wodza, ponieważ częstokroć zasadniczo nie wystarcza jej asertywności i bez trudu pozwala się prowadzić. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, zadanie jest dla niej sprawą świętą, utrzymuje jednolity, aczkolwiek efektywny rytm działalności, zatem w długoterminowym kontekście zwykle dystansuje popędliwych czempionów. To człowiek spokojny, przypomina średniowiecznego pustelnika, a zatem jest niewrażliwa na społeczne zagonienie i przeważnie wykonuje pracę rzetelnie, jednakże we własnym tempie.

Inne przymioty odpowiednio opisujące przedstawianą jednostkę to też: stabilny, czuły, poukładany, uważny, buntowniczy, współczujący, litościwy, wytrzymały, poważany, schematyczny, milczący, pracowity, zapobiegliwy, nieufny, namiętny, nieprzejednany, srogi, podstępny, niezawodny, sadystyczny, słaby, zimny, gospodarny, chytry, konformistyczny, nerwowy oraz wielkoduszny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: ortopeda, złotnik, dentysta, optyk, wizażysta, laborant, terapeuta, anestezjolog, filozof, socjolog, zegarmistrz, stylista i naukowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bazina Mario - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chamberlain Joshua Lawrence - (1828-1914) - amerykański generał, polityk.
 • Czarnecki Witold - (1927-) - architekt, architektura i urbanistyka przemysłu.
 • Ferraro Emanuele - (1978-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Freeman Martin - (1971-) - aktor angielski.
 • Lydia - (1978-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Owczarek Bartłomiej - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Parzyszek Piotr - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pullen Frank - (1915-1992) - angielski przedsiębiorca, posiadacz koni wyścigowych.
 • Rodrigo - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ásgrímsson Halldór - (1947-) - polityk islandzki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.