Panna, 04 września - Kobieta

Panna, 04 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Kobieta panna urodzona dnia 4 9 znamionuje się zdyscyplinowaniem, wykonuje pracę bez bezsensownych zrywów, pracuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak często nie umie improwizować w wymagających tego sytuacjach. Jest to człowiek cierpliwy, umie uważnie wsłuchiwać się w cudze historie, upór w kroczeniu do mety częstokroć pozwala jej osiągnąć dostatek i sprawdza się w charakterze lubianego przewodnika. Jest to jednostka nieśmiała, heroiczne dokonania preferuje oddać pozostałym osobom, wybrany przez nią sposób działań charakteryzuje dalekowzroczność, pomimo tego że usiłuje mimo to szukać różnorodnych metod pokonania własnych ograniczeń. Lubi zachowywać się uczuciowo, rozwiązań trudności poszukuje w czarach i w przepowiedniach, nie przepada za światem matematycznym, dlatego przed komputerem często zachowuje się niczym ryba na brzegu. Częstokroć bywa skrupulatna, odbiera strukturę niczym ogromną gromadę drobiazgów i nie zauważa panoramy całokształtu, dlatego niestety akademickie przemyślenia potrafią być dla niej bardziej znaczące niż praktyczne wynajdywanie sposobu działania. To osobnik konserwatywny, najchętniej funkcjonuje zawsze w taki sam sposób jak poprzednio, jej koledzy mają oceniać wszystko identycznie jak ona, zatem często uparcie obstaje przy już dawno anachronicznych strategiach i technikach. Bywa jednostką formalną, jej sposób bycia jest częstokroć szablonowy, oryginalność to dla niej nieomal nazwa nieodpowiedniego postępowania, a zatem idealne efekty osiąga w ścisłych dziedzinach wyzutych z efekciarskich błyskotek. Charakteryzuje się lojalnością, umie być doskonałym przyjacielem przydatnym w problemach, jest bardzo szanowana przez kompanów, aczkolwiek czasami w swojej uczciwości dosięga aż do bufonerii.
To człowiek odpowiedzialny, wcale nie przeciąga zadań do wykonania, utrzymuje jednolity, jednakże skuteczny rytm aktywności, więc należy doszkalać się od niej efektywności oraz ergonomiczności. To osoba flegmatyczna, nie wartościuje jedynie po pozorach, gdyż w największym stopniu ceni użyteczność i każdy produkt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Cechuje się ostrożnością, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, wnikliwie przepatruje dostępne dane statystyczne i predykcje oraz nie darzy zaufaniem pomysłów napisanych w pośpiechu. Charakteryzuje się spokojem, jest to prawdziwy urzędas, toteż całe życie z największą satysfakcją spędza na prywatnych medytacjach i potrafi zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. Bywa ustępliwa, osobiste decydowanie może być dla niej niezwykle niepokojące, bo innych ludzi często uznaje za autorytety i przemoc i śmiałość umieją wymusić na niej rewizję punktu widzenia.

Pozostałe przymioty prawidłowo wyrażające tego osobnika to również: przebiegły, przyjazny, tajemniczy, pracowity, wyciszony, samotny, chytry, sympatyczny, przyjacielski, sarkastyczny, wiarygodny, schematyczny, wielkoduszny, nieznośny, hałaśliwy, uparty, obowiązkowy, nieuczciwy, niezawodny oraz poważany.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: wizażysta, złotnik, ortopeda, archeolog, chirurg, terapeuta, laborant, geolog i farmaceuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baxter Gregory - (1989-) - kanadyjski sportowiec, skoki narciarskie.
 • Bentley Wes - (1978-) - aktor amerykański.
 • Bielak Piotr - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Borkowski Jan Dunin - (1932-2007) - fizyk.
 • Fulara Piotr - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gyseghem Joanna Van - (1941-) - aktorka angielska.
 • Janowicz Sokrat - (1936-2013) - pisarz, dziennikarz.
 • Knowles Beyoncé - (1981-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Kurek Radosław - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lewis Phill - (1968-) - aktor amerykański.
 • McKay Donald - (1810-1880) - amerykański konstruktor statków, pochodzenia kanadyjskiego.
 • Nyczka Ryszard Maciej - (1958-) - reżyser, scenarzysta, producent.
 • Pluta Maciej - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rüütel Margit - (1983-) - estońska sportowiec, tenis ziemny.
 • Summers Ariel - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ward Ron - (1944-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Wissmann Hermann von - (1853-1905) - niemiecki badacz Afryki.
 • Ziobro Jan - (1989-) - logistyk, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.