Panna, 22 września - Kobieta

Panna, 22 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Pani panna, która urodziła się w dniu 22 9, bywa emocjonalna, w większym stopniu ujmuje ją serce niż rozsądek, lekceważy czysto racjonalną strategię, zatem jej życie jest niespokojne i nieobliczalne. Jest to człowiek konserwatywny, uznaje innowacje za technikę psucia dobrych obiektów, na wszelką nowość popatruje zawistnie i z obawami, a więc często czuje się zagubiona w dzisiejszym, otoczeniu. Cechuje się wytrwałością, radzi sobie w zawodzie wziętego przewodnika, potrafi zdobyć biegłość w sprawach wymagających długofalowego treningu i umie wnikliwie wsłuchiwać się w ludzkie zwierzenia. Bywa jednostką oficjalną, lubi wymyślną towarzyską etykietę, zdaje się być na amen zablokowana w niezmiennym sposobie zachowania, dlatego perfekcyjne rezultaty otrzymuje w technologicznych przedmiotach pozbawionych szpanerskich błyskotek. Znamionuje się lojalnością, potrafi być autentycznym kompanem przydatnym w kłopotach, usiłuje zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, jednak częstokroć w tej przyrodzonej uprzejmości umie zapomnieć własne potrzeby. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do mety, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak niejednokrotnie zbyt przyzwyczaja się do już obmyślonych projektów. To osobnik skrupulatny, rozdrabnia się na drobiazgi i często nie umie dojrzeć znaczenia sytuacji, dlatego niestety potrafi ugrzęznąć na cały miesiąc w robocie. To osoba nieśmiała, heroiczne osiągnięcia preferuje pozostawić pozostałym ludziom, jest lękliwa w towarzystwie innych osób, pomimo tego że częstokroć mimo to stara się zwalczać te właściwości swojego charakteru.
Jest to jednostka flegmatyczna, nie wartościuje jedynie po wyglądzie, bo zawsze rozważa oczekiwane profity i w każdym wypadku próbuje układać dalekowzroczne prognozy. Jest to osobnik rzetelny, jest bardzo uparta i zorganizowana, utrzymuje monotonny, aczkolwiek wydajny rytm pracy, a zatem winno się doszkalać się od niej sprawności oraz funkcjonalności. To jednostka ostrożna, wystrzega się nieostrożnych aktywności, z uwagą przepatruje posiadane statystyki i ekstrapolacje oraz nie wierzy koncepcjom stworzonym na kolanie. Bywa posłuszna, ubóstwia parać się uspokajającymi, niezwiązanymi z zaangażowaniem działaniami, albowiem obawia się angażować się w spory z innymi i nadto szybko ulega czyimś oddziaływaniom. Charakteryzuje się zrównoważeniem, jest to prawdziwy biurokrata, więc umie właściwie uhonorować niespotykaną maestrię i zwykle pracuje rzetelnie, jednakże we własnym tempie.

Pozostałe przymioty adekwatnie określające przedstawianą osobę to także: bezbronny, bezbarwny, seksowny, logiczny, fanatyczny, poważany, zadumany, marudny, gderliwy, dziecinny, schematyczny, hałaśliwy, ograniczony, nerwowy, uprzejmy, melancholijny, tkliwy, buntowniczy, konformistyczny, histeryczny, sentymentalny, umiarkowany, samotny, gospodarny oraz rozsądny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: ortopeda, jubiler, badacz, mechanik, optyk, anestezjolog, terapeuta, archeolog, naukowiec, eksperymentator, wizażysta, zegarmistrz i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Battaglia Anthony - (1965-2003) - aktor amerykański.
 • Bourne Bette - (1939-) - aktor angielski.
 • Bukalski Krzysztof - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cichucki Marek - (1961-) - aktor.
 • Dachtera Franciszek - (1910-1944) - ksiądz katolicki.
 • Giszka Dawid - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gudzowaty Aleksander - (1938-2013) - przedsiębiorca.
 • Hohenzollern Leopold Stefan - (1835-1905) - książę Hohenzollern, głowa rodu Hohenzollern-Sigmaringen.
 • Jett Joan - (1960-) - amerykańska muzyk, gitarzystka, wokalistka, aktorka.
 • Łapot Grzegorz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mat Paul Le - (1952-) - aktor amerykański.
 • Milwiw Marlena - (1931-) - aktorka.
 • Rossi Sophia - (1977-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Schmidt Volker - (1978-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Sullivan Margo - (1960-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Tuthill Alexander Mackenzie - (1871-1958) - generał amerykański.
 • Yang Chen Ning - (1922-) - fizyk amerykański, pochodzenia chińskiego.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.