Panna, 02 września - Kobieta

Panna, 02 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna urodzona w dniu 2 9 bywa jednostką wrażliwą, prędzej wpływa na nią czucie niźli intelekt, rachunki i liczby odrzucają ją, a zatem jej życie jest zgiełkliwe i niesforne. Bywa osobnikiem oficjalnym, kocha rozbudowaną społeczną etykietę, jako składnik wspólnoty jest częstokroć wiarygodna, choć jednocześnie niezbyt błyskotliwa, toteż jest to perfekcyjny animator. Jest to osoba metodyczna, konsekwentnie prze do celu, działa w sposób rozsądny i przemyślany, jednak często brakuje jej polotu wymaganego w naglących sytuacjach. Jest to człowiek skrupulatny, interesuje się mało znaczącymi drobiazgami i marnuje w ten sposób rok po roku, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć szybkich i dopasowanych do warunków aktywności. Jest to jednostka cierpliwa, na studiach często uzyskuje dobre lokaty, umie przyswoić sobie mistrzostwo w sprawach narzucających konieczność długiego treningu i potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym towarzyszem. Bywa osobnikiem nieśmiałym, unika znajdowania się w ciemnościach, niespecjalnie wierzy kiepsko poznanym osobom, chociaż próbuje zachowywać się racjonalnie i sumiennie. To człowiek szczery, umie być prawdziwym kompanem dostępnym w opałach, jest niezmiernie szanowana przez współtowarzyszy, jednakże jej przyrodzona sprawiedliwość potrafi być przyczyną wybuchów niechęci. Jest to jednostka zachowawcza, uznaje przemiany za metodę destrukcji porządnych mechanizmów, jej koledzy mają postrzegać sprawy identycznie jak ona, więc częstokroć uparcie trzyma się już dawno zdezaktualizowanych rozwiązań i strategii.
To osoba przewidująca, to ostrożny i śmiały planista, analizuje przeróżne projekty wydarzeń oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi pomału, lecz metodycznie. Jest to człowiek sumienny, zlecenie jest dla niej rzeczą nietykalną, jej plany nie zawierają dziur, a więc w długofalowej perspektywie zwykle przegania impulsywnych przodowników. Znamionuje się flegmatycznością, nie wartościuje jedynie w oparciu o wygląd, bowiem szczególnie lubi użyteczność i usiłuje pracować wedle wyznaczonych grafików. Cechuje się zrównoważeniem, nie nudzi jej pracowite wykonywanie jednostajnych zadań, zatem umie odpowiednio uhonorować niespotykane rzemiosło i potrafi zachować samokontrolę w stresujących okolicznościach. Bywa jednostką ustępliwą, niezależne decydowanie może być dla niej niezwykle nieprzyjemne, gdyż obawia się angażować się w utarczki z innymi i przemoc i śmiałość umieją wymusić na niej odmianę punktu widzenia.

Inne atrybuty prawidłowo opisujące przedstawianą osobę to także: niezawodny, zimny, potulny, samotny, nieelastyczny, litościwy, prawy, wielkoduszny, buntowniczy, zapobiegliwy, fanatyczny, przesądny, wytrzymały, nieszczery, płochliwy, oszczędny, cichy, zawzięty, namówiony, wyciszony, tkliwy, wiarygodny, ugodowy, ufny, konformistyczny, solidny oraz pożądliwy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: anestezjolog, złotnik, filozof, laborant, filolog, eksperymentator, geograf, geolog i archeolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Almeida Laurindo - (1917-1995) - brazylijski muzyk jazzowy, gitarzysta.
 • Blaszke Wojciech - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Budka Krzysztof - (1958-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Channone - (1974-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Grouillard Olivier - (1958-) - francuski kierowca wyścigowy.
 • Halliche Rafik - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kuś Marcin - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lewis Lennox - (1965-) - brytyjski sportowiec, boks.
 • Makuch Katarzyna - (1977-) - aktorka.
 • Martínez Javi - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Pawlicki Stefan - (1839-1916) - filozof, historyk filozofii, ksiądz.
 • Payer Julius von - (1841-1915) - austriacki oficer, kartograf, alpinista, badacz polarny.
 • Purl Linda - (1955-) - aktorka amerykańska.
 • Sharma Ishant - (1988-) - indyjski sportowiec, krykiet.
 • Weigl Rudolf - (1883-1957) - zoolog, bakteriolog, anatom, profesor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.