Panna, 19 września - Kobieta

Panna, 19 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Zodiakalna kobieta panna urodzona dnia 19 9 jest to człowiek wierny, jest bardzo dbała wobec własnego małżonka, próbuje działać adekwatnie do swoich poglądów, lecz jej naturalna praworządność umie powodować przypływy niechęci. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, systematycznie zmierza do finału, potrafi się odpowiednio motywować, jednak czasem zbyt przywiązuje się do wcześniej opracowanych projektów. Jest to osobnik lękliwy, nie lubi znajdowania się w ciemności, niezbyt polega na mało zapoznanych osobach, choć stara się zachowywać się rozsądnie i rzetelnie. Jest to jednostka formalna, jest podobna do wozu bez amortyzatorów, jako przedstawiciel społeczności jest często wiarygodna, mimo że jednocześnie niespecjalnie łebska, więc idealne wyniki uzyskuje w naukowych dziedzinach wiedzy wypranych z efekciarskich fajerwerków. To osobnik cierpliwy, częstokroć bawi ją wędkarstwo, konsekwencja pozwala jej zauważyć korelacje niewidoczne dla normalnych ludzi i umie być wielkodusznym i empatycznym kumplem. Jest to osoba tradycjonalistyczna, ubóstwia posiadać spójną opinię względem wszelkich kwestii, jest przekonana o niezmiennej prawdziwości uprzednio wykształconych punktów widzenia, a zatem często czuje się nie na miejscu w teraźniejszym, życiu. Bywa osobnikiem drobiazgowym, dowolną rzecz potrafi analizować na wszystkie strony i częstokroć nie umie zobaczyć meritum sytuacji, dlatego niestety teoretyczne rozważania potrafią być dla niej bardziej znaczące niż rzeczywiste szukanie rozwiązania. Jest to osoba uczuciowa, rozstrzygnięć problemów wygląda w czarach i w horoskopach, nie wierzy arytmetycznej technice rozwiązywania przeciwności, zatem dzisiejsze otoczenie często nie odpowiada jej.
Jest to jednostka odpowiedzialna, swoje prace postrzega serio, funkcjonuje według dokładnie sprokurowanego grafiku, toteż można doszkalać się od niej skuteczności oraz ergonomii. Jest to człowiek przezorny, unika nieostrożnych aktywności, bierze pod uwagę różne scenariusze wydarzeń i nie darzy zaufaniem koncepcji stworzonych na kolanie. Jest to osoba zrównoważona, jest to urodzony urzędas, a więc każdy żywot z największą satysfakcją przepędza na odosobnionych rozmyślaniach i umie zachować samokontrolę w niespokojnych okolicznościach. Bywa uległa, uwielbia oddawać się spokojnym, niezwiązanym z obciążeniem działaniom, bowiem obawia się angażować się w konflikty z innymi i zderzona z czyimś naporem nie daje rady postawić na swoim. To osobnik flegmatyczny, nie zwraca uwagi na pozory, bo najbardziej ceni funkcjonalność i usiłuje pracować podług ustalonych harmonogramów.

Inne przymioty trafnie obrazujące przedstawianą jednostkę to także: litościwy, nieszczery, fanatyczny, poukładany, schematyczny, milczący, ustatkowany, srogi, prawy, nieelastyczny, zapobiegliwy, sadystyczny, rozsądny, wytrzymały, wyciszony, melancholijny, chytry, współczujący, sentymentalny, miłosierny, roztropny, przewrażliwiony, stabilny, snobistyczny, płochliwy oraz bezbarwny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: stylista, badacz, elektronik, farmaceuta, jubiler, terapeuta, myśliciel, złotnik, zegarmistrz, lekarz, geolog i dentysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Black Austin - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
  • Coleridge Hartley - (1796-1849) - poeta angielski.
  • Jussiê - (1983-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
  • Madej Kazimierz - (1952-) - kostiumograf.
  • Niedziałkowski Mieczysław - (1893-1940) - działacz i teoretyk PPS, publicysta.
  • Przeniosło Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Rayne Amber - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Valdés Germán - (1915-1973) - meksykański aktor, piosenkarz.
  • Vihma Einar August - (1893-1944) - generał fiński.
  • Williams Paul - (1940-) - kompozytor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.