Panna, 17 września - Kobieta

Panna, 17 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Zodiakalna pani panna, która przyszła na świat w dniu 17 9, cechuje się wytrwałością, umie uważnie czekać na właściwą chwilę, częstokroć cieszy ją wędkowanie i umie bacznie wsłuchiwać się w cudze zwierzenia. To osoba formalna, jej zachowanie jest często stereotypowe, jest raczej oficjalna mimo że w każdym wypadku też niezmiernie uprzejma, a więc jest to optymalny koordynator. Częstokroć bywa nieśmiała, stroni od znajdowania się w ciemnościach, jest trwożliwa w otoczeniu innych ludzi, chociaż próbuje zachowywać się racjonalnie i sumiennie. Bywa osobnikiem empatycznym, rozwiązań kłopotów szuka w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, wzory i rachunki odrzucają ją, a zatem teraźniejsze życie często nie odpowiada jej. To jednostka konserwatywna, uznaje zmiany za metodę destrukcji sprawdzonych rzeczy, na każdą ciekawostkę zerka wrogo i ostrożnie, toteż częstokroć gubi się w dzisiejszej, rzeczywistości. To osoba wierna, potrafi być autentycznym kolegą pomocnym w opałach, do miłości odnosi się bardzo poważnie, lecz jej przyrodzona sprawiedliwość umie być przyczyną erupcji antypatii. Jest to człowiek pedantyczny, chce ogarnąć wszelkie aspekty poznawanej sprawy i nie potrafi popatrzeć na problemy z szerszej perspektywy, dlatego niestety umie zatopić się na cały dzień w robocie. Jest to osobnik zdyscyplinowany, metodycznie dąży do celu, przeciwności nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach.
To osoba powolna, nie szacuje jedynie po pozorach, ponieważ zawsze rozpatruje przewidywane profity i w każdym wypadku działa przytomnie oraz przezornie. To jednostka opanowana, pracuje niespiesznie i rozważnie, więc niezwykle nie znosi być popędzana i umie zachować opanowanie w nerwowych okolicznościach. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, swoje obowiązki odbiera na serio, utrzymuje jednostajne, ale skuteczne tempo aktywności, zatem można uczyć się od niej racjonalizmu oraz efektywności. Jest to człowiek uległy, niezależne dokonywanie wyborów może być dla niej niezmiernie frustrujące, bowiem boi się wdawać się w konflikty z innymi i bez trudności pozwala się sterować. Jest to osobnik przezorny, unika nieroztropnych działań, buduje wyrafinowane projekty oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi wolno, aczkolwiek konsekwentnie.

Pozostałe cechy celnie ukazujące ową jednostkę to również: namiętny, wielkoduszny, bezbarwny, zapobiegliwy, melancholijny, solidny, schematyczny, nieznośny, słaby, prawy, mądry, ugodowy, niezawodny, skąpy, łaskawy, napięty, przebiegły, buntowniczy, rozsądny, oszczędny, wiarygodny, wyciszony i nieprzejednany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: jubiler, ortopeda, socjolog, badacz, eksperymentator, geograf, farmaceuta, dentysta, mechanik, naukowiec oraz wizażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Costello Dolores - (1905-) - aktorka amerykańska.
 • Grabowski Roman - (1935-) - aktor.
 • Kądziołka Franciszek - (1926-1983) - operator filmowy.
 • Kochmański Tadeusz - (1904-1986) - inżynier górnik, wynalazca.
 • Lorenz Ottokar - (1832-1904) - austriacko-niemiecki historyk, genealog.
 • Louzada Thaina - (1986-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ritter John - (1948-2003) - aktor amerykański.
 • Robbins Julie - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rossa Joanna - (1977-) - aktorka.
 • Solecki Jakub - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Williams William Carlos - (1883-1963) - amerykański poeta i prozaik, z zawodu lekarz.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.