Panna, 16 września - Kobieta

Panna, 16 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna urodzona dnia 16 9 znamionuje się systematycznością, mozoli się bez bezcelowych zrywów, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć brakuje jej wszechstronności potrzebnej w nagłych wypadkach. Charakteryzuje się lojalnością, umie być doskonałym przyjacielem lojalnym w zgryzotach, jest bardzo chwalona przez partnerów, jednakże niejednokrotnie w swoim oddaniu dochodzi aż do pompatyczności. Bywa osobnikiem pedantycznym, widzi strukturę jako wielki zespół drobiazgów i marnuje z tego powodu żywot, dlatego niestety uczone przemyślenia potrafią być dla niej ważniejsze niż faktyczne wyszukiwanie rozwiązania. Jest to człowiek wrażliwy, w większym stopniu wpływa na nią serce niźli inteligencja, nie ufa naukowemu sposobowi usuwania trudności, a zatem teraźniejsze życie często nie odpowiada jej. To jednostka tradycjonalistyczna, uznaje przemiany za taktykę unicestwiania dobrych obiektów, jej koledzy muszą osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak ona, toteż częstokroć zaczyna zaciekłe konflikty z własnymi dziećmi. Bywa osobą oficjalną, chce dysponować opracowaną repliką na każdą potencjalną zaczepkę, improwizacja to dla niej prawie że inne określenie błędnej postawy, więc nie jest uznaną duszą towarzystwa. Jest to człowiek cierpliwy, umie uważnie przysłuchiwać się czyimś opowieściom, konsekwencja pozwala jej dostrzec współzależności niewidoczne dla pozostałych osób i spełnia się w roli lubianego opiekuna. Jest to osobnik lękliwy, zuchwałe dokonania preferuje pozostawić innym ludziom, preferowany przez nią charakter aktywności cechuje dalekowzroczność, mimo że często potrafi świetnie realizować się w sprawach niedomagających się zbyt wielkiego kozaczenia.
Jest to osoba spokojna, pracuje z namysłem oraz bez pośpiechu, a więc cały rok po roku z największą satysfakcją trwoni na ustronnych refleksjach i denerwuje ją kooperacja z ludźmi dynamicznymi. To osobnik dalekowzroczny, to przezorny i posiadający duże aspiracje zarządca, buduje roztropne plany oraz nie polega na konceptach wykonanych w pośpiechu. Jest to człowiek flegmatyczny, trudno ją oczarować wykwintnymi frazesami, bo w szczególności lubi przydatność i wszelka rzecz musi posiadać dla niej jakiś cel. Częstokroć bywa uległa, często musi zajmować się wykonywaniem lekceważonych przez siebie czynności, gdyż częstokroć zdecydowanie nie starcza jej śmiałości i nie umie uzasadniać przed innymi swoich przekonań. Cechuje się sumiennością, to żywy przykład pioniera, jej projekty nie kryją defektów, zatem w długofalowym ujęciu zwykle wyprzedza porywczych czempionów.

Pozostałe atrybuty odpowiednio ukazujące tę jednostkę to także: gospodarny, umiarkowany, zimny, namiętny, wyrachowany, wystraszony, czuły, przebiegły, uważny, obowiązkowy, uparty, badawczy, nieuczciwy, solidny, nieustępliwy, ufny, łaskawy, wiarygodny, milczący oraz srogi.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: badacz, optyk, stylista, wizażysta, socjolog, elektronik, geograf, anestezjolog, jubiler, ortopeda, filolog i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boulanger Nadia - (1887-) - francuska kompozytorka, dyrygent, pedagog.
 • Edwards Neely - (1883-1965) - aktor amerykański.
 • Emberg Bella - (1937-) - aktorka angielska.
 • Esteban Julian - (1986-) - szwajcarski sportowiec, piłka nożna.
 • Fiorentino Jessica - (1979-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Had Marián - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hamilton Guy - (1922-2016) - brytyjski reżyser filmowy.
 • Homer John Louis - (1888-1961) - generał amerykański.
 • Krotofil Marek - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kämpfer Engelbert - (1651-1716) - niemiecki lekarz i podróżnik.
 • LaFon Phillip - (1961-) - kanadyjski sportowiec, wrestling.
 • Matejko Arkadiusz - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nichols Paunita - (1952-) - aktorka amerykańska.
 • Pedlar Gertrude - (1873-) - aktorka amerykańska.
 • Podwyszyński Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rewiński Janusz - (1949-) - aktor, satyryk, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.