Panna, 15 września - Kobieta

Panna, 15 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Zodiakalna pani panna, która urodziła się w dniu 15 9, lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje siłę charakteru i wytrwałość, umie się dobrze mobilizować, jednak kiepsko wytrzymuje gwałtownie przeobrażające się sytuacje. Bywa człowiekiem sztywnym, jej sposób bycia jest częstokroć rutynowy, jako przedstawiciel społeczeństwa jest często wiarygodna, chociaż równocześnie niespecjalnie łebska, a więc jest to doskonały aktywista. Jest to jednostka emocjonalna, w większym stopniu oddziałuje na nią szósty zmysł niż intelekt, równania i kalkulacje odpychają ją, toteż dzisiejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada jej. Bywa nieśmiała, spędzenie burzy poza domem to dla niej autentycznie ciężkie doznanie, niezbyt ufa mało poznanym osobom, mimo że stara się zachowywać się racjonalnie i odpowiedzialnie. Jest to osobnik wytrwały, cierpliwość w kroczeniu do celu często dopomaga jej uzyskać dostatek, częstokroć raduje ją wędkowanie i umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś historiom. Jest to osoba zachowawcza, nie cierpi nieoczekiwanych ekstrawagancji i reorganizacji, jej wspólnicy mają oceniać wszystko tak samo jak ona, zatem często niezmiennie trzyma się dawno już anachronicznych metod i strategii. Bywa pedantyczna, interesuje się niezbyt istotnymi niuansami i nie widzi struktury spoza detali, dlatego niestety powielanie pytań częstokroć uważa za istotniejsze od szukania odpowiedzi. Jest to jednostka szczera, potrafi być prawdziwym towarzyszem użytecznym w zgryzotach, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą bezsporną, ale niekiedy w swojej wierności dosięga aż do przesady.
Jest to człowiek odpowiedzialny, swoje prace postrzega na serio, utrzymuje monotonny, aczkolwiek efektywny rytm działalności, więc mimo pozornej ospałości zwykle realizuje swoje projekty. Charakteryzuje się opanowaniem, wygląda jak średniowieczny zakonnik, a zatem cały rok po roku z największą przyjemnością spędza na ustronnych rozważaniach i umie zapanować nad sobą w niespokojnych okolicznościach. Jest to osobnik uległy, samodzielne podejmowanie decyzji może być dla niej niezwykle stresujące, bowiem często zasadniczo nie wystarcza jej asertywności i bez trudu daje się sterować. Jest to jednostka ostrożna, to rozważny i śmiały planista, układa roztropne plany oraz prze ku finansowemu dobrobytowi wolno, jednakże metodycznie. Uwielbia zachowywać się powolnie, ciężko ją oszukać ładnymi frazesami, ponieważ nadrzędna jest dla niej praktyczna funkcjonalność i usiłuje postępować według obranych harmonogramów.

Inne przymioty adekwatnie ukazujące przedstawianą osobę to też: przyjazny, schematyczny, tkliwy, potulny, sentymentalny, prawy, oszczędny, logiczny, szorstki, nieuczciwy, gderliwy, hałaśliwy, gospodarny, samotny, współczujący, przesądny, sympatyczny, melancholijny, naiwny, fanatyczny, uważny, snobistyczny, obowiązkowy, cichy oraz zawzięty.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: chirurg, dentysta, optyk, ortopeda, filozof, geolog, złotnik, naukowiec, jubiler, elektronik, stylista, farmaceuta, myśliciel, badacz i socjolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andriuszczenko Michaił Fiedorowicz - (1901-1956) - generał radziecki.
 • Cooper Maria - (1937-) - córka Gary Coopera i Sandry Shaw.
 • Guojohnsen Eiour - (1978-) - islandzki piłkarz.
 • Janowicz Josh - (1981-) - aktor amerykański.
 • Keinan Dekel - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Marton Jeanette - (1975-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mendez Paola - (1986-) - meksykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mielżyński Maciej Józef - (1799-1870) - działacz polityczny w Wielkopolsce, ziemianin.
 • Poniatowski Kazimierz - (1721-1800) - książę 1764-, podkomorzy koronny 1744-1773.
 • Rua Fernando de la - (1937-) - argentyński polityk.
 • Shelton Ron - (1945-) - amerykański reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Szepczyński Andrzej - (1944-) - organizator produkcji filmowej.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.