Panna, 13 września - Kobieta

Panna, 13 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Astrologiczna kobieta panna urodzona w dniu 13 9 to osoba metodyczna, wykonuje pracę bez nieskutecznych sprintów, potrafi się właściwie inspirować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osobnik zachowawczy, czuje niechęć do wszelkich wymyślności i reform, jej ludzie muszą myśleć tak samo jak ona, a więc często gubi się we współczesnym, życiu. Jest to jednostka oficjalna, lubi skomplikowany towarzyski ceremoniał, jest dosyć sztywna chociaż w każdym wypadku też niezwykle miła, zatem jest to doskonały animator. Bywa strachliwa, spędzenie nawałnicy na zewnątrz to dla niej naprawdę niemiłe doświadczenie, niespecjalnie polega na kiepsko zapoznanych osobach, choć częstokroć umie wspaniale realizować się w zagadnieniach niedomagających się zbytniego popisywania się. To osobnik wytrwały, potrafi osiągnąć sprawność w sprawach wymagających długookresowego treningu, często ekscytuje ją wędkowanie i częstokroć jest idealnym opiekunem. Jest to osoba szczera, jest niezmiernie ciepła względem swojego małżonka, do małżeństw odnosi się bardzo serio, lecz nierzadko w swoim oddaniu dochodzi aż do bufonerii. Jest to człowiek uczuciowy, rozwiązań problemów poszukuje w urokach i w znakach, nie wierzy racjonalnej strategii usuwania trudności, toteż jej żywot jest pełny wydarzeń i nieuładzony. Jest to osobnik drobiazgowy, widzi budowlę niczym potężny zespół niuansów i nie umie spojrzeć na sprawy z szerszej perspektywy, dlatego niestety akademickie przemyślenia potrafią być dla niej ważniejsze niż realne wynajdywanie sposobu działania.
Jest to jednostka zrównoważona, jest to urodzony funkcjonariusz, więc każdy rok po roku z największą przyjemnością spędza na odosobnionych kontemplacjach i przeważnie pracuje sumiennie, aczkolwiek we własnym tempie. To człowiek flegmatyczny, nie traci energii na kompletnie niepotrzebne rzeczy, bowiem stara się jedynie o autentycznie pożyteczne sprawy i w osobistych rozstrzygnięciach zawsze opiera się na wyrachowanych obliczeniach. Często bywa posłuszna, samodzielne podejmowanie decyzji może być dla niej niezwykle frustrujące, albowiem lęka się wdawać się w spory z innymi i zuchwałość i przemoc umieją wymusić na niej odmianę punktu widzenia. To osobnik odpowiedzialny, swoje obowiązki traktuje poważnie, zachowuje jednolity, jednakże skuteczny rytm działalności, a zatem pomimo fałszywej opieszałości na ogół wciela w życie swoje projekty. To jednostka rozważna, to ostrożny i ambitny planista, rozważa rozliczne grafiki działań oraz dąży ku bogactwu wolno, ale metodycznie.

Pozostałe cechy trafnie opisujące tego człowieka to też: namówiony, roztropny, światły, sadystyczny, ospały, przebiegły, stabilny, zadumany, poważany, oszczędny, wystraszony, przyjazny, bezbarwny, obowiązkowy, przewrażliwiony, niezawodny, wiarygodny, dziecinny, nieuczciwy, ufny, przyjacielski, podstępny, samotny, potulny, czuły, łaskawy, wyrachowany i współczujący.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: wizażysta, optyk, farmaceuta, archeolog, elektronik, terapeuta, badacz, filozof, anestezjolog, eksperymentator, myśliciel oraz geolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barabáš Pavol - (1959-) - słowacki filmowiec, autor filmów górskich i podróżniczych.
 • Duke Annie - (1965-) - pokerzysta amerykańska.
 • Hilario Nene - (1982-) - sportowiec, koszykówka.
 • Jarocki Kazimierz - (1898-1970) - aktor.
 • Kay Robbie - (1995-) - aktor angielski.
 • Klimczewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kośmider Andrzej - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mikadze Lewan - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nash Carlo - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Poreda Eugeniusz - (1905-1972) - aktor, reżyser teatralny, scenograf, dyrektor teatru.
 • Sagan Jerzy - (1928-1998) - aktor.
 • Sell Jolanta - (1922-) - tłumaczka literatury francuskiej.
 • Zaleski August - (1883-1972) - dyplomata, historyk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.