Panna, 01 września - Kobieta

Panna, 01 września - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna urodzona dnia 1 9 jest to jednostka wierna, umie być doskonałym przyjacielem użytecznym w kłopotach, jest niezmiernie lubiana przez kompanów, jednak nierzadko w swojej wierności sięga aż do sztuczności. Znamionuje się metodycznością, potrafi racjonalnie gospodarować swoimi zasobami, umie się prawidłowo mobilizować, jednak niekiedy przesadnie przyzwyczaja się do już stworzonych pomysłów. Częstokroć bywa trwożliwa, heroiczne akty pragnie zostawić innym osobom, wybrany przez nią charakter aktywności charakteryzuje przezorność, chociaż często potrafi wspaniale odnajdywać się w sprawach nienarzucających konieczności zbyt wielkiego kozaczenia. Cechuje się wytrwałością, umie być wspaniałomyślnym i empatycznym partnerem, częstokroć raduje ją wędkarstwo i potrafi uważnie czekać na właściwą chwilę. Bywa konwencjonalna, jest podobna do tramwaju bez zderzaków, jako cząstka wspólnoty jest często solidna, mimo że przy tym niespecjalnie błyskotliwa, więc optymalne rezultaty uzyskuje w matematycznych przedmiotach wyzutych z krzykliwych błyskotek. To człowiek zachowawczy, czuje niechęć do najmniejszych reform i ekscentryzmów, na wszelką nowinkę spoziera niechętnie i z podejrzliwością, dlatego nie akceptuje wokoło siebie jakichkolwiek reformatorów. To osobnik drobiazgowy, interesuje się mało ważnymi detalami i nie widzi całości zza drobiazgów, dlatego niestety zwielokrotnianie dociekań częstokroć uznaje za bardziej znaczące od wynajdywania odpowiedzi. Jest to osoba emocjonalna, nie stroni od poetyckich wzruszeń, nie wierzy naukowej technice usuwania problemów, a więc jej żywot jest burzliwy i nieokiełznany.
To człowiek opanowany, nie męczy jej pracowite realizowanie monotonnych obowiązków, toteż lubi opieszałe, kojące czynności i na ogół pracuje odpowiedzialnie, jednakże we własnym tempie. Bywa jednostką ustępliwą, często musi zajmować się realizacją nielubianych przez siebie zajęć, bo obawia się wdawać się w konflikty z innymi i siła i śmiałość umieją wymusić na niej zmianę punktu widzenia. To osobnik rozważny, to przewidujący i odważny przywódca, rozważa różnorodne plany posunięć oraz prze ku sukcesowi z namysłem, aczkolwiek konsekwentnie. To osoba flegmatyczna, trudno ją omotać wykwintnymi sloganami, ponieważ w każdym wypadku bierze pod uwagę przewidywane dochody i w osobistych decyzjach zawsze opiera się na wyrachowanych obliczeniach. Jest to człowiek słowny, zupełnie nie przeciąga zadań do zrealizowania, zachowuje jednostajny, ale skuteczny rytm działalności, a zatem mimo zwodniczej ociężałości przeważnie urzeczywistnia swoje projekty.

Pozostałe określenia trafnie opisujące przedstawianą jednostkę to również: histeryczny, stabilny, pożądliwy, poważany, perfekcjonistyczny, schematyczny, wiarygodny, nieprzejednany, przebiegły, podstępny, beznamiętny, mądry, nieuczciwy, współczujący, światły, prawy, niezawodny, wyrachowany, łaskawy, chytry, sarkastyczny, gderliwy, litościwy, hałaśliwy, przesądny oraz uważny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: filozof, stylista, naukowiec, farmaceuta, terapeuta, zegarmistrz, wizażysta, geolog, mechanik, elektronik, jubiler, filolog, anestezjolog i socjolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Albelda David - (1977-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Berg Henning - (1969-) - norweski sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Brown Johnny Mack - (1904-1974) - aktor amerykański.
 • Butkiewicz Alicja - (1951-) - aktorka.
 • Buttle Jeffrey - (1982-) - kanadyjski sportowiec, łyżwiarstwo figurowe.
 • Caley Cayton - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cargusz Dienis - (1987-) - rosyjski sportowiec, zapasy.
 • Eden - (1972-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Farnsworth Richard - (1920-2000) - amerykański aktor, kaskader filmowy.
 • Foxton Bruce - (1955-) - angielski muzyk, basista.
 • Galasiewicz Jan Kanty - (1894-1911) - aktor, dramatopisarz.
 • Hryniewiecki Zdzisław - (1938-1981) - sportowiec, skoki narciarskie.
 • Malinowski Daniel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Marcus Sparky - (1967-) - aktor amerykański.
 • Monfils Gaël - (1986-) - francuski sportowiec, tenis ziemny.
 • Szatrawski Krzysztof - (1961-) - poeta, pisarz, krytyk muzyczny i literacki.
 • Twitty Conway - (1933-1993) - piosenkarz amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.