Panna, 31 sierpnia - Kobieta

Panna, 31 sierpnia - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Pani panna, która urodziła się dnia 31 8, to osoba emocjonalna, wierzy tarotowi, kalkulacje i obliczenia odpychają ją, a więc nagminnie obecna mechanizacja częstokroć oznacza dla niej niezaprzeczalną mękę. Często bywa pedantyczna, grzęźnie w niuansach i nie umie spojrzeć na problemy z boku, dlatego niestety częstokroć nie potrafi rozpocząć natychmiastowych i pasujących do okoliczności aktywności. Jest to człowiek sztywny, wygląda jak pojazd bez zderzaków, jako członek zbiorowości jest często solidna, mimo że równocześnie niespecjalnie łebska, a zatem najlepsze wyniki osiąga w naukowych zagadnieniach pozbawionych krzykliwych fajerwerków. Jest to jednostka nieśmiała, nienawidzi znajdowania się w mroku, preferowany przez nią sposób działań charakteryzuje ostrożność, chociaż próbuje niemniej jednak poszukiwać rozmaitych technik pokonania własnych słabości. To osobnik tradycjonalistyczny, z największym zapałem pracuje w każdym wypadku analogicznie jak poprzednio, w swoich dzieciach z największą przyjemnością dostrzegałaby własne duplikaty, więc nie aprobuje wokół siebie jakichkolwiek innowatorów. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje plany do zyskownego ukończenia, trudności nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. To jednostka wierna, umie być doskonałym kompanem użytecznym w zmartwieniach, jest niezmiernie ceniona przez współtowarzyszy, jednakże nierzadko w swojej lojalności posuwa się aż do bufonerii. Charakteryzuje się cierpliwością, spełnia się w zawodzie lubianego nauczyciela, potrafi zrealizować zadania bardzo nieatrakcyjne dla normalnych osób i umie bacznie zagłębiać się w czyjeś opowieści.
Jest to człowiek flegmatyczny, nie przepuszcza sił na po prostu nieuzasadnione rzeczy, bowiem kluczowy jest dla niej faktyczny pożytek i wszelki produkt musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. Znamionuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nierozważnych aktywności, sporządza przemyślane harmonogramy oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi wolno, ale metodycznie. To jednostka posłuszna, przeważnie szuka mistrza i zwierzchnika, ponieważ często zasadniczo brakuje jej śmiałości i łatwo pozwala się prowadzić. Jest to osobnik rzetelny, pod żadnym pozorem nie odwleka spraw do wykonania, postępuje według drobiazgowo sprokurowanego scenariusza, zatem winno się uczyć się od niej ergonomii oraz skuteczności. Jest to osoba zrównoważona, nie męczy jej gorliwa realizacja powtarzalnych zleceń, toteż każde życie najchętniej spędza na odosobnionych refleksjach i zwykle wykonuje pracę odpowiedzialnie, lecz we własnym tempie.

Inne cechy właściwie wyrażające niniejszego człowieka to też: nieszczery, słaby, naiwny, wystraszony, nieelastyczny, nieznośny, samotny, rozsądny, łaskawy, seksowny, wytrzymały, zimny, badawczy, czuły, współczujący, nieufny, fanatyczny, światły, szorstki, przyjazny, pożądliwy, namiętny, mądry, cichy, stabilny, tkliwy oraz przewrażliwiony.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: filolog, dentysta, złotnik, anestezjolog, naukowiec, zegarmistrz, filozof, geograf, laborant, lekarz, archeolog, farmaceuta i mechanik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Hackett Buddy - (1924-2003) - amerykański aktor komediowy.
 • Hecht Ladislav - (1909-2004) - słowacki sportowiec, tenis ziemny.
 • Heyward DuBose - (1885-1940) - pisarz amerykański.
 • Jankélévitch Vladimir - (1903-1985) - filozof francuski.
 • Kravaritis Petros - (1987-) - grecki sportowiec, piłka nożna.
 • March Frederick - (1897-1975) - aktor amerykański.
 • Martini Jean Paul Egide - (1741-1816) - kompozytor francuski.
 • Michotek Jerzy - (1921-1995) - aktor, piosenkarz, reżyser programów telewizyjnych i estradowych.
 • Moen Anita - (1967-) - norweska sportowiec, biegi narciarskie.
 • Nielsen Lene - (1986-) - duńska sportowiec, curling.
 • Radiszczew Aleksandr N - (1749-1802) - rosyjski pisarz, myśliciel.
 • Rania - (1970-) - królowa Jordanii.
 • Sommer Patrick Ryan - (2012-) - syn Rich'a Sommer'a i Virginii Donohoe Sommer.
 • Stańczuk Tomasz - (1988-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Thompson Jack - (1940-) - aktor australijski.
 • Ward Zack - (1970-) - aktor kanadyjski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.