Panna, 28 sierpnia - Kobieta

Panna, 28 sierpnia - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna urodzona dnia 28 8 jest to człowiek strachliwy, heroiczne wyczyny preferuje odstąpić innym osobom, wybrany przez nią tryb działań cechuje rozwaga, chociaż często wyrównuje to sprytem i myśleniem. To osobnik wierny, jest uczciwym i słownym podwładnym, jest niezwykle szanowana przez kumpli, aczkolwiek czasem w swojej szczerości dociera aż do braku powagi. To jednostka tradycjonalistyczna, lubi mieć określone stanowisko względem wszelkich spraw, w swoich pociechach z największą przyjemnością widziałaby własne repliki, dlatego częstokroć gubi się we współczesnej, rzeczywistości. To osobnik zorganizowany, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, problemy nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Cechuje się wytrwałością, częstokroć jest wspaniałym wychowawcą, potrafi nabyć biegłość w zagadnieniach wymagających długofalowej praktyki i w liceum często osiąga pierwszorzędne wyniki. Bywa człowiekiem emocjonalnym, rozwiązań trudności szuka w czarach i we wróżbach, nie przywiązuje wagi do czysto racjonalnej strategii, toteż jej żywot jest gwałtowny i nieuładzony. Bywa sztywna, kocha wymyślny społeczny ceremoniał, spontaniczność to dla niej nieomal synonim błędnego postępowania, a więc jest to idealny wodzirej. Jest to osobnik pedantyczny, dowolną rzecz umie drążyć niezmiernie drobiazgowo i nie widzi całości zza niuansów, dlatego niestety nie jest demonem szybkości podczas szukania rozwiązań.
Znamionuje się dalekowzrocznością, usiłuje nie odpowiadać odruchowo, bierze pod uwagę przeróżne projekty wydarzeń oraz dąży ku bogactwu wolno, jednakże metodycznie. To człowiek rzetelny, jest bardzo cierpliwa i konsekwentna, pracuje wedle dokładnie wypracowanego planu, zatem pomimo fałszywej powolności przeważnie realizuje swoje koncepcje. To osoba uległa, zwykle poszukuje szefa i przewodnika, gdyż pozostałe jednostki częstokroć postrzega za znawców i nazbyt lekko ulega czyimś oddziaływaniom. To osobnik powolny, nie zwraca uwagi na pozory, bo w najwyższym stopniu ceni ergonomiczność i w każdym wypadku stara się kreować dalekosiężne prognozy. Charakteryzuje się zrównoważeniem, nie nuży jej obowiązkowe wykonywanie powtarzalnych obowiązków, więc odczuwa pociąg do leniwych, flegmatycznych prac i z reguły wykonuje pracę rzetelnie, lecz we własnym rytmie.

Inne cechy trafnie określające niniejszą osobę to też: wiarygodny, ugodowy, przesądny, nieufny, hałaśliwy, naiwny, badawczy, przyjacielski, szorstki, stabilny, łaskawy, prawy, afektowany, skąpy, nerwowy, przebiegły, srogi, chytry, wyciszony, namiętny, namówiony, nieprzejednany oraz zawzięty.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: geograf, socjolog, jubiler, stylista, złotnik, chirurg, optyk, terapeuta, filozof, geolog, myśliciel, filolog, farmaceuta, badacz, ortopeda i dentysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Antonio Felix - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bojarski Marcin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Boyer Charles - (1897-1978) - aktor francuski.
 • Chłąd Bogusław - (1963-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Czacki Tadeusz - (1765-1813) - działacz oświatowy, historyk.
 • Dziewulski Dariusz - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kahn Kimmy - (1980-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Małyszew Piotr F - (1898-1972) - generał radziecki.
 • Mostowicz-Gerszt Grzegorz - (1966-) - aktor.
 • Nowak Marek - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Olszowski Stefan - (1931-) - polityk.
 • Parker Kay - (1944-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Synoradzki Michał - (1860-1922) - powieściopisarz, publicysta.
 • Tapping Amanda - (1965-) - aktorka angielska.
 • Whipple George Hoyt - (1878-1976) - patolog amerykański.
 • Wolański Mariusz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.