Panna, 26 sierpnia - Kobieta

Panna, 26 sierpnia - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Panna, która przyszła na świat dnia 26 8, to człowiek konserwatywny, uwielbia mieć wyrazisty punkt widzenia w stosunku do wszelkich spraw, w swoich dzieciach najchętniej widziałaby własne repliki, więc częstokroć wszczyna intensywne utarczki z własnymi pociechami. Jest to osoba cierpliwa, potrafi być pobłażliwym i otwartym kumplem, umie uważnie wyczekiwać na odpowiedni moment i często ekscytuje ją wędkowanie. To osobnik drobiazgowy, odbiera konstrukcję jako potężny stos drobiazgów i częstokroć nie potrafi zauważyć sedna sytuacji, dlatego niestety umie utknąć na cały dzień w działaniu. Bywa sztywna, chce posiadać opracowaną ripostę na każde potencjalne pytanie, spontaniczność to dla niej nieomalże synonim błędnego postępowania, toteż jest to doskonały animator. Często bywa empatyczna, łatwiej wpływa na nią przeczucie niż intelekt, nie przepada za światem technologicznym, zatem wszechogarniająca mechanizacja częstokroć oznacza dla niej prawdziwą udrękę. Charakteryzuje się wiernością, koledzy są dla niej niezwykle ważni, usiłuje działać adekwatnie do swoich poglądów, jednak często w tej wrodzonej uprzejmości potrafi zapomnieć osobiste interesy. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, umie mądrze wykorzystywać swoje środki, postępuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak częstokroć nie starcza jej wszechstronności wymaganej w nagłych wypadkach. Jest to jednostka bojaźliwa, heroiczne akty woli zostawić pozostałym ludziom, ulubiony przez nią charakter aktywności cechuje ostrożność, pomimo tego że często nadrabia to rozwagą i przewidywaniem.
Jest to osobnik ostrożny, to dalekowzroczny i wytrawny przywódca, z uwagą przegląda dostępne ekstrapolacje i dane statystyczne oraz nie darzy zaufaniem pomysłów wykonanych byle jak. To jednostka posłuszna, lubi poświęcać się flegmatycznym, niezwiązanym z obowiązkiem zawodom, bowiem boi się angażować się w spory z innymi i skonfrontowana z cudzym naporem nie daje rady postawić na swoim. To osoba zrównoważona, nie nudzi jej obowiązkowe wykonywanie nieurozmaiconych zadań, a więc niezmiernie nie cierpi być rozliczana z terminów i irytuje ją współdziałanie z ludźmi pospiesznymi. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, bo nadrzędny jest dla niej faktyczny pożytek i we własnych ocenach zawsze kieruje się zimnymi kalkulacjami. To jednostka rzetelna, zlecenie jest dla niej rzeczą nienaruszalną, jej plany nie zawierają błędów, a zatem warto uczyć się od niej pragmatyczności oraz skuteczności.

Inne przymioty prawidłowo określające opisywanego osobnika to także: niezawodny, cichy, wystraszony, litościwy, marudny, buntowniczy, sympatyczny, snobistyczny, rozsądny, zimny, milczący, fanatyczny, histeryczny, przyjacielski, szorstki, uprzejmy, zapobiegliwy, czujny, gorliwy, wiarygodny, sadystyczny, logiczny, słaby i naiwny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: geolog, filolog, ortopeda, anestezjolog, laborant, myśliciel, jubiler oraz badacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Baker Frayne - (1891-1968) - generał amerykański.
  • Bouadla Selim - (1988-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
  • Juszczak Szymon - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Lambert Johann Heinrich - (1728-1777) - szwajcarski matematyk, filozof, fizyk, astronom.
  • Luana Mya - (1978-) - tajlandzka aktorka w filmach erotycznych.
  • Martynowicz Aleksandr - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Merrow Jane - (1941-) - aktorka angielska.
  • Ramon Ava - (1978-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Ross Evan - (1988-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.