Panna, 24 sierpnia - Kobieta

Panna, 24 sierpnia - Kobieta
planeta Merkury
metal brąz
Zodiakalna kobieta panna, która przyszła na świat w dniu 24 8, jest to osoba konserwatywna, czuje niechęć do najmniejszych ekstrawagancji i reorganizacji, jej wspólnicy muszą oceniać wszystko w taki sam sposób jak ona, toteż często uparcie obstaje przy od dawna anachronicznych technikach i strategiach. Jest to osobnik skrupulatny, jakąkolwiek kwestię umie roztrząsać na wszystkie strony i gubi panoramę całokształtu, dlatego niestety mnożenie zastrzeżeń częstokroć uznaje za istotniejsze od wynajdywania rozwiązań. Znamionuje się systematycznością, potrafi dociągnąć swoje plany do pomyślnego finału, kłopoty nie umieją łatwo jej zrazić, jednak często brakuje jej kreatywności pożądanej w naglących wypadkach. To człowiek strachliwy, sport ekstremalny nie jest zabawą sposobną dla tej osoby, wybrany przez nią sposób działań cechuje przezorność, choć częstokroć kompensuje to planowaniem i rozwagą. Bywa jednostką wrażliwą, nie stroni od poetyckich uniesień, nie wierzy akademickiej metodzie rozwiązywania przeciwności, zatem przed pecetem często czuje się niczym ryba na brzegu. Bywa osobnikiem oficjalnym, chce dysponować opracowaną odpowiedzią na dowolne potencjalne zapytanie, wydaje się być na dobre zablokowana w niezmiennym trybie zachowania, a więc optymalne wyniki otrzymuje w matematycznych dziedzinach wiedzy pozbawionych kuglarskich ozdobników. To człowiek cierpliwy, w dawnych stuleciach potrafiłaby być mnichem kaligrafującym drogocennych kodeksach, umie wykonać zadania niezwykle nieatrakcyjne dla innych osób i potrafi być pobłażliwym i empatycznym przyjacielem. To osobnik lojalny, umie być doskonałym kolegą pomocnym w zmartwieniach, jest bardzo lubiana przez towarzyszy, aczkolwiek niekiedy w swojej uczciwości posuwa się aż do pompatyczności.
Jest to człowiek zrównoważony, nie nuży jej sumienne realizowanie jednostajnych zleceń, więc pozostaje niewrażliwa na zbiorową gonitwę i zazwyczaj mozoli się rzetelnie, ale we własnym tempie. Cechuje się ostrożnością, usiłuje nie reagować intuicyjnie, rozpatruje rozmaite scenariusze wydarzeń oraz nie ufa pomysłom stworzonym na kolanie. Bywa jednostką ustępliwą, autonomiczne dokonywanie wyborów może być dla niej niezmiernie stresujące, ponieważ lęka się uczestniczyć w konfliktach z innymi i zestawiona z cudzym przymusem nie daje rady dopiąć swego. Charakteryzuje się sumiennością, jest niezwykle nieustępliwa i zdyscyplinowana, jej projekty nie mają usterek, a zatem w długim ujęciu przeważnie przegania postrzelonych aktywistów. To osoba flegmatyczna, nie przepuszcza energii na kompletnie nieuzasadnione rzeczy, bo liczy się dla niej w pierwszym rzędzie faktyczna funkcjonalność i wszelki obiekt musi posiadać dla niej jakąś funkcję.

Pozostałe atrybuty celnie charakteryzujące wspomnianego osobnika to też: dziecinny, litościwy, afektowany, wytrzymały, sympatyczny, badawczy, uprzejmy, skąpy, solidny, cichy, przewrażliwiony, nieprzejednany, buntowniczy, zapobiegliwy, wyrachowany, logiczny, gorliwy, tkliwy, gderliwy, czuły, wyciszony, milczący oraz niezawodny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: geograf, optyk, filozof, lekarz, geolog, stylista, badacz, naukowiec, złotnik, ortopeda, farmaceuta, chirurg i elektronik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Ahidjo Ahmadou - (1924-1989) - polityk kameruński.
  • Bartoszek Alojzy - (1933-) - dyplomata, ekonomista.
  • Braudel Fernand - (1902-1985) - historyk francuski.
  • Engelaar Orlando - (1979-) - holenderski sportowiec, piłka nożna.
  • Koechner David - (1962-) - aktor amerykański.
  • Morris Derek - (1978-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
  • Pec Barbara - (1936-) - kierownik produkcji filmowej.
  • Ścierański Krzysztof - (1954-) - muzyk, gitarzysta basowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.