Lwica, 07 sierpnia - Kobieta

Lwica, 07 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Astrologiczna kobieta lew urodzona dnia 7 8 to osobnik bezpośredni, jest uznawana w grupie, nie znosi mówić nie wprost, jednakże w dodatku nie umie być delikatna. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez niepotrzebnych zrywów, potrafi się należycie inspirować, jednak często nie starcza jej pomysłowości koniecznej w niespodziewanych sytuacjach. Bywa osobą egoistyczną, niechętnie darowuje coś innym ludziom i do zamierzeń umie podążać choćby poprzez ludzką niedolę. Bywa jednostką wojowniczą, śmiało przeciwstawia się trudnościom, jawi się urodzonym buntownikiem i chce otrzymywać błyskawiczne efekty. Cechuje się wiernością, towarzysze są dla niej bardzo istotni, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą nie budzącą wątpliwości, aczkolwiek częstokroć w tej przyrodzonej życzliwości potrafi nie zaspokoić osobistych potrzeb. Jest to osoba energiczna, nie lęka się roboty, doskonale wytrzymuje niespokojną działalność i irytuje ją lenistwo. To osobnik dociekliwy, pragnie przeniknąć każde zagadnienie, toteż zawsze dokłada starań, by rzucić okiem za krawędź świata oraz chętnie czerpie wiedzę o rozmaitych dziedzinach wiedzy. Jest to człowiek autokratyczny, działa niby zabijaka i ocenia jako niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jej punktu widzenia, a zatem umie prowokować protesty wśród swoich pracowników. Jest to jednostka towarzyska, jest naturalną duszą towarzystwa, ma w umyśle nieskończony zapas przypowieści, lecz potrafi również nudzić trajkotaniem cały czas o określonej sprawie.
Jest to osoba szybka, odważnie wybiega myślami przed własne otoczenie i zazwyczaj rozpoczyna aktywność błyskawicznie i bez marudzenia. Bywa nietolerancyjna, zmaga się z każdym uważającym w inny sposób, na całej całej planecie jedynie ona postrzega rzeczy prawidłowo, zatem umie dojść do ładu wyłącznie z podobnym do niej pomyleńcem. Jest to osobnik zaradny, stroni od realizowania zewnętrznych instrukcji, a więc niech ci nie roi się, że podporządkuje się komuś bez pojedynku. Lubi zachowywać się stanowczo, zrozumiale i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, gdy trzeba, odważnie i pragmatycznie argumentuje swoje osądy oraz nie daje się zbić z pantałyku. Jest to człowiek kompromisowy, potrafi zadawać się z osobami o niezwykle rozbieżnych przekonaniach i łatwo zmienia istniejące poglądy w zderzeniu z najnowszymi obserwacjami, dlatego jest organizatorem prospołecznym zabiegającym o wolność osób nękanych. Jest to jednostka pogodna, mocno polega na swoim dobrym losie, strach przed uczynieniem błędu nie powstrzymuje jej, więc ochoczo bierze się za odkrywanie nieprzebytych dawniej obszarów. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą namacalny dowód, iż życie pod presją terminarza nie jest najlepszą opcją i nie winno się zbyt przesadzać z permanentnym opanowaniem. Jest to osobnik nieustraszony, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nietypowymi wyzwaniami, gdyż stara się zwykle nie bać się z wyprzedzeniem i okazuje spokój nie zważając na warunki.

Pozostałe atrybuty poprawnie obrazujące przedstawianego człowieka to też: poszukujący, przyjazny, przebiegły, wybuchowy, lubiany, zdolny, rozhisteryzowany, tchórzliwy, powabny, tępy, waleczny, tajemniczy, nieuprzejmy, rozmowny, wyzwolony, groźny, narcystyczny, ujmujący, antypatyczny, awanturniczy, krytykancki, rzutki, zgryźliwy, nietaktowny oraz obrotny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: inżynier, tłumacz, informatyk, prezes, zarządca, programista, naczelnik, webmaster, antykwariusz, logistyk, ekonomista, kierownik, spedytor i sędzia.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ajmbietow Abat - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bertish Suzanne - (1953-) - aktorka angielska.
 • Erdoğan Yusuf - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fantoni Sergio - (1930-) - aktor włoski.
 • Freire Alexia - (1983-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Garetto Rod - (1966-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Ihnat Steve - (1934-1972) - czechosłowacki aktor, reżyser.
 • Janowski Michał - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Müller-Freienfels Richard - (1882-1949) - niemiecki psycholog, filozof, muzykolog.
 • Olszowiak Wojciech - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shannon Michael - (1974-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.