Lwica, 05 sierpnia - Kobieta

Lwica, 05 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Astrologiczna kobieta lew urodzona dnia 5 8 jest to osobnik energiczny, uwielbia stwarzać nowe rzeczy i doskonale wytrzymuje nerwową robotę. Jest to osoba otwarta, częstokroć jest bardzo rozchwytywana, nie maskuje własnych emocji, ale niestety, chwilami mówi nazbyt bezpośrednio. Bywa autokratyczna, uznaje się za jednostkę kompetentną w dowolnej sprawie i cudzy protest nie ma dla niej znaczenia, a zatem jest unikana w swoim otoczeniu. To człowiek lojalny, umie być doskonałym przyjacielem pomocnym w zgryzotach, jest niezmiernie lubiana przez znajomych, jednak często w tej naturalnej życzliwości potrafi nie dopilnować osobistych interesów. Jest to osoba dociekliwa, rzeczywistość jest dla niej niezmierzoną kartoteką, dlatego ochoczo szwenda się po świecie oraz jest odpowiednia na wybitnego badacza. To osobnik towarzyski, jest główną gwiazdą wszelkiej balangi, jej banalne gesty wyglądają jak ekstrawagancki balet, jednakże umie również nudzić na śmierć mówieniem non stop o jakiejś kwestii. Bywa egocentryczna, stosunki wzajemne oznaczają dla niej czerpanie zarobków i wyłącznie jej indywidualne problemy są znaczące. To jednostka metodyczna, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do zyskownego ukończenia, pracuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak częstokroć brakuje jej błyskotliwości nieodzownej w niespodziewanych okolicznościach. To człowiek napastliwy, odważnie walczy z kłopotami, zachowuje się buńczucznie i lubi oglądać natychmiastowe efekty.
To osobnik optymistyczny, niezachwianie pokłada ufność w swojej pomyślnej passie, popełnione wpadki uważa za skarbnicę użytecznej mądrości, zatem chętnie bierze się za eksplorację nieprzebytych przedtem stref. Jest to osoba samodzielna, autentycznie przepada za całkowitą swobodą decydowania, a więc niech ci nie zdaje się, iż posłucha kogoś bez potyczki. To człowiek bystry, zmęczona podziwianiem ludzkiego niezgulstwa życzy sobie często sprokurować coś osobiście, drażnią ją zawiłe sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego badania i momentalnie przystosowuje się do potrzeb sytuacji. To jednostka porywcza, jest święcie przeświadczona, że egzystencja pod przymusem planu nie jest najsłuszniejszą decyzją i częstokroć nasze emocjonalne działania okazują największą sprawność. Bywa osobnikiem ksenofobicznym, uwielbia wychowywać osoby dookoła, każdą różnicę opinii uznaje za agresję, więc szybko zraża do siebie normalnych ludzi. To jednostka tolerancyjna, dysponuje niezwykle ciekawską i wielostronną psychiką i problemowo zmienia istniejące poglądy w konfrontacji ze świeżymi doznaniami, toteż jest organizatorem filantropijnym walczącym o równouprawnienie grup dyskryminowanych. Lubi zachowywać się stanowczo, wyraźnie i precyzyjnie komunikuje swoje pragnienia, entuzjastycznie wdraża w czyn ogromne przełomy i modernizacje oraz nie zrzeka się realizacji dalekosiężnych inicjatyw dla dorywczego i pozornego komfortu. To osobnik odważny, umie zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem bardzo dobrze radzi sobie ze stresem i pragnie działać energicznie.

Inne przymioty kapitalnie obrazujące niniejszą osobę to również: tyrański, bezpruderyjny, zwycięski, chciwy, tajemniczy, bezlitosny, ruchliwy, zuchwały, niegrzeczny, nieokrzesany, denerwujący, litościwy, pusty, przyjacielski, zblazowany, nadwrażliwy, zwariowany, waleczny, nieugięty, ambitny, nieokiełznany, rozmowny, kochliwy, przyjazny, nadgorliwy, gościnny oraz bezkompromisowy.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: menedżer, programista, prezes, naczelnik, webmaster, administrator, informatyk, inżynier, kierownik, zarządca i spedytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Archutowski Roman - (1882-1943) - duchowny katolicki, ksiądz, błogosławiony Kościoła katolickiego.
 • Cotton Anthony - (1975-) - aktor angielski.
 • Craig Malin - (1875-1945) - generał amerykański.
 • Dziędziel Marian - (1947-) - aktor.
 • Franz Maik - (1981-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Greene Hernert S - (1906-1991) - amerykański asystent reżysera filmowego.
 • Healy David - (1979-) - sportowiec, piłka nożna, napastnik.
 • Hernandez Ihosvany - (1972-) - kubański sportowiec, piłka siatkowa.
 • Hirszfeld Ludwik - (1884-1954) - lekarz mikrobiolog, immunolog i serolog.
 • Huston John - (1906-1987) - amerykański reżyser, scenarzysta i aktor filmowy.
 • Łysiak Kamil - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Olivia - (1969-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rokosa Jacek - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Waza Karola - (1833-) - tytularna księżniczka Szwecji, królowa saksońska 1873-1902.
 • Wilder James - (1968-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.