Lwica, 04 sierpnia - Kobieta

Lwica, 04 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalna pani lew urodzona w dniu 4 8 to osobnik napastliwy, jawi się naturalnym awanturnikiem i dzielnie zmaga się z przeszkodami. Jest to człowiek wierny, jest poważanym i sumiennym pracownikiem, jest niezmiernie szanowana przez partnerów, jednak nierzadko w swojej wierności dochodzi aż do braku powagi. To jednostka prostolinijna, umie natychmiast stać się kolegą, nie cierpi używać eufemizmów, lecz często brakuje jej delikatności. Jest to osoba metodyczna, potrafi doprowadzić swoje projekty do szczęśliwego zamknięcia, trudności nie umieją szybko jej zrazić, jednak źle znosi błyskawicznie przeobrażające się warunki. Jest to osobnik ciekawski, pragnie przeniknąć wszystko, więc bywa wzorowym uczniem w dziedzinach pomijanych poprzez inne osoby oraz jest odpowiednia na doskonałego odkrywcę. Lubi zachowywać się egoistycznie, ludzie naokoło mają obowiązek troszczyć się o jej samopoczucie, do swoich znajomych posiada stosunek całkowicie interesowny i bez zapału daje coś pozostałym osobom. Bywa jednostką towarzyską, opisuje swoje najbłahsze myśli, nosi w umyśle obfity zapas opowieści, aczkolwiek na nieszczęście potrafi także uważać się za krynicę mądrości. Jest to osoba przebojowa, drażni ją brak aktywności, rewelacyjnie radzi sobie z niespokojną pracą i ubóstwia stwarzać awangardowe rzeczy. Częstokroć bywa autokratyczna, pragnie opanować cały świat i nie boi się oceny swojego sposobu bycia, a więc często przeobraża się w opuszczonego i wyobcowanego przywódcę.
Cechuje się niezależnością, autentycznie przepada za całkowitą wolnością decyzji, toteż bezsensem jest przewidywanie, iż zrealizuje przedstawione jej przykazania. Charakteryzuje się śmiałością, nie trwożą jej nijakie problemy, gdyż dąży do tego, by nie zastanawiać się nad lękiem i okazuje potężne panowanie nad sobą. Znamionuje się kompromisowością, nie drażnią odmienne gusty i ludzi różniących się i niespotykanych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, zatem dokłada starań, by wystrzegać się stukniętych maniaków pochłoniętych głoszeniem najwspanialszych dogmatów. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przeważnie działa bystro i żywiołowo, z pasją wdraża w czyn wielkie przełomy i udoskonalenia oraz nie rezygnuje z realizowania długofalowych planów dla chwilowego i fałszywego wytchnienia. Jest to osobnik bystry, zwykle rozpoczyna aktywność momentalnie i bez niepewności, sfrustrowana obserwowaniem ludzkiej indolencji ma ochotę częstokroć przeprowadzić coś samodzielnie i pragnie postrzegać przed sobą starannie wytyczone kierunki. Bywa osobą ksenofobiczną, złoszczą ją ludzie o niezależnych opiniach, jej kumple muszą myśleć identycznie jak ona, a zatem często toczy potyczki z kolegami. Jest to jednostka pogodna, spodziewa się od rzeczywistości nowych, pasjonujących przeżyć, popełnione wpadki uznaje za źródło użytecznej wiedzy, dlatego ochoczo podejmuje się badania niezbadanych poprzednio rejonów. Lubi zachowywać się spontanicznie, wykazuje wyraźnie całemu globowi, że na pozór nieskładne działania też umieją gwarantować efekty i warto sobie zezwolić na niepohamowane doświadczanie doznań i manifestowanie się.

Inne przymioty kapitalnie odzwierciedlające tego człowieka to również: chciwy, namiętny, rozmowny, nieokiełznany, przyjazny, zapalczywy, zadufany, nieokrzesany, hojny, pusty, surowy, ostry, sprytny, ujmujący, podejrzliwy, uśmiechnięty, krytykancki, indywidualistyczny, niepohamowany, wyzywający, pyszałkowaty, narcystyczny, słodki, wyniosły, apodyktyczny, zwycięski, niezawodny oraz charyzmatyczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: menedżer, zarządca, webmaster, sędzia, logistyk, redaktor, programista, ekonomista, urzędnik i informatyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andersen Niklas - (1988-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Briffa Roderick - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fritsch Werner von - (1880-1939) - generał niemiecki, 1936-.
 • Haigh Juliette - (1982-) - nowozelandzka sportowiec, wioślarstwo.
 • Jagodziński Andrzej - (1953-) - pianista jazzowy.
 • Kaczorowski Łukasz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Knudtzon Kristian - (1888-1972) - generał duński.
 • Kozłowski Łukasz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lehane Dennis - (1965-) - pisarz amerykański.
 • Leigh Alana - (1989-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Lisicka Anna - (1829-) - nowelistka, publicystka.
 • Matthews McKayla - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Oxley-Boyle Rupert Frederic Courtney - (1896-1981) - generał brytyjski.
 • Richard Maurice - (1921-2000) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Snitko Konstantin Konstantynowicz - (1895-1967) - generał radziecki.
 • Tabisz Łukasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Thornton Billy Bob - (1955-) - aktor amerykański.
 • Więzik Anna - (1930-) - poetka, długoletni pracownik K
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.