Lwica, 03 sierpnia - Kobieta

Lwica, 03 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica urodzona w dniu 3 8 to człowiek dociekliwy, ubóstwia uczyć się nieznanych dziedzin, a zatem nęcą ją koncepcje ekscentryczne i nietradycyjne oraz częstokroć para się niekonwencjonalnymi zainteresowaniami. Jest to osobnik bezpośredni, jej bezpośredniość zapewnia jej sympatię, nie kryje własnych afektów, jednakże w dodatku nie umie być taktowna. Jest to jednostka szczera, jest odpowiedzialnym i rzetelnym podwładnym, jest niezmiernie lubiana przez kompanów, ale czasami w swoim oddaniu sięga aż do sztuczności. Jest to osoba przebojowa, ma bezgraniczne zapasy energii, relaksuje się czynnie i jest bardzo produktywna w działaniu. To osobnik konsekwentny, systematycznie prze do mety, potrafi się odpowiednio mobilizować, jednak umie być zanadto oficjalna w nietypowych okolicznościach. Uwielbia zachowywać się agresywnie, lubi prowadzić zmagania i dąży odważnie przed siebie. Jest to jednostka towarzyska, jest najważniejszym artystą każdego balu, jej prozaiczne ruchy sprawiają wrażenie wymyślnej inscenizacji, lecz niestety potrafi również uznawać się za godny podziwu fenomen. Często bywa autokratyczna, nie znosi osądzania własnych poleceń i postrzega jako zagrożenie ludzi niepodzielających jej punktu widzenia, a więc częstokroć spotyka się z biernym sprzeciwem w stosunku do swoich aktywności. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, związki interpersonalne implikują dla niej uzyskiwanie zarobków i do swoich towarzyszy posiada stosunek absolutnie egoistyczny.
Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, życzy sobie starannej realizacji swoich rozkazów, dowolną sprzeczność stanowiska uważa za agresję, toteż umie porozmawiać jedynie ze zbliżonym do niej radykałem. Jest to osoba szybka, natychmiast dopasowuje się do oczekiwań sytuacji i denerwuje ją obowiązek czekania na cudze decyzje. To jednostka wesoła, zawsze spogląda z odwagą w przyszłość, bawią ją oryginalne eksperymenty i przygody, więc chętnie bierze się za odkrywanie niezgłębionych przedtem terytoriów. Jest to człowiek śmiały, niezwykle rzadko lęka się nieprzewidzianych trudności, bo stara się nie krążyć myślami dookoła strachu i pragnie działać energicznie. Jest to osobnik samodzielny, nie cierpi wszelkich ograniczeń i reguł, zatem zawiedzie cię zakładanie, że posłucha kogoś bez pojedynku. Uwielbia zachowywać się stanowczo, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, gdy trzeba, odważnie i rzeczowo broni swoich osądów oraz nie odstępuje od realizowania długofalowych przedsięwzięć dla chwilowej i iluzorycznej ulgi. To człowiek tolerancyjny, ochoczo czerpie wiedzę o nowych i interesujących rzeczach i raduje ją różnorakość otoczenia i współpracowników, dlatego nie akceptuje u partnerów tylko nieposiadania tolerancji. Jest to osoba popędliwa, jest wielce przeświadczona, iż wydawałoby się bezładne prace też potrafią dostarczać rezultatów i nie trzeba zbyt przedobrzać z permanentnym panowaniem nad sobą.

Pozostałe określenia adekwatnie wyrażające przedstawianą jednostkę to także: zapalczywy, nieugięty, zgryźliwy, podejrzliwy, lubiany, niezawodny, przesądny, tkliwy, bezczelny, zwariowany, grubiański, wyzywający, tępy, słodki, gniewny, obrotny, poszukujący, zblazowany, nadwrażliwy, natrętny, asertywny, miły, antypatyczny, dowcipny oraz brutalny.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: spedytor, urzędnik, sędzia, logistyk, tłumacz, prezes, dyrektor, webmaster i menedżer.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Baldwin Stanley - (1867-1947) - polityk angielski.
  • Baxşıyev Elmar - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Deakin Alfred - (1856-1919) - australijski polityk, prawnik.
  • Ekiert Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Freeman Helen - (1886-) - aktorka amerykańska.
  • Geisel Ernesto - (1907-1996) - brazylijski generał, polityk.
  • Haines Larry - (1918-2008) - aktor amerykański.
  • Kilgore Alison - (1973-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Kryński Zbigniew - (1921-1995) - aktor.
  • Purdy Constance - (1887-) - aktorka amerykańska.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.