Lwica, 21 sierpnia - Kobieta

Lwica, 21 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica urodzona w dniu 21 8 jest to jednostka władcza, jest rzeczywistą inkarnacją pruskiego oficera i często nie zna publicznego odbioru swojej osoby, toteż częstokroć ma do czynienia z pasywnym buntem względem swoich działań. Bywa osobnikiem towarzyskim, pragnie spędzać czas z kolegami, uwielbia ujmować swoich słuchaczy, aczkolwiek umie również zamęczać paplaniem ciągle o jakiejś rzeczy. Jest to człowiek przedsiębiorczy, emanuje niesamowitym żarem i nie lęka się wysiłku. To osobnik wierny, potrafi być najlepszym przyjacielem przydatnym w zgryzotach, jest niezmiernie chwalona przez współtowarzyszy, ale nierzadko w swojej uczciwości posuwa się aż do przesady. Jest to jednostka konsekwentna, konsekwentnie dąży do celu, działa w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak umie być nadto sztywna w nieznanych sytuacjach. Jest to osoba kłótliwa, wciela w życie ryzykowne pomysły i ochoczo wchodzi w kłótnie. Jest to człowiek otwarty, jest uznawana w otoczeniu, nie cierpi krążyć dookoła tematu, jednakże często drażni tym współpracowników. Bywa egoistyczna, inne osoby mają obowiązek rozwiązywać jej problemy, potrafi na chłodno używać pozostałych ludzi i z trudem daje coś innym osobom. To człowiek ciekawski, życie jest dla niej ogromnym księgozbiorem, zatem chętnie jeździ po świecie oraz częstokroć para się hermetycznymi zainteresowaniami.
To jednostka szybka, nieustępliwie wysforowuje się myślami przed własne środowisko i przeważnie inicjuje pracę natychmiast i bez zwlekania. To osoba stanowcza, na ogół pracuje żywiołowo i dynamicznie, z zapałem wprowadza w życie potężne przełomy i udoskonalenia oraz nie pozwala się zdezorientować. Jest to jednostka śmiała, nie trwożą jej żadne przeciwności, bowiem dąży do tego, by raczej nie bać się z góry i wykazuje wielką samokontrolę. Jest to osobnik kompromisowy, nie niepokoją cudze gusty i nie interesuje jej przekonywanie towarzyszy do swoich przekonań, dlatego jest działaczem dobroczynnym dopominającym się o wolność grup dyskryminowanych. Jest to człowiek popędliwy, dokładniejsze obserwowanie jej prowadzi do mniemania, że permanentna, w pewnym stopniu pomylona jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś projekt na egzystencję i nie powinno się zanadto przedobrzać z nieustannym panowaniem nad sobą. To jednostka pogodna, buzuje zdrowym entuzjazmem, popełnione gafy ocenia jako źródło użytecznej mądrości, a zatem świetnie sprawdza się jako dzielny innowator. Często bywa nietolerancyjna, przeciwstawia się każdemu uważającemu w inny sposób, dowolną różnicę opinii uważa za atak, więc częstokroć toczy wojny ze znajomymi. To osoba samodzielna, nie lubi wszelkich reguł i ograniczeń, a więc niech ci nie zdaje się, iż usłucha kogoś bez pojedynku.

Pozostałe przymioty odpowiednio wyrażające wspomnianego osobnika to także: tkliwy, perfidny, charyzmatyczny, zuchwały, zwycięski, rzutki, perfekcjonistyczny, narcystyczny, tyrański, oryginalny, litościwy, niezawodny, antypatyczny, zgryźliwy, zdolny, żarliwy, apodyktyczny, ofiarny, przyjacielski, dogmatyczny, przesądny, bezwzględny, wygodnicki, rozkojarzony oraz groźny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: informatyk, antykwariusz, dyrektor, zarządca, prezes, inżynier, tłumacz, kierownik, programista, urzędnik, ekonomista, administrator, webmaster, redaktor, naczelnik i logistyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson Mitchell - (1961-) - aktor amerykański.
 • Chajewski Damian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Devine Loretta - (1949-) - aktorka amerykańska.
 • Fisher Amy - (1974-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Fox Eytan - (1964-) - izraelski reżyser filmowy.
 • Frère Aubert-Achille-Jules - (1881-1944) - generał francuski.
 • Górzyński Sławomir - (1962-) - historyk, heraldyk, wydawca.
 • Jaworski Marian - (1926-) - ksiądz kardynał, arcybiskup Lwowa dla wiernych obrządku łacińskiego.
 • King Cleo - (1960-) - aktorka amerykańska.
 • Knight Shayna - (1984-) - niemiecka aktorka w filmach erotycznych.
 • Mika Józef - (1963-) - aktor.
 • Pinheiro Bruno - (1987-) - portugalski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.