Lwica, 13 sierpnia - Kobieta

Lwica, 13 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Lwica, która przyszła na świat w dniu 13 8, to osobnik autokratyczny, nienawidzi osądzania własnych poleceń i nie lęka się oceniania swojego stylu życia, a więc umie prowokować protesty wśród swoich pracowników. Częstokroć bywa wojownicza, z marszu atakuje pojawiające się na swej trasie przeszkody i mężnie walczy z trudnościami. Jest to jednostka prostolinijna, jej szczerość przynosi jej sympatię, nie kryje własnych afektów, lecz często brakuje jej umiaru. To człowiek lojalny, jest bardzo troskliwa dla swojego współtowarzysza, do związków małżeńskich podchodzi niezmiernie na serio, aczkolwiek częstokroć w tej spontanicznej kurtuazji potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb. Bywa osobą ekstrawertyczną, jest główną gwiazdą każdego bankietu, posiada w umyśle niezliczone mrowie historii, jednak często niestety nie umie zamilczeć w odpowiednim czasie. Jest to osobnik wścibski, chce poznać każde zagadnienie, toteż na całe życie zostaje w niej szczeniacka umiejętność do dziwienia się życiu oraz kwalifikuje się na pierwszorzędnego badacza. Jest to jednostka konsekwentna, systematycznie dąży do celu, postępuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak potrafi być nadto oficjalna w nieznanych okolicznościach. To osobnik energiczny, nie umie wytrzymać w bezruchu i ma nieprzebrane zasoby energii. Bywa człowiekiem egoistycznym, do zamierzeń potrafi zmierzać chociażby poprzez ludzkie nieszczęście, więzi społeczne oznaczają dla niej uzyskiwanie profitów i jedynie jej indywidualne zmartwienia są ważne.
Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, zmaga się z każdym myślącym odmiennie, dowolną rozbieżność opinii uznaje za atak, dlatego częstokroć toczy wojny z kolegami. To jednostka dzielna, nie przerażają jej nijakie problemy, gdyż podejmuje starania, by nie krążyć myślami dookoła lęku i ubóstwia pracować na wysokich obrotach. Charakteryzuje się kompromisowością, nie stroni od rzeczy oryginalnych i różnych od uprzednio opanowanych i problemowo modyfikuje istniejące przekonania w zderzeniu z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, zatem jest aktywistą prospołecznym dopominającym się o równość mniejszości. Jest to osoba samodzielna, nie lubi wszelkich norm i zakazów, więc zawiedzie cię uważanie, iż podporządkuje się komuś bez starcia. To osobnik silny, na ogół działa bystro i żywiołowo, umie wydębić wykonanie wydanych rozkazów oraz nie unika inicjowania kłótni. Jest to osoba wesoła, mocno wierzy w swoje szczęście, choćby w niepowodzeniu usiłuje wykryć dobre strony, a zatem bardzo dobrze sprawdza się w zadaniach obciążonych ryzykiem. To osobnik szybki, wkurzają ją zagmatwane sytuacje wymagające wszechstronnej oceny i zwykle zaczyna pracę błyskawicznie i bez zwlekania. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przeświadczona, że pozornie niespójne działania też potrafią dostarczać efektów i winno się sobie zezwolić na dzikie smakowanie bodźców i manifestowanie się.

Pozostałe określenia prawidłowo określające niniejszego człowieka to również: wyemancypowany, destrukcyjny, bezduszny, nietaktowny, wpływowy, hojny, miły, zwycięski, poszukujący, lubiany, pyszałkowaty, skuteczny, bezwzględny, pociągający, wyzwolony, podejrzliwy, asertywny, sprytny, niepohamowany, żarliwy, okropny oraz bezkompromisowy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: naczelnik, prezes, kierownik, spedytor, logistyk, programista, dyrektor, ekonomista, webmaster, tłumacz, informatyk, antykwariusz, inżynier, zarządca, sędzia i menedżer.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • André Georges - (1889-1943) - francuski sportowiec, lekkoatletyka, skok wzwyż.
 • French Bruce - (1959-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Grotowski Jerzy - (1933-1999) - reżyser, teoretyk i reformator teatru.
 • Kartalian Buck - (1922-2016) - aktor amerykański.
 • Klaczka Marcin - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kondo Koji - (1960-) - kompozytor japoński.
 • Kucharzewski Tomasz - (1968-2008) - karateka stylów: Kyokushin i Shidokan, kick-boxer.
 • Lahr Bert - (1895-1967) - amerykański aktor, komik.
 • Lazaro Hippolito di - (1889-) - hiszpański śpiewak,.
 • Nowak Adrian - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Smith Brandon - (1952-) - aktor amerykański.
 • Solari Rachel - (1986-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Stanley Fred - (1947-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Ulmanis Guntis - (1939-) - łotewski polityk, z wykształcenia ekonomista.
 • Vattay Antal - (1891-1966) - generał węgierski.
 • Vicca - (1974-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.