Lwica, 10 sierpnia - Kobieta

Lwica, 10 sierpnia - Kobieta
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalna kobieta lew urodzona dnia 10 8 jest to osoba energiczna, inspiruje ludzi swoim nieposkromionym żarem i pragnie funkcjonować w nieprzerwanym ruchu. Bywa dominująca, czuje się jednostką fachową w dowolnej sprawie i cudzy protest nie ma dla niej wagi, zatem umie prowokować opory między swoimi pracownikami. Jest to osobnik wścibski, otoczenie jest dla niej potężnym księgozbiorem, dlatego na stałe zostaje w niej szczeniacki dar do dziwienia się życiu oraz osiąga pierwszorzędne oceny w lubianych dziedzinach. Jest to osoba prostolinijna, bez problemów buduje znajomości, szczerość to jej prawdziwe imię, jednak jednocześnie nie umie być taktowna. Jest to człowiek wierny, jest niezmiernie serdeczna wobec własnego towarzysza życia, do małżeństw odnosi się bardzo serio, lecz często w tej wrodzonej życzliwości potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb. To jednostka towarzyska, jest pierwszym aktorem wszelkiego balu, lubi czarować swoich odbiorców, aczkolwiek niestety umie również uważać się za krynicę mądrości. Cechuje się systematycznością, okazuje uporządkowanie i wytrwałość, potrafi się prawidłowo motywować, jednak częstokroć nie starcza jej kreatywności koniecznej w niespodziewanych sytuacjach. To osobnik agresywny, uwielbia walczyć i ziszcza fantastyczne plany. Bywa egoistyczna, inne osoby muszą rozplątywać jej kłopoty, jest totalnie skoncentrowana na sobie i do celów umie zmierzać nawet poprzez ludzką szkodę.
Jest to jednostka kompromisowa, chętnie dokształca się w niekonwencjonalnych i interesujących rzeczach i ludzi odmiennych i niespotykanych nie uznaje natychmiast za zagrożenie, a więc stara się stronić od stukniętych pomyleńców pochłoniętych propagowaniem najdoskonalszych dogmatów. Charakteryzuje się pogodą, tryska zdrowym zapałem, fascynują ją nieznane wyzwania i doznania, więc nie gubi pogody ducha nawet w uciążliwych warunkach. To osobnik gwałtowny, momentalnie dostosowuje się do oczekiwań okoliczności, często jest lokomotywą całej grupy pracowniczej i odstręcza ją nieobecność wyników swoich bieżących działań. Bywa nietolerancyjna, żąda drobiazgowego wykonywania swoich nakazów, jej koledzy mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak ona, toteż potrafi nawiązać kontakt jedynie z podobnym do niej radykałem. Jest to osoba samodzielna, postanowienia podejmuje na podstawie własnych rozważań, a zatem niech ci nie jawi się, iż podporządkuje się zakomunikowanym jej dyspozycjom. To jednostka impulsywna, dokładniejsze podglądanie jej popycha do przekonania, że egzystencja pod przymusem kalendarza nie jest najwspanialszą decyzją i można sobie zezwolić na niepohamowane smakowanie emocji i wyrażanie się. To człowiek zdecydowany, konkretnie i dokładnie uzewnętrznia swoje pragnienia, umie wyegzekwować wykonanie wydanych zarządzeń oraz nie lęka się inicjowania sprzeczek. Jest to osobnik śmiały, niezwykle rzadko obawia się nietypowych przeszkód, ponieważ dokłada starań, by z reguły nie bać się przed czasem i wykazuje pokaźne panowanie nad sobą.

Pozostałe określenia kapitalnie obrazujące wspomnianą osobę to także: natrętny, nieugięty, despotyczny, narwany, bezkompromisowy, nieokiełznany, zapalczywy, ostry, rzutki, przesądny, lubieżny, chciwy, obrotny, zadufany, hojny, wyemancypowany, bezczelny, sprytny, gościnny, ujmujący, tajemniczy, uparty, entuzjastyczny, perfekcjonistyczny, grubiański, podły, przyjazny, brutalny oraz tyrański.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: urzędnik, spedytor, naczelnik, tłumacz, dyrektor, informatyk, antykwariusz, logistyk i administrator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acerbi Francesco - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Allenina - (1973-) - chińska aktorka w filmach erotycznych.
 • Anderson Josh - (1982-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Balcerowski Witold - (1935-2001) - szachista.
 • Bednarek Jan - (1955-) - technik budowlany.
 • Castle Maxine - (1903-) - aktorka kanadyjska.
 • Dołęga-Mostowicz Tadeusz - (1898-1939) - powieściopisarz.
 • Griffin Jimmy - (1943-2005) - amerykański muzyk, gitarzysta, wokalista.
 • Kerns Hubie - (1920-1999) - aktor amerykański.
 • Majerek Małgorzata - (1976-) - sportowiec, piłka ręczna.
 • Mazanowski Antoni - (1858-1916) - krytyk i historyk literatury.
 • Mercurio Gus - (1928-2010) - amerykański sportowiec, boks, aktor.
 • Mináč Vladimír - (1922-1996) - pisarz słowacki.
 • Nijland Stefan - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Raymond Lisa - (1973-) - amerykańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Rivera Juan - (1966-) - portorykański sportowiec, wrestling.
 • Roberval Gilles de - (1602-1675) - matematyk francuski.
 • Warencow Sergiej Sergiejewicz - (1901-1971) - radziecki marszałek artylerii.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.