Koziorożyca, 07 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 07 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczna kobieta koziorożec urodzona dnia 7 1 jest to osobnik wytrwały, potrafi zyskać mistrzostwo w sprawach wymagających długookresowego treningu, często bawi ją łowienie ryb i umie być wspaniałomyślnym i empatycznym towarzyszem. Bywa apodyktyczna, działa niby łobuz i uważa za zagrożenie ludzi niepodzielających jej opinii, dlatego potrafi prowokować protesty śród swoich podkomendnych. Jest to osoba pedantyczna, dowolną kwestię umie drążyć niezmiernie drobiazgowo i nie potrafi spojrzeć na problemy w szerszym kontekście, dlatego niestety umie utknąć na cały miesiąc w działaniu. Jest to jednostka oficjalna, jej sposób bycia jest częstokroć rutynowy, zdaje się być na dobre zamknięta w nieodmiennej metodzie zachowania, a zatem nie jest wziętym aktywistą. Jest to człowiek zdyscyplinowany, metodycznie podąża do celu, przeciwności nie potrafią łatwo jej zniechęcić, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego okolicznościach. Cechuje się szczerością, partnerzy są dla niej niezmiernie cenni, próbuje zachowywać się stosownie do swoich przekonań, jednakże czasem w swojej wierności sięga aż do bufonady. Jest to osoba energiczna, pragnie znajdować się w ciągłym pędzie i jest bardzo produktywna w pracy. Jest to osobnik konserwatywny, najbardziej ochoczo funkcjonuje zawsze analogicznie jak dawniej, na każdą nowość popatruje bez entuzjazmu i ostrożnie, zatem nie aprobuje wokół siebie wszelkich innowatorów.
Jest to jednostka taktowna, można jej polecić wykonanie ambitnych operacji, które dotykają zagadnień niezwykle skomplikowanych i walczących z nimi ludzi na ogół prędko popychają do rezygnacji. Jest to osobnik wyrafinowany, oddaje się wykwintnym rozrywkom i ubóstwia wieść się z hrabiowską godnością, więc częstokroć bywa oceniana jako rodzimy wyznacznik gustów. To jednostka rozważna, podejmuje próby, by nie odpowiadać emocjonalnie, tworzy wymyślne projekty oraz śpieszy ku sukcesowi powoli, lecz konsekwentnie. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie zaprząta jej popisywanie się, bo wartość ma dla niej zwłaszcza realna użyteczność i stara się pracować podług obranych harmonogramów. To osoba kompromisowa, umie przyjaźnić się z ludźmi o niesłychanie rozbieżnych poglądach i osobników innych i niezwykłych nie uznaje natychmiast za niebezpieczeństwo, a więc nie znosi u kolegów jedynie niedostatku wielkoduszności. Jest to jednostka nieustraszona, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem umie przezwyciężyć własny strach i lubi żyć w biegu. To osoba silna, z reguły działa żywiołowo i na wysokich obrotach, w razie potrzeby odważnie i rzetelnie udowadnia swoje oceny oraz nie wyrzeka się urzeczywistnienia długofalowych przedsięwzięć dla przelotnej i złudnej ulgi. Znamionuje się słownością, przenigdy nie opóźnia spraw do załatwienia, utrzymuje równy, ale skuteczny rytm działalności, toteż w długoterminowym podejściu zazwyczaj wyprzedza popędliwych czempionów.

Inne atrybuty trafnie obrazujące owego osobnika to również: rozsądny, hojny, litościwy, ekscentryczny, umiarkowany, tkliwy, wiarygodny, rzutki, pyszałkowaty, szorstki, apodyktyczny, beznamiętny, zawzięty, ofiarny, miłosierny, obrotny, wielkoduszny, wystraszony, przyjazny, ograniczony, chytry, fanatyczny i jowialny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: kurator, notariusz, makler, żołnierz, broker, policjant, nadzorca, ochroniarz, spawacz, prokurator, projektant, budowlaniec oraz murarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bardijewski Henryk - (1932-) - dramaturg, prozaik, satyryk.
 • Bargielski Adam - (1903-1942) - duchowny katolicki, ksiądz.
 • Basu Bipasha - (1979-) - indyjska aktorka, modelka.
 • Bierstadt Albert - (1830-1902) - malarz amerykański.
 • Brandrup Johannes - (1967-) - aktor niemiecki.
 • Elst Leo Van Der - (1962-) - holenderski sportowiec, piłka nożna.
 • Fox Bibi - (1980-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Glazur Adam - (1933-) - polityk.
 • Hoeness Dieter - (1953-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Kay Ulysses - (1917-1995) - kompozytor amerykański.
 • Kuczyński Jan - (1935-2009) - sportowiec, zapasy.
 • Mansell Clint - (1963-) - angielski muzyk, kompozytor, twórca muzyki filmowej.
 • McQueen Butterfly - (1911-) - aktorka amerykańska.
 • Migaš Jozef - (1954-) - słowacki sportowiec, piłka nożna.
 • Moore Nicholas - (1939-) - włoski reżyser filmów erotycznych.
 • Putnam Israel - (1717-1790) - amerykański dowódca wojskowy, generał.
 • Rygielski Przemysław - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szymczak Łukasz - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tuliaganowa Iroda - (1982-) - uzbecka sportowiec, tenis ziemny.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.