Koziorożyca, 04 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 04 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Kobieta koziorożec, która przyszła na świat w dniu 4 1, często bywa dominująca, działa niby chuligan i częstokroć nie wie o zbiorowym postrzeganiu swojej persony, a zatem często przeobraża się w samotnego i wyobcowanego wodza. Jest to osoba zorganizowana, systematycznie zmierza do celu, postępuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak umie być nadto formalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Charakteryzuje się wytrwałością, potrafi wykonać zadania niezmiernie nieciekawe dla pozostałych ludzi, umie być wielkodusznym i wrażliwym partnerem i w zamierzchłych wiekach potrafiłaby być kopistą piszącym starożytnych woluminach. Jest to osobnik szczery, umie być autentycznym przyjacielem dostępnym w zmartwieniach, jest niezwykle szanowana przez znajomych, ale nieraz w swojej wierności dochodzi aż do pompatyczności. To jednostka przebojowa, jest bardzo wydajna w pracy i nie obawia się roboty. Bywa człowiekiem konwencjonalnym, uwielbia złożoną społeczną etykietę, nieszablonowość to dla niej prawie że pseudonim złej postawy, dlatego najwspanialsze wyniki otrzymuje w naukowych dziedzinach wiedzy wyzbytych krzykliwych ozdób. Częstokroć bywa pedantyczna, dowolną sprawę potrafi analizować całymi dniami i nie widzi całości zza detali, dlatego niestety często nie potrafi rozpocząć bezzwłocznych i odpowiednich do warunków działań. To osoba tradycjonalistyczna, z największą satysfakcją funkcjonuje w każdym wypadku analogicznie jak wcześniej, w swoich dzieciach najchętniej dostrzegałaby własne kopie, więc nie aprobuje dokoła siebie jakichkolwiek innowatorów.
Cechuje się wyrafinowaniem, z największą przyjemnością ubiera się w najmodniejsze aktualnie i gustowne stroje i doznaje upodobania do przestawania ze sztuką, zatem częstokroć jest kwalifikowana jako tutejszy wyznacznik gustów. To osobnik nieustraszony, umie urzeczywistnić zadania niewykonalne dla innych ludzi, albowiem pracuje nad tym, by raczej nie martwić się z góry i wydaje się pozostałym ludziom nieporuszonym głazem. Jest to jednostka kulturalna, daje radę wykryć efektywne rozwiązania komplikacji, które stanowią prawdziwą trudność także dla obeznanych i przebiegłych polityków i walczących z nimi ludzi przeważnie w krótkim czasie prowadzą do kapitulacji. Lubi zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie pojmuje swoje potrzeby, nie odczuwa obiekcji przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie stroni od wszczynania sporów. Jest to osoba dalekowzroczna, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, sporządza roztropne projekty i pędzi ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, jednakże metodycznie. To osobnik powolny, nie ocenia wyłącznie powierzchownie, gdyż zawsze rozważa spodziewane zyski i każdy obiekt musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Znamionuje się odpowiedzialnością, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, jej plany nie kryją usterek, a więc mimo pozornej flegmatyczności na ogół wciela w życie swoje pomysły. To człowiek kompromisowy, chętnie czerpie wiedzę o nowatorskich i interesujących rzeczach i bawi ją różność otoczenia i wspólników, toteż stara się wystrzegać się nawiedzonych ekstremistów pochłoniętych rozgłaszaniem najdoskonalszych idei.

Inne atrybuty celnie opisujące tę osobę to też: jowialny, badawczy, logiczny, ufny, gorliwy, wyniosły, marudny, liberalny, solidny, fanatyczny, sarkastyczny, zadumany, wystraszony, naiwny, narwany, szorstki, hojny, wytworny, pracowity, łaskawy, zblazowany, ekscentryczny, konformistyczny, nieugięty, potężny oraz sadystyczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: notariusz, sportowiec, sędzia, murarz, adwokat, kaskader, żołnierz, rachmistrz, księgowy i buchalter.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chlewicki Robert - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cosmatos George Pan - (1941-2005) - grecki reżyser filmowy.
 • Jasse Maxime - (1988-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Kohl Bernhard - (1982-) - austriacki sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Kuc Maciej - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Logan Richard - (1982-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Martewicz Leszek - (1955-) - sportowiec, szermierka, floret.
 • Mederski Dawid - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Oleś Marcin - (1973-) - muzyk jazzowy, kontrabasista.
 • Pająk Ewa - (1961-) - aktorka.
 • Pożarycki Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Risgård Kasper - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Spoida Marian - (1901-1940) - sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Stipe Michael - (1960-) - amerykański muzyk, wokalista.
 • Tryon George - (1832-1893) - admirał brytyjski.
 • Turnbull Ross - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tytoń Przemysław - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vries Greg de - (1973-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Walętrzak Michał - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.