Koziorożyca, 16 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 16 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożyca, która przyszła na świat dnia 16 1, cechuje się szczerością, kompani są dla niej niezwykle cenni, próbuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, jednak częstokroć w tej immanentnej życzliwości umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy. Jest to jednostka wytrwała, potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo odpychające dla normalnych ludzi, na uczelni często zdobywa pierwszorzędne stopnie i umie być wielkodusznym i empatycznym kolegą. To osoba zorganizowana, pracuje bez niepotrzebnych zrywów, przeszkody nie potrafią prędko jej zrazić, jednak słabo daje sobie radę z dynamicznie zmieniającymi się warunkami. Bywa dominująca, pragnie okiełznać całą Ziemię i częstokroć nie wie o ogólnym odbiorze swojej persony, toteż często przeistacza się w wyobcowanego i unikanego tyrana. Częstokroć bywa oficjalna, chce mieć zaplanowaną odpowiedź na każdą potencjalną kwestię, nieszablonowość to dla niej prawie że pseudonim nieodpowiedniego zachowania, a zatem doskonałe rezultaty otrzymuje w technicznych zagadnieniach wyzbytych szpanerskich ozdób. To osobnik skrupulatny, zwraca uwagę na niezbyt ważne niuanse i nie widzi struktury spoza detali, dlatego niestety uczone rozważania potrafią być dla niej ważniejsze niż praktyczne wyszukiwanie sposobu działania. To człowiek konserwatywny, ubóstwia posiadać jednoznaczne stanowisko odnośnie wszelkich rzeczy, jest przekonana o nieodmiennej słuszności uprzednio nabytych punktów widzenia, zatem często uporczywie upiera się przy dawno już anachronicznych procedurach i rozwiązaniach. Jest to jednostka energiczna, irytuje ją brak aktywności, wypoczywa aktywnie i uwielbia żyć w nieustannym biegu.
Znamionuje się odpowiedzialnością, jest niezmiernie zawzięta i metodyczna, utrzymuje jednostajny, aczkolwiek skuteczny rytm pracy, a więc w długotrwałej perspektywie na ogół przegania narwanych aktywistów. Jest to osoba kompromisowa, nie boi się dziedzin nowych i różnych od już doświadczonych i raduje ją różnolitość rzeczywistości i wspólników, więc stara się unikać nawiedzonych maniaków zajętych rozgłaszaniem najsłuszniejszych koncepcji. To człowiek nieustraszony, niezwykle rzadko obawia się zaskakujących wyzwań, bo pracuje nad tym, by nie powracać myślami do strachu i okazuje potężne opanowanie. To jednostka ostrożna, wystrzega się pośpiesznych aktywności, bierze pod uwagę różnorodne grafiki wydarzeń oraz prze ku bogactwu z namysłem, lecz konsekwentnie. Jest to osobnik kulturalny, można jej polecić wykonywanie ambitnych misji, które tyczą się zagadnień bardzo dyskretnych i okażą nierealne dla jej rozlicznych prekursorów. To jednostka silna, w realizowaniu własnych celów umie być niezmiernie konsekwentna, niekiedy wręcz grubiańska, chętnie wdraża w czyn wielkie reformy i przewroty oraz nie obawia się wszczynania sprzeczek. To osoba wyrafinowana, oddaje się wykwintnym zabawom i lubi prowadzić się z hrabiowską wykwintnością, a zatem częstokroć jest postrzegana jako miejscowy dyktator mody. Jest to człowiek flegmatyczny, nie osądza wyłącznie w oparciu o wygląd, gdyż w każdym wypadku rozpatruje przewidywane korzyści i zawsze usiłuje sporządzać dalekowzroczne ekstrapolacje.

Inne atrybuty prawidłowo określające niniejszego osobnika to również: oszczędny, despotyczny, wyzwolony, bezbarwny, chytry, czujny, sarkastyczny, pracowity, przyjazny, gospodarny, wystraszony, zwycięski, nieelastyczny, wytrzymały, prawy, poukładany, łaskawy, ekscentryczny, nieprzejednany, zręczny, rozsądny, nieugięty, narwany oraz marudny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: strażnik, saper, konstruktor, ochroniarz, makler, murarz, policjant, adwokat, księgowy, prokurator, kaskader, projektant, bankier, broker i ślusarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Antolski Zdzisław - (1953-) - poeta.
 • Carey Harry - (1878-1947) - aktor amerykański.
 • Dzierżoń Jan - (1811-1906) - duchowny katolicki, ksiądz, pszczelarz.
 • Gattas Stefan II - (1920-2009) - egipski duchowny katolicki obrządku koptyjskiego, kardynał.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Gołda Szymon - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • II Fuad - (1952-) - król Egiptu.
 • Kobiałko Wojciech - (1968-) - aktor.
 • Lutui Penisio - (1951-) - francuski sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Matraszek Marceli - (1924-2008) - realizator filmów oświatowych.
 • Milsap Ronnie - (1944-) - amerykański piosenkarz, twórca piosenek.
 • Szosland Janusz - (1925-) - inżynier włokiennik.
 • Tinker Mark - (1951-) - amerykański reżyser, producent telewizyjny.
 • Tshosane Stanley - (1957-) - botswański trener piłkarski.
 • Wagner Grzegorz - (1966-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wild Michelle - (1980-) - węgierska modelka, aktorka w filmach erotycznych.
 • Wojnarowski Henryk - (1932-) - dyrygent.
 • Zytkiewicz Ewa - (1939-) - aktorka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.