Koziorożyca, 13 stycznia - Kobieta

Koziorożyca, 13 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczna pani koziorożec urodzona w dniu 13 1 jest to osoba autokratyczna, czuje się jednostką kompetentną w dowolnym zagadnieniu i czyjś protest nie ma dla niej wagi, dlatego częstokroć napotyka bierny sprzeciw wobec swoich aktywności. To człowiek zachowawczy, ubóstwia posiadać spójny punkt widzenia względem wszelkich spraw, jest przeświadczona o nieodmiennej prawdziwości już nabytych stanowisk, a zatem nie toleruje dookoła siebie jakichkolwiek innowatorów. Jest to osobnik przebojowy, dysponuje nieskończonymi pokładami energii i nie umie usiedzieć na miejscu. Cechuje się wytrwałością, często bawi ją łowienie ryb, częstokroć jest świetnym nauczycielem i nieustępliwość w dochodzeniu do celu często pomaga jej osiągnąć bogactwo. Częstokroć bywa drobiazgowa, postrzega strukturę niczym potężną kolekcję szczegółów i nie widzi całokształtu spoza detali, dlatego niestety multiplikację zastrzeżeń często uznaje za istotniejszą od poszukiwania rozwiązań. Charakteryzuje się metodycznością, systematycznie dąży do finału, trudności nie potrafią łatwo jej zrazić, jednak częstokroć nie wystarcza jej polotu potrzebnego w naglących sytuacjach. Jest to osoba formalna, jej zachowanie jest często schematyczne, jest raczej konwencjonalna choć zawsze również niezwykle taktowna, więc optymalne rezultaty osiąga w technicznych dziedzinach wypranych z efekciarskich błyskotek. Znamionuje się lojalnością, jest bardzo kochająca w stosunku do własnej drugiej połowy, wierność w związku jest dla niej rzeczą bezsporną, aczkolwiek częstokroć w tej przyrodzonej uprzejmości umie nie dopilnować osobistych potrzeb.
Cechuje się przezornością, to przewidujący i śmiały przywódca, bierze pod uwagę przeróżne projekty wydarzeń oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi z wolna, jednakże konsekwentnie. To człowiek tolerancyjny, ma niezmiernie baczny i wszechstronny umysł i jednostek innych i egzotycznych nie uważa od razu za zagrożenie, a więc jest działaczem prospołecznym ubiegającym się o wolność ludzi represjonowanych. Jest to jednostka powolna, trudno ją omamić wytwornymi zdaniami, ponieważ w najwyższym stopniu lubi ergonomię i w każdym wypadku usiłuje sporządzać długookresowe ekstrapolacje. To osobnik stanowczy, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, potrafi wymusić zrealizowanie zaordynowanych poleceń oraz nie pozwala się zdezorientować. To osoba wysublimowana, lubuje się w prędkich, wyścigowych pojazdach i pragnie zachowywać się z lordowską szykownością, toteż często bywa kwalifikowana jako tubylczy wyznacznik gustów. To jednostka dzielna, niezwykle rzadko lęka się zaskakujących wyzwań, bo świetnie radzi sobie w powikłanych okolicznościach i wydaje się pozostałym ludziom niewzruszoną górą. To osobnik grzeczny, daje radę wypatrzyć skuteczne obejścia komplikacji, które przedstawiają sobą autentyczną przeszkodę również dla fachowych i zmyślnych dyplomatów i zwykle przytłaczają innych ludzi. Charakteryzuje się rzetelnością, to ucieleśniony ideał pioniera, jej koncepcje nie kryją wad, zatem mimo fałszywej flegmatyczności zazwyczaj wciela w życie swoje pomysły.

Pozostałe atrybuty właściwie określające opisywaną jednostkę to także: olśniewający, uparty, nieuprzejmy, wyniosły, mądry, wielkoduszny, zadumany, jowialny, obrotny, poważany, perfekcjonistyczny, ekscentryczny, ograniczony, asertywny, prawy, nieugięty, nadgorliwy, wiarygodny, schematyczny, nieufny, nieuczciwy, charyzmatyczny, despotyczny, zwycięski oraz nieelastyczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: kurator, strażnik, budowlaniec, żołnierz, saper, prokurator, bankier, ochroniarz, spawacz, sędzia, makler, księgowy i kamieniarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Berger Ludwik - (1911-1943) - aktor, reżyser.
 • Graupner Christoph - (1683-1760) - kompozytor niemiecki.
 • Hemsworth Liam - (1990-) - aktor australijski.
 • Konieczny Marian - (1930-) - rzeźbiarz.
 • McCall Ross - (1976-) - aktor szkocki.
 • Milstein Nathan - (1903-1992) - amerykański skrzypek.
 • Muniak Radosław - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Munk Kaj - (1898-1944) - duński duchowny luterański, dramaturg.
 • Posey James - (1977-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Rudniew Artiom - (1988-) - łotewski sportowiec, piłka nożna.
 • Sekielski Tomasz - (1974-) - dziennikarz.
 • Taylor Paige - (1989-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Taylor Rip - (1934-) - aktor amerykański.
 • Thieme Alexander - (1954-) - niemiecki sportowiec, lekkoatletyka, biegi sprinterskie.
 • Tisserand François Félix - (1845-1896) - astronom francuski.
 • Widajewicz Rafał - (1969-) - kierownik produkcji filmowej.
 • Žamboch Miroslav - (1972-) - czeski pisarz fantasy i science fiction .
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.