Koziorożyca, 29 grudnia - Kobieta

Koziorożyca, 29 grudnia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalna pani koziorożec, która przyszła na świat w dniu 29 12, jest to osoba wytrwała, częstokroć bawi ją wędkowanie, nieustępliwość dopomaga jej zobaczyć powiązania nieuchwytne dla innych ludzi i często jest fenomenalnym mentorem. To jednostka konwencjonalna, wygląda jak samochód bez zderzaków, wydaje się być na zawsze zablokowana w nieodmiennym trybie funkcjonowania, a więc perfekcyjne wyniki otrzymuje w naukowych dziedzinach wiedzy wyzutych z kuglarskich ozdób. To osobnik tradycjonalistyczny, uważa przemiany za sposób zepsucia dobrych rzeczy, jest przekonana o niezmiennej poprawności poprzednio nabytych punktów widzenia, toteż częstokroć uparcie obstaje przy już dawno zdezaktualizowanych metodach i rozwiązaniach. To osoba aktywna, pragnie konstruować niekonwencjonalne projekty, lubi znajdować się w nieustannym pędzie i trudności przezwycięża przebojowo. Często bywa pedantyczna, postrzega konstrukcję jako wielki zbiór drobiazgów i nie dostrzega obrazu struktury, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie szukania strategii. Jest to człowiek dominujący, nie lubi osądzania własnych poleceń i nie boi się oceniania swojego stylu życia, zatem częstokroć staje się opuszczonym i niepopularnym despotą. To jednostka konsekwentna, potrafi doprowadzić swoje zamierzenia do zyskownego zakończenia, pracuje w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak chwilami zanadto obstaje za wcześniej wymyślonymi planami. Cechuje się szczerością, jest bardzo troskliwa względem własnego towarzysza życia, jest niezwykle chwalona przez partnerów, aczkolwiek często w tej wrodzonej przyjazności umie nie dopilnować osobistych potrzeb.
To osoba wyrafinowana, ceni wytworne trunki i posiłki i jej społeczne maniery są zawsze doskonałe, a zatem mnogość kapitału niezmiernie ułatwia jej realizowanie egzystencji zgodnej z jej charakterem. To jednostka kulturalna, daje radę wypatrzyć wydajne rozstrzygnięcia problemów, które jawią się nierealnymi a wręcz stukniętymi i mierzących się z nimi ludzi z reguły prędko skłaniają do poddania się. Uwielbia zachowywać się stanowczo, dąży do finału bez nieuzasadnionych wahań, z pasją wciela w życie ogromne rewolucje i modernizacje oraz nie pozwala się zdezorientować. Jest to osoba flegmatyczna, nie szacuje wyłącznie po pozorach, albowiem wartość ma dla niej zwłaszcza realny zysk i wszelki produkt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Znamionuje się odwagą, potrafi zrealizować zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, gdyż podejmuje starania, by nie zastanawiać się nad lękiem i dowolne kłopoty raczej nie zatrważają jej. To osobnik odpowiedzialny, to ucieleśniony ideał tytana pracy, jej pomysły nie kryją wad, więc w długoterminowym ujęciu na ogół prześciga gwałtownych przodowników. Jest to człowiek przewidujący, stroni od lekkomyślnych aktywności, sporządza roztropne harmonogramy oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże metodycznie. To osobnik tolerancyjny, umie przestawać z jednostkami o nadzwyczaj odmiennych przekonaniach i osób niepodobnych i nietypowych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, toteż nie znosi u współpracowników tylko niedostatku tolerancji.

Inne atrybuty prawidłowo odzwierciedlające przedstawianego osobnika to też: badawczy, przyjacielski, sadystyczny, przesądny, otwarty, perfekcjonistyczny, umiarkowany, pusty, dyplomatyczny, szorstki, samotny, mądry, nieznośny, zawzięty, przyjazny, ekscentryczny, roztropny, marudny, obowiązkowy, czujny, gorliwy, pyszałkowaty, schematyczny, srogi, logiczny, atrakcyjny, zblazowany oraz nieuprzejmy.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: prokurator, strażnik, kaskader, żołnierz, bankier, adwokat, ochroniarz, kamieniarz, policjant, buchalter, księgowy, spawacz, nadzorca i sędzia.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bożyczko Zbigniew - (1940-) - dziennikarz.
 • Eranio Stefano - (1966-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Flanders Ed - (1934-1995) - aktor amerykański.
 • Fuchs Klaus - (1911-1988) - fizyk niemiecki.
 • Gladstone William Ewart - (1809-1898) - polityk brytyjski.
 • Jakóbczyk Jakub - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kopyciński Sławomir - (1975-) - ekonomista, polityk.
 • Skrzynecki Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Style Ally - (1988-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sykulski Kazimierz Tomasz - (1882-1941) - ksiądz katolicki.
 • Williams Stanley - (1953-2005) - amerykański gangster, założyciel i przywódca gangu Crips w Los Angeles.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.