Koziorożyca, 28 grudnia - Kobieta

Koziorożyca, 28 grudnia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Kobieta koziorożec, która przyszła na świat w dniu 28 12, to osobnik tradycjonalistyczny, z największym zapałem działa zawsze tak samo jak dawniej, w swoich dzieciach z największą satysfakcją widziałaby własne duplikaty, a zatem częstokroć uporczywie upiera się przy dawno już przestarzałych strategiach i technikach. To człowiek wierny, potrafi być doskonałym kolegą przydatnym w strapieniach, jest niezwykle ceniona przez znajomych, lecz często w tej spontanicznej przyjazności umie nie zaspokoić osobistych interesów. To jednostka autokratyczna, postrzega się za osobę fachową w dowolnej sprawie i częstokroć nie zdaje sobie sprawy ze społecznego postrzegania swojej persony, a więc często staje się osamotnionym i wyalienowanym wodzem. To osobnik sztywny, jej zachowanie jest częstokroć sztampowe, często jest niezwykle taktowna, aczkolwiek także nieco schematyczna w funkcjonowaniu, więc jest to optymalny animator. Cechuje się konsekwencją, metodycznie zmierza do mety, funkcjonuje w sposób roztropny i sprawdzony, jednak częstokroć brakuje jej polotu koniecznego w niespodziewanych sytuacjach. Jest to człowiek pedantyczny, pragnie ogarnąć wszelkie niuanse analizowanej dziedziny i nie potrafi popatrzeć na problemy w szerszym ujęciu, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie poszukiwania rozwiązań. Jest to jednostka wytrwała, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym towarzyszem, potrafi uważnie czekać na odpowiednią okazję i w zamierzchłych dniach umiałaby być skrybą notującym szacownych księgach. Jest to osobnik energiczny, rozpoczyna jednocześnie rozliczne zadania i irytuje ją brak zajęcia.
Charakteryzuje się stanowczością, jasno i dokładnie manifestuje swoje oczekiwania, nie doznaje awersji przed niszczeniem istniejącego porządku oraz nie wyrzeka się ucieleśniania długookresowych planów dla doraźnej i złudnej ulgi. To osoba szykowna, ceni wymyślne trunki i strawy i jej towarzyskie zwyczaje są w każdym wypadku bezbłędne, toteż często czuje się jurorem dobrego smaku. To człowiek słowny, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, utrzymuje jednostajne, jednakże skuteczne tempo pracy, zatem w długofalowym podejściu zwykle przewyższa gwałtownych wodzirejów. Jest to jednostka grzeczna, można jej powierzyć wykonywanie ryzykownych zleceń, które wymagają ogromnej dawki kurtuazyjnej powściągliwości i okażą nierealne dla jej licznych prekursorów. Jest to osoba dzielna, bardzo rzadko boi się zaskakujących przeszkód, albowiem bardzo dobrze znosi napięcie i jakiekolwiek trudności raczej nie zatrważają jej. Lubi zachowywać się powolnie, trudno ją oszukać pięknymi sloganami, bo wartość ma dla niej zwłaszcza realny zysk i we własnych postanowieniach zawsze rządzi się chłodnymi obliczeniami. To człowiek tolerancyjny, potrafi kumplować z jednostkami o wybitnie różnych przekonaniach i raduje ją różność życia i wspólników, więc jest wolontariuszem filantropijnym dopominającym się o wolność osób nękanych. Jest to osobnik rozważny, wystrzega się nieprzemyślanych działań, wnikliwie sprawdza posiadane ekstrapolacje i zapisy oraz śpieszy ku bogactwu powoli, ale systematycznie.

Pozostałe przymioty trafnie portretujące przedstawianego człowieka to również: logiczny, dyplomatyczny, marudny, rozsądny, uprzejmy, bezbarwny, sadystyczny, ofiarny, twórczy, szorstki, despotyczny, namówiony, nieprzejednany, badawczy, samotny, uparty, namiętny, nadgorliwy, srogi, zgryźliwy, wystraszony i litościwy.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: saper, strażnik, rachmistrz, buchalter, nadzorca, kamieniarz, prokurator oraz murarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Beczała Piotr - (1966-) - śpiewak operowy,.
 • Ceci Francesco - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cornwallis Charles - (1655-1698) - brytyjski Pierwszy Lord Admiralicji.
 • Dekker Thomas - (1987-) - amerykański aktor, muzyk.
 • Dickson Chris - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Galant Wojciech - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Herbuś Mateusz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hilton Mia - (1987-) - słowacka aktorka w filmach erotycznych.
 • Krauss Ron - (1970-) - amerykański reżyser, producent, scenarzysta.
 • Legend John - (1978-) - muzyk amerykański.
 • Mikita Patryk - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mullis Kary - (1944-) - amerykański biochemik, biotechnolog.
 • O'Connell Charlie Tamara Tulip - (2008-) - rodzice: Jerry O'Connell i Rebecca Romijn.
 • Tamagno Fancesco - (1850-1905) - włoski śpiewak operowy,.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.