Koziorożyca, 27 grudnia - Kobieta

Koziorożyca, 27 grudnia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Pani koziorożec, która przyszła na świat dnia 27 12, charakteryzuje się systematycznością, pracuje bez niepotrzebnych zrywów, potrafi się właściwie motywować, jednak częstokroć brakuje jej błyskotliwości nieodzownej w naglących okolicznościach. Jest to osobnik konwencjonalny, jej zachowanie jest często rutynowe, zdaje się być na dobre zacięta w nieodmiennym sposobie działania, a więc nie jest uznanym społecznikiem. Częstokroć bywa pedantyczna, traci czas na detale i przepuszcza w ten sposób żywot, dlatego niestety umie utknąć na cały rok w robocie. To jednostka konserwatywna, uważa innowacje za strategię destrukcji porządnych obiektów, jej wspólnicy mają oceniać wszystko w taki sam sposób jak ona, więc często niezmiennie upiera się przy dawno już wycofanych z użycia rozwiązaniach i metodach. To osoba energiczna, rozpoczyna za jednym zamachem rozmaite zadania i haruje niczym traktor. Jest to człowiek władczy, uznaje się za osobę kompetentną w dowolnej dziedzinie i uznaje za niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jej opinii, toteż częstokroć spotyka się z niejawnym oporem w stosunku do swoich aktywności. To osobnik wytrwały, umie cierpliwie słuchać ludzkich opowieści, w liceum często zdobywa wybitne lokaty i potrafi umiejętnie czekać na stosowną okazję. To człowiek szczery, umie być prawdziwym przyjacielem użytecznym w zmartwieniach, jest bardzo poważana przez towarzyszy, lecz częstokroć w tej spontanicznej życzliwości potrafi nie dopilnować osobistych interesów.
Znamionuje się męstwem, umie urzeczywistnić sprawy niemożliwe dla innych ludzi, albowiem wspaniale znosi napięcie i wydaje się pozostałym ludziom twardym głazem. To osobnik flegmatyczny, ciężko ją oszukać wytwornymi frazesami, bo zawsze analizuje spodziewane zarobki i we własnych decyzjach w każdym wypadku opiera się na chłodnych rachunkach. Cechuje się zdecydowaniem, w realizacji swoich zamierzeń potrafi być niezwykle zdyscyplinowana, chwilami kompletnie agresywna, ochoczo walczy z innymi oraz nie stroni od rozpoczynania zatargów. Znamionuje się słownością, jest niezmiernie zawzięta i zorganizowana, zachowuje jednostajny, aczkolwiek skuteczny rytm działalności, a zatem pomimo pozornej powolności zwykle urzeczywistnia swoje plany. Charakteryzuje się wysublimowaniem, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej przebojowe aktualnie i markowe ubrania i jej społeczne maniery są zawsze nieskazitelne, zatem często postrzega się za sędziego właściwego gustu. To osoba subtelna, umie wykaraskać się z powikłanych i niebezpiecznych sytuacji, które oznaczają przymus stosowania błyskotliwych i nieraz dosyć karkołomnych uzasadnień i okażą nierealne dla jej rozlicznych poprzedników. Cechuje się przezornością, próbuje nie reagować emocjonalnie, tworzy wyrafinowane harmonogramy oraz dąży ku dostatkowi z namysłem, ale konsekwentnie. Jest to osobnik tolerancyjny, nie lęka się rzeczy niekonwencjonalnych i odmiennych od przedtem przyswojonych i bez problemu aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie ze świeżymi doświadczeniami, a więc nie akceptuje u współpracowników jedynie niedostatku szacunku dla innych.

Inne określenia celnie ukazujące opisywaną jednostkę to również: nieznośny, zmysłowy, poukładany, ofiarny, pracowity, zapobiegliwy, liberalny, zrzędliwy, marudny, namówiony, wielkoduszny, obowiązkowy, otwarty, gderliwy, zawzięty, skąpy, przesądny, życzliwy, prawy, wyrachowany oraz pyszałkowaty.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: bankier, żołnierz, konstruktor, ślusarz, nadzorca, adwokat, kamieniarz, strażnik i prokurator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Berto Giuseppe - (1914-1978) - pisarz włoski.
 • Cash Tabatha - (1973-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Eaton Cyrus S - (1883-1979) - kanadyjsko-amerykański finansista, przemysłowiec, filantrop.
 • Gomez Ian - (1964-) - aktor amerykański.
 • Jachlewski Mateusz - (1984-) - sportowiec, piłka ręczna.
 • Kepler Johannes - (1571-1630) - niemiecki astronom, matematyk.
 • Kucharzewski Stefan - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lago Antonella del - (1967-) - włoska aktorka w filmach erotycznych.
 • Olson Charles - (1910-1970) - poeta amerykański.
 • Parowski Maciej - (1946-) - pisarz, autor fantastyki naukowej.
 • Whittaker Robert - (1920-1980) - botanik amerykański.
 • Żeleźniakowicz Serafim - (1913-2004) - duchowny prawosławny.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.