Koziorożyca, 23 grudnia - Kobieta

Koziorożyca, 23 grudnia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożyca, która przyszła na świat dnia 23 12, to człowiek tradycjonalistyczny, uznaje zmiany za metodę zepsucia dobrych mechanizmów, w swoich pociechach z największą przyjemnością widziałaby własne kopie, a więc nie znosi dokoła siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. Jest to jednostka zdyscyplinowana, wykonuje pracę bez bezsensownych zrywów, pracuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak często nie umie improwizować w wymagających tego sytuacjach. Jest to osoba konwencjonalna, pragnie dysponować kompletną ripostą na każde możliwe zapytanie, częstokroć jest pełna ogłady, lecz również trochę schematyczna w działaniu, więc jest to optymalny mistrz ceremonii. To osobnik przebojowy, mozoli się niczym traktor i odpoczywa dynamicznie. To jednostka władcza, zachowuje się niby zabijaka i przemawianie do jej rozwagi często nie sprawdza się, dlatego częstokroć napotyka bierne nieposłuszeństwo w stosunku do swoich aktywności. Często bywa skrupulatna, interesuje się niezbyt znaczącymi detalami i gubi obraz całości, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć bezzwłocznych i właściwych do okoliczności działań. Jest to człowiek cierpliwy, umie nabyć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długiej nauki, często bawi ją wędkarstwo i potrafi być wielkodusznym i otwartym przyjacielem. To osobnik wierny, umie być prawdziwym kolegą lojalnym w kłopotach, usiłuje działać adekwatnie do swoich poglądów, ale częstokroć w tym przyrodzonym koleżeństwie potrafi zaniedbać osobiste interesy.
To osoba sumienna, swoje misje odbiera poważnie, jej plany nie posiadają dziur, zatem mimo pozornej flegmatyczności przeważnie realizuje swoje projekty. To człowiek wysublimowany, lubi wyrafinowane napoje i potrawy i w dowolnej swojej aktywności dąży do tego, by uzyskiwać wirtuozostwo, a zatem często jest określana jako rodzimy dyktator mody. To jednostka nieustraszona, nie trwożą jej żadne problemy, ponieważ doskonale wytrzymuje tremę i uwielbia żyć energicznie. Jest to człowiek dalekowzroczny, unika nieostrożnych działań, skrupulatnie układa najdrobniejsze ruchy oraz nie ufa pomysłom utworzonym byle jak. To osobnik kompromisowy, ma niezwykle uważną i wieloaspektową umysłowość i osób innych i niespotykanych nie uważa z marszu za niebezpieczeństwo, toteż nie aprobuje u wspólników jedynie braku poszanowania innych. Jest to jednostka silna, wyraźnie i dokładnie uzewnętrznia swoje pragnienia, jeśli to konieczne, odważnie i merytorycznie dowodzi swoich opinii oraz nie pozwala się zdezorientować. Lubi zachowywać się powolnie, ciężko ją oszołomić ładnymi frazami, gdyż najistotniejsza jest dla niej realna funkcjonalność i wszelki obiekt musi posiadać dla niej jakąś funkcję. To osoba kulturalna, umie wybrnąć z zawiłych i niebezpiecznych sytuacji, które wydają się nierealnymi a wręcz wariackimi i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych prekursorów.

Pozostałe atrybuty kapitalnie odzwierciedlające opisywanego człowieka to też: tkliwy, pusty, rzutki, wytworny, sadystyczny, zadumany, niezawodny, fanatyczny, wielkoduszny, nieznośny, nieuczciwy, nieustępliwy, nieprzejednany, poważany, namówiony, schematyczny, zręczny, wytrzymały, rozsądny, liberalny, potężny, samotny, chytry oraz wiarygodny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: bankier, kurator, adwokat, spawacz, sportowiec, broker, budowlaniec i policjant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Brooks Jean - (1915-) - aktorka amerykańska.
  • Capilla Joaquín - (1928-2010) - meksykański sportowiec, skoki do wody.
  • Chopra Michael - (1983-) - sportowiec, piłka nożna, napastnik.
  • Łukasik Dariusz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Miller Kenny - (1979-) - szkocki sportowiec, piłka nożna.
  • Potenza Christian - (1972-) - aktor kanadyjski.
  • Randa Tomáš - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Sommerlath Sylwia - (1943-) - królowa szwedzka, żona Karola XVI Gustawa Bernadotte.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.