Koziorożyca, 22 grudnia - Kobieta

Koziorożyca, 22 grudnia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalna pani koziorożec, która urodziła się w dniu 22 12, to jednostka wytrwała, w minionych epokach potrafiłaby być mnichem piszącym starodawnych książkach, umie zyskać biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długookresowego treningu i umie cierpliwie wsłuchiwać się w czyjeś gawędy. To osobnik wierny, jest zacnym i sumiennym pracownikiem, do związków podchodzi bardzo serio, jednakże jej przyrodzona prawość potrafi owocować wybuchami awersji. Jest to człowiek pedantyczny, postrzega budowlę jako wielką kolekcję szczegółów i traci w ten sposób dzień za dniem, dlatego niestety często nie potrafi przedsięwziąć szybkich i pasujących do warunków działań. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje projekty do szczęśliwego zamknięcia, pracuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak potrafi być nazbyt konwencjonalna w nietypowych okolicznościach. Jest to osoba tradycjonalistyczna, nie znosi nawet drobnych innowacji i udziwniań, jej współpracownicy muszą oceniać wszystko tak samo jak ona, a zatem częstokroć czuje się nie na miejscu we współczesnym, otoczeniu. To człowiek władczy, nie cierpi podważania własnych nakazów i często nie wie o ogólnej percepcji swojej postaci, toteż bywa nielubiana w swoim środowisku. To osobnik aktywny, mozoli się niczym koparka, lubi żyć w permanentnym ruchu i nie unika roboty. Bywa formalna, jej styl życia jest częstokroć szablonowy, jest raczej oficjalna pomimo tego że zawsze również niezwykle taktowna, zatem jest to perfekcyjny wodzirej.
Charakteryzuje się stanowczością, zwykle działa bystro i dynamicznie, z zapałem urzeczywistnia ogromne rewolucje i udoskonalenia oraz nie stroni od rozpoczynania sprzeczek. Jest to osoba rzetelna, to ewidentny ideał tytana pracy, utrzymuje monotonny, ale skuteczny rytm aktywności, więc pomimo złudnej opieszałości na ogół realizuje swoje pomysły. Cechuje się szykownością, podziwia żwawe, sportowe pojazdy i ubóstwia prowadzić się z hrabiowską dystynkcją, a więc obfitość kapitału niezmiernie udogadnia jej wiedzenie żywota korelującego z jej usposobieniem. Jest to człowiek nieustraszony, bardzo rzadko obawia się zaskakujących trudności, bowiem pracuje nad tym, by z reguły nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i pragnie żyć na wysokich obrotach. Znamionuje się tolerancyjnością, ochoczo uczy się awangardowych i interesujących rzeczy i nie interesuje jej nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, dlatego jest wolontariuszem społecznym ubiegającym się o wolność osób nękanych. Cechuje się przezornością, wystrzega się niefrasobliwych działań, wnikliwie ogląda istniejące predykcje i bazy danych oraz nie polega na koncepcjach stworzonych niestarannie. Jest to osobnik kulturalny, daje radę wykryć produktywne obejścia problemów, które wydają się niemożliwymi a nawet pomylonymi i okażą nierealne dla jej rozlicznych prekursorów. Charakteryzuje się powolnością, trudno ją ogłupić czarującymi frazami, bo w każdym wypadku rozpatruje zakładane zyski i w osobistych decyzjach zawsze rządzi się chłodnymi rachunkami.

Pozostałe atrybuty odpowiednio charakteryzujące przedstawianą osobę to też: namówiony, namiętny, czujny, zapobiegliwy, entuzjastyczny, zblazowany, atrakcyjny, pracowity, szorstki, bezlitosny, oszczędny, przyjazny, potężny, wielkoduszny, stabilny, wystraszony, ograniczony, uważny, nieuprzejmy oraz dyplomatyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: buchalter, konstruktor, budowlaniec, nadzorca, bankier, strażnik, policjant, notariusz, ochroniarz, rachmistrz, ślusarz, makler, projektant, broker, prokurator i sędzia.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Cruise Isabella Jane - (1992-) - adoptowana córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman.
  • Garvey Steve - (1948-) - amerykański sportowiec, baseball, przedsiębiorca.
  • Kamiński Marcin - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kornacka Stefania - (1900-) - aktorka.
  • Malenczenko Jurij - (1961-) - kosmonauta rosyjski.
  • Priwałow Piotr Frołowicz - (1898-1951) - generał radziecki.
  • Roads Rocki - (1973-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Stanis BernNadette - (1953-) - aktorka amerykańska.
  • Welhaven Johan Sebastian - (1807-1873) - poeta norweski.
  • Żuławski Xawery - (1971-) - reżyser filmowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.