Byczyca, 09 maja - Kobieta

Byczyca, 09 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalna kobieta byk, która przyszła na świat w dniu 9 5, bywa dominująca, zachowuje się jak chuligan i postrzega jako zagrożenie osoby niepodzielające jej stanowiska, a więc częstokroć napotyka niejawny sprzeciw dla swoich działań. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, z największą satysfakcją postępuje w każdym wypadku tak samo jak dawniej, jest przeświadczona o niezmiennej poprawności przedtem wytworzonych punktów widzenia, dlatego często czuje się zagubiona w dzisiejszym, życiu. To jednostka konsekwentna, wykazuje wytrwałość i zdyscyplinowanie, pracuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak częstokroć nie wystarcza jej wszechstronności potrzebnej w naglących wypadkach. Bywa osobnikiem oficjalnym, lubi wyrafinowaną towarzyską etykietę, jako element wspólnoty jest często godna zaufania, chociaż równocześnie niespecjalnie łebska, zatem doskonałe efekty uzyskuje w technicznych przedmiotach wyzutych ze szpanerskich ornamentów. To osoba prostolinijna, jest uznawana w grupie, bardzo ceni szczerość, jednakże niestety, nierzadko przemawia zbytnio szczerze. Jest to człowiek cierpliwy, umie nabyć sprawność w dziedzinach wymagających długiej praktyki, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kompanem i częstokroć cieszy ją łowienie ryb. To jednostka lojalna, jest porządnym i sumiennym podwładnym, próbuje działać adekwatnie do swoich przekonań, lecz jej spontaniczny legalizm umie owocować erupcjami niechęci. To osoba łagodna, nie daje się szybko rozzłościć, nie zyskuje posłuszeństwa srogością ani nie troszczy się o rozgłos. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie zważa na potrzeby pozostałych ludzi i potrafi być zręcznym naciągaczem.
Jest to osobnik powolny, jakiekolwiek harmonogramy istnieją dla niej jedynie teoretycznie, do własnych obowiązków odnosi się tak, jakby zupełnie nie dbała o wykonanie swoich prac. Cechuje się odpowiedzialnością, jest niezwykle wytrwała i metodyczna, jej plany nie posiadają błędów, więc pomimo zwodniczej powolności przeważnie realizuje swoje pomysły. Charakteryzuje się zrównoważeniem, wygląda jak średniowieczny eremita, a zatem umie zrozumieć elitarny kunszt i denerwuje ją kooperacja z osobami dynamicznymi. Znamionuje się flegmatycznością, nie zaprząta jej kozaczenie, bowiem troszczy się tylko o naprawdę przydatne rzeczy i w osobistych postanowieniach zawsze kieruje się chłodnymi kalkulacjami. To jednostka rozważna, to ostrożny i posiadający duże aspiracje planista, analizuje różne scenariusze posunięć oraz nie polega na projektach utworzonych byle jak. Jest to człowiek oschły, jest uważana za grubianina, nie potrafi zbudować zażyłej więzi z inną osobą, albowiem pokazywanie zrozumienia nie przychodzi jej łatwo. Cechuje się zdecydowaniem, świetnie pojmuje swoje pragnienia, nie odczuwa awersji przed demolowaniem dotychczasowego porządku i z radością wita wszelkie pomyślne przemiany w rzeczywistości. To jednostka nieustraszona, nie trwożą jej nijakie problemy, ponieważ rewelacyjnie wytrzymuje tremę i dowolne trudności zazwyczaj nie zatrważają jej.

Pozostałe przymioty odpowiednio charakteryzujące niniejszego osobnika to też: sarkastyczny, namówiony, gorliwy, zawzięty, czuły, samotny, zgaszony, zimny, hojny, kochliwy, lodowaty, ustatkowany, bezlitosny, cyniczny, wyrachowany, oszczędny, litościwy, czujny, miłosierny, ordynarny, uprzejmy, nieufny oraz szorstki.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: artysta, finansista, rzeźbiarz, tancerz, hodowca, malarz, przedsiębiorca, dyrygent, organista, kontrabasista, pianista, przemysłowiec i wokalista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Berezowski Antoni - (1847-1916) - działacz niepodległościowy.
 • Bock Hans Georg - (1948-) - matematyk niemiecki.
 • Boston Rachel - (1982-) - aktorka amerykańska.
 • Celarski Damian - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cubilier Eric - (1979-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Maré Rolf de - (1888-1963) - szwedzki choreograf, teoretyk baletu.
 • Piątek Paweł - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rogacewicz Krzysztof - (1964-) - lalkarz, aktor.
 • Somervell Brehon Burke - (1892-1955) - generał amerykański.
 • Turczyński Radosław - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wydrowski Andrzej - (1965-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.