Byczyca, 08 maja - Kobieta

Byczyca, 08 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalna pani byk urodzona dnia 8 5 to osobnik szczery, jej prostolinijność przynosi jej uznanie, nie lubi mówić nie wprost, lecz niestety, niejednokrotnie formułuje myśli nazbyt dosadnie. Jest to jednostka konserwatywna, ubóstwia posiadać wyrazistą opinię wobec wszelkich kwestii, w swoich dzieciach z największą przyjemnością widziałaby własne repliki, a zatem często wchodzi w wybuchowe utarczki z własnymi pociechami. Bywa osobą egocentryczną, jest absolutnie zafiksowana na sobie, charakteryzuje ją niedobór empatii i ludzie wokoło mają obowiązek zabiegać o jej samopoczucie. To jednostka autokratyczna, nie znosi kwestionowania swoich koncepcji i uznaje za zagrożenie osoby nieakceptujące jej punktu widzenia, a więc częstokroć staje się wyalienowanym i unikanym tyranem. Cechuje się systematycznością, okazuje upór i dyscyplinę, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak momentami zbytnio przyzwyczaja się do wcześniej opracowanych pomysłów. Jest to osobnik sztywny, wygląda jak lokomotywa bez zderzaków, jest dość oficjalna pomimo tego że zawsze także bardzo uprzejma, więc najwspanialsze wyniki uzyskuje w technicznych przedmiotach wyzutych ze szpanerskich ornamentów. To człowiek wierny, potrafi być prawdziwym towarzyszem użytecznym w kłopotach, do małżeństw odnosi się niezwykle na serio, aczkolwiek jej przyrodzona praworządność umie być powodem erupcji antypatii. Jest to jednostka dobroduszna, nie usiłuje ukazywać kolegom posiadanej siły ani nie daje się łatwo zdenerwować. To osoba cierpliwa, potrafi osiągnąć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego przeszkolenia, umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś gawędom i spełnia się w charakterze lubianego nauczyciela.
Jest to osobnik odpowiedzialny, zadanie jest dla niej rzeczą niepodważalną, postępuje podług dokładnie wykonanego scenariusza, toteż pomimo fałszywej powolności zazwyczaj urzeczywistnia swoje plany. Jest to jednostka opanowana, pracuje powoli oraz bez pośpiechu, dlatego odczuwa pociąg do ospałych, flegmatycznych czynności i potrafi zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. Jest to osoba powolna, sfinalizowanie czegokolwiek na czas to dla niej nierealna sprawa, umie przekroczyć każdy akceptowalny czas realizacji, jakby dysponowała na załatwienie jakichkolwiek zadań całym stuleciem. To osobnik flegmatyczny, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem w każdym wypadku analizuje pożądane zarobki i próbuje funkcjonować wedle obranych grafików. To człowiek dzielny, nie zatrważają jej nijakie problemy, bo potrafi przezwyciężyć własny przestrach i przejawia powściągliwość bez względu na warunki. Znamionuje się rozwagą, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, drobiazgowo układa najsubtelniejsze działania oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże metodycznie. Uwielbia zachowywać się oschle, jest uznawana za impertynenta, nie umie nawiązać poufałego kontaktu z inną osobą, bowiem nie uświadamia sobie cudzych afektów. Lubi zachowywać się stanowczo, zrozumiale i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, gdy trzeba, śmiało i rzetelnie argumentuje swoje sądy i nie stroni od inicjowania kłótni.

Pozostałe atrybuty trafnie ukazujące ową jednostkę to również: roztropny, naiwny, zrzędliwy, ociężały, litościwy, despotyczny, potężny, perfekcjonistyczny, brutalny, niepohamowany, sympatyczny, logiczny, gospodarny, nieelastyczny, namiętny, prawy, konformistyczny, ugodowy, solidny oraz marudny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: tancerz, biznesmen, organista, plantator, aktor, pianista, kontrabasista, tatuażysta, kupiec i prezenter.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alexander Sacha - (1972-) - angielski aktor, scenarzysta, producent.
 • Amell Stephen - (1981-) - aktor kanadyjski.
 • Bennett John - (1928-2005) - aktor angielski.
 • Broerse Joost - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Buhr Gérard - (1928-1988) - aktor francuski.
 • Dąbrowski Sebastian - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gilbert Melissa - (1964-) - aktrorka amerykańska.
 • Król Zdzisław - (1935-2010) - duchowny katolicki, ksiądz infułat.
 • Liszko Andrzej - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mankiewiczówna Tola - (1900-) - śpiewaczka, aktorka, artystka kabaretowa.
 • Maurer Justine - (1968-) - żona Johna Leguizamo.
 • Phillips John - (2009-) - syn Scott'a Phillips'a i Julie Brown.
 • Pollack Andrea - (1961-) - niemiecka sportowiec, pływanie.
 • Schenkel Carl - (1948-2003) - szwajcarski reżyser filmowy.
 • Stęczniewski Maciej - (1973-) - sportowiec, piłka ręczna.
 • Stępień Rafał - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sztadilów Arkadiusz - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Witkowski Marcin - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.