Byczyca, 07 maja - Kobieta

Byczyca, 07 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca, która przyszła na świat w dniu 7 5, to człowiek dominujący, postrzega się za osobę fachową w dowolnym zagadnieniu i czyjś sprzeciw nie ma dla niej wagi, więc jest unikana w swoim otoczeniu. To jednostka szczera, jest niezmiernie serdeczna względem własnego współtowarzysza, do małżeństw podchodzi bardzo na serio, jednak jej wrodzony legalizm potrafi skutkować wybuchami antypatii. To osobnik prostolinijny, jej życzliwość przynosi jej popularność, nie maskuje swoich wzruszeń, ale częstokroć brakuje jej delikatności. Charakteryzuje się konsekwencją, ukazuje cierpliwość i samodyscyplinę, umie się właściwie mobilizować, jednak nierzadko zbytnio przywiązuje się do uprzednio stworzonych koncepcji. Jest to osoba poczciwa, nie usiłuje okazywać współpracownikom dzierżonej siły, nie wdaje się w pyskówki i utarczki ani nie komunikuje się z pociechami wyłącznie ogłaszaniem dyspozycji i regulaminów. Często bywa konwencjonalna, jej sposób bycia jest częstokroć schematyczny, ekscentryczność to dla niej niemal pseudonim złego postępowania, zatem jest to idealny mistrz ceremonii. Jest to jednostka cierpliwa, często jest wyśmienitym wychowawcą, na uczelni częstokroć osiąga imponujące stopnie i potrafi cierpliwie wyczekiwać na właściwy moment. Bywa człowiekiem egocentrycznym, inne osoby mają obowiązek rozwikływać jej zmartwienia, nie zważa na potrzeby pozostałych ludzi i znamionuje ją niedobór uczuciowości. Jest to osobnik zachowawczy, z największą satysfakcją funkcjonuje w każdym wypadku identycznie jak dawniej, w swoich dzieciach z największą przyjemnością dostrzegałaby własne odbicia, a zatem nie toleruje wokół siebie jakichkolwiek rewolucjonistów.
Znamionuje się zdecydowaniem, na ogół pracuje żywiołowo i żwawo, entuzjastycznie wdraża w czyn wielkie przełomy i przemiany oraz radośnie odbiera wszelkie pomyślne reformy w rzeczywistości. To jednostka powolna, ślimak to przy niej naturalna inkarnacja gwałtowności, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak strasznie, jakby zupełnie nie interesowała się wykonaniem swoich działań. Jest to osoba zrównoważona, jest to urodzony urzędas, dlatego umie odpowiednio uhonorować kunsztowną maestrię i męczy ją współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. Cechuje się przezornością, dokłada starań, by nie reagować odruchowo, rozpatruje różnorodne projekty posunięć oraz dąży ku dostatkowi mozolnie, aczkolwiek metodycznie. Jest to osobnik słowny, to ewidentny ideał pioniera, zachowuje jednostajne, jednakże produktywne tempo aktywności, a więc w długoterminowym ujęciu zazwyczaj dystansuje porywczych czempionów. Uwielbia zachowywać się oschle, jest poczytywana za grubianina, nie potrafi zawrzeć intymnej więzi z drugą osobą, gdyż okazywanie zrozumienia nie przychodzi jej z łatwością. Charakteryzuje się śmiałością, nie trwożą jej nijakie kłopoty, albowiem pracuje nad tym, by nie krążyć myślami dookoła strachu i jakiekolwiek trudności przeważnie nie zatrważają jej. To osobnik flegmatyczny, trudno ją omotać wykwintnymi frazesami, bo wartość ma dla niej głównie faktyczny zysk i stara się działać według obranych planów.

Inne cechy celnie portretujące niniejszą jednostkę to również: nadgorliwy, charyzmatyczny, marudny, światły, łaskawy, tajemniczy, wyrachowany, rozsądny, nieokrzesany, niesympatyczny, pracowity, apodyktyczny, nieuprzejmy, miłosierny, zblazowany, umiarkowany, przyjazny, nadęty, tkliwy, solidny, samotny, ugodowy, pyszałkowaty, wyniosły, uparty, ordynarny, oszczędny, srogi, schematyczny oraz zimny.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: przemysłowiec, finansista, ubezpieczyciel, malarz, agrotechnik, aktor, rolnik, kupiec, dyrygent i prezenter.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Batteux Charles - (1713-1780) - francuski filozof, pedagog.
  • Bergh Dave van den - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Bobyleva Nadia - (1983-) - aktorka rosyjska.
  • Brisson Lance - (1943-) - syn Fredericka Brissona i Rosalind Russell.
  • Grundig Max - (1908-1989) - przemysłowiec niemiecki.
  • Reymont Władysław - (1867-1925) - powieściopisarz, nowelista.
  • Stewart Kelly - (1951-) - amerykańska wykładowca akademicki.
  • Taborski Bolesław - (1927-2010) - poeta, teatrolog, krytyk literacki, tłumacz.
  • Waga Rafał - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Wolfe Gene - (1931-) - amerykański pisarz fantastyki naukowej i fantasy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.