Byczyca, 06 maja - Kobieta

Byczyca, 06 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna pani byk urodzona dnia 6 5 to osoba konwencjonalna, jest podobna do pojazdu bez resorów, jest raczej formalna choć zawsze też niezmiernie układna, dlatego nie jest lubianym aktywistą. To jednostka naturalna, umie natychmiast zostać przyjacielem, nie znosi używać eufemizmów, aczkolwiek częstokroć nie wystarcza jej umiaru. Bywa autokratyczna, uważa się za człowieka kompetentnego w dowolnej sprawie i cudzy opór nie ma dla niej wagi, a zatem źle radzi sobie podczas zespołowych zajęć. To osobnik metodyczny, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, umie się dobrze motywować, jednak często brakuje jej błyskotliwości nieodzownej w naglących sytuacjach. To jednostka wytrwała, częstokroć ekscytuje ją wędkarstwo, upór pozwala jej dostrzec współzależności niezauważalne dla innych osób i umie cierpliwie przysłuchiwać się czyimś zwierzeniom. To osobnik dobroduszny, nie stara się o postawienie na swoim nawet po trupach, nie próbuje wykazywać współpracownikom posiadanej władzy ani nie lubi krzyczeć na kolegów. Jest to człowiek zachowawczy, unika nawet drobnych udziwniań i reform, jej wspólnicy muszą postrzegać sprawy tak samo jak ona, toteż często czuje się nie na miejscu w dzisiejszym, życiu. Bywa jednostką samolubną, potrafi na zimno wykorzystywać pozostałe osoby, relacje wzajemne znaczą dla niej zdobywanie profitów i wszelkie kwestie powinny obracać się dokoła jej persony. Znamionuje się szczerością, jest poważanym i sumiennym podkomendnym, ofiarność w małżeństwie jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, lecz niekiedy w swojej lojalności posuwa się aż do sztuczności.
Jest to człowiek ostrożny, to dalekowzroczny i ambitny strateg, kreuje przemyślane harmonogramy oraz nie darzy zaufaniem projektów stworzonych niestarannie. Jest to osobnik zdecydowany, konkretnie i precyzyjnie komunikuje swoje pragnienia, nie doznaje niechęci przed burzeniem dotychczasowego ładu i radośnie reaguje na wszelkie korzystne innowacje w rzeczywistości. Częstokroć bywa oschła, jest omijana przy spraszaniu na balangi, umie bezsensownie zniechęcać do siebie, bowiem nie zauważa ludzkich afektów. Jest to jednostka odpowiedzialna, jest niezwykle uparta i zorganizowana, zachowuje równy, ale produktywny rytm działalności, więc mimo pozornej ociężałości zazwyczaj urzeczywistnia swoje pomysły. Jest to osoba śmiała, potrafi zrealizować zadania niemożliwe dla innych ludzi, bo dokłada starań, by przeważnie nie bać się z wyprzedzeniem i objawia spokój bez względu na okoliczności. To człowiek zrównoważony, nie męczy jej obowiązkowa realizacja powtarzalnych zleceń, zatem lubuje się w opieszałych, relaksujących działaniach i irytuje ją współpraca z osobami dynamicznymi. To osobnik powolny, nie można jej zwykle nazwać terminową, zachowuje się tak, jakby bardzo dobrze bawiła się przy takim trwonieniu żywota. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie szacuje tylko po pozorach, albowiem troszczy się wyłącznie o naprawdę ważne sprawy i we własnych wyborach w każdym wypadku kieruje się chłodnymi rachunkami.

Pozostałe przymioty odpowiednio obrazujące niniejszą jednostkę to też: roztropny, nieugięty, nietaktowny, zimny, zgaszony, logiczny, srogi, dokuczliwy, ofiarny, krytyczny, bezkompromisowy, snobistyczny, przebiegły, gospodarny, krytykancki, marudny, zbolały, nieustępliwy, ustatkowany, wyniosły oraz wyzwolony.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: plantator, biznesmen, agrotechnik, kontrabasista, artysta, muzyk, rzeźbiarz, rolnik, tancerz, malarz, organista i lutnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Badeńska Ludwika Stefania - (1811-) - księżniczka badeńska, księżna szwedzka.
 • Chmiel Damian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cvitanović Mario - (1975-) - chorwacki sportowiec, piłka nożna.
 • Kreczmar Jan - (1908-1972) - aktor, reżyser teatralny, pedagog.
 • Orłowicz Adam - (1986-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Seger Bob - (1945-) - piosenkarz amerykański.
 • Star Lone - (1977-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Valentino Rudolph - (1895-1926) - amerykański aktor filmowy.
 • Welles Orson - (1915-1985) - amerykański reżyser, aktor filmowy.
 • White Theodore - (1915-1986) - amerykański pisarz.
 • Wodecki Zbigniew - (1950-) - piosenkarz, instrumentalista, kompozytor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.