Byczyca, 20 maja - Kobieta

Byczyca, 20 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca urodzona w dniu 20 5 to osoba otwarta, jest rozchwytywana w ekipie, nie znosi mówić nie wprost, aczkolwiek częstokroć irytuje swoim podejściem kolegów. To człowiek władczy, jest autentyczną personifikacją kaprala i czyjś protest nie ma dla niej wagi, toteż często przemienia się w wyobcowanego i wyalienowanego dowódcę. To jednostka wytrwała, w ogólniau częstokroć uzyskuje imponujące oceny, potrafi przyswoić sobie sprawność w sprawach narzucających konieczność długofalowej praktyki i często jest wyśmienitym wychowawcą. Charakteryzuje się konsekwencją, umie dowieść swoje plany do pomyślnego końca, potrafi się odpowiednio mobilizować, jednak źle wytrzymuje prędko przeobrażające się okoliczności. Bywa osobnikiem samolubnym, wyłącznie jej indywidualne kłopoty są znaczące, jest totalnie skupiona na sobie i umie na chłodno wyzyskiwać inne osoby. To człowiek wyrozumiały, nie cierpi wrzeszczeć na przyjaciół, nie zdobywa uległości bezwzględnością ani nie komunikuje się z pociechami jedynie używaniem przykazań i zasad. To jednostka zachowawcza, z największym zapałem postępuje zawsze tak samo jak przedtem, w swoich dzieciach najchętniej postrzegałaby własne repliki, więc częstokroć gubi się w dzisiejszym, życiu. Jest to człowiek konwencjonalny, kocha skomplikowaną publiczną etykietę, często jest pełna ogłady, ale także trochę rutynowa w zachowaniu, zatem jest to doskonały koordynator. Cechuje się lojalnością, potrafi być prawdziwym kompanem przydatnym w strapieniach, ofiarność w związku jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, jednakże nierzadko w swojej wierności sięga aż do sztuczności.
To osobnik powolny, leniwiec to przy niej naturalne wcielenie bystrości, działa tak, jakby wyśmienicie bawiła się przy takim marnowaniu żywota. Znamionuje się zrównoważeniem, nie nudzi jej gorliwa realizacja jednostajnych zleceń, a więc lubuje się w opieszałych, relaksujących działaniach i umie zapanować nad sobą w stresujących sytuacjach. Jest to jednostka silna, jasno i dokładnie uzewnętrznia swoje oczekiwania, z zapałem wciela w życie wielkie innowacje i rewolucje oraz nie daje się zbić z pantałyku. Uwielbia zachowywać się powolnie, trudno ją ogłupić wytwornymi frazesami, bo w szczególności lubi przydatność i w każdym wypadku zachowuje się celowo oraz ostrożnie. Cechuje się sumiennością, zadanie jest dla niej sprawą nienaruszalną, funkcjonuje wedle drobiazgowo sprokurowanego projektu, dlatego mimo pozornej opieszałości na ogół urzeczywistnia swoje pomysły. Bywa chłodna, jest pomijana przy zwoływaniu na zabawy, potrafi niepotrzebnie zniechęcać względem swojej osoby, ponieważ wrażliwość nie jest jej olśniewającą cechą. Charakteryzuje się przezornością, próbuje nie reagować innstynktownie, tworzy wyrafinowane harmonogramy i nie ufa konceptom napisanym byle jak. Znamionuje się męstwem, niezmiernie rzadko lęka się nieznanych wyzwań, gdyż doskonale spełnia się w trudnych warunkach i wydaje się pozostałym ludziom nieugiętą górą.

Inne określenia właściwie portretujące wspomnianą osobę to także: logiczny, skąpy, dokuczliwy, lodowaty, schematyczny, zgaszony, łaskawy, ordynarny, fanatyczny, nieelastyczny, nieuprzejmy, denerwujący, przyjazny, prawy, nieuczciwy, nieczuły, poukładany, solidny, nietaktowny, chytry, zbolały, marudny, fanatyczny, samotny, grubiański, niesympatyczny, wiarygodny, zawzięty, naiwny oraz gorliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: muzyk, tancerz, malarz, plantator, finansista, organista, agrotechnik, kontrabasista, artysta, kupiec i rolnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adamus Jakub - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bailey Candace - (1982-) - aktorka amerykańska.
 • Berenguer Pascal - (1981-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Browder Earl - (1891-1973) - amerykański działacz komunistyczny, przywódca amerykańskiej partii komunistycznej.
 • Flatau Julian - (1870-1935) - chemik, farmaceuta.
 • Guedes Marcelo - (1987-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Kasperczyk Jędrzej - (1968-) - sportowiec, hokej na lodzie.
 • Luksemburska Bonna - (1315-) - Czeska, księżniczka czeska, księżna francuska.
 • Michalak Cezary - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ogłaza Sławomir - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Osuchowska-Jasińska Irena - (1902-) - aktorka.
 • Sale Virginia - (1899-) - aktorka amerykańska.
 • Scheer Andrew - (1979-) - polityk kanadyjski.
 • Tasevski Darko - (1984-) - macedoński sportowiec, piłka nożna.
 • Teale Owen - (1961-) - aktor walijski.
 • Theroux Louis - (1970-) - brytyjski prezenter telewizyjny.
 • Waldis Otto - (1901-1974) - aktor austriacki.
 • Węgrzyn Stefan - (1925-) - fizyk, specjalista teorii regulacji i informatyki.
 • Wojdat Artur - (1968-) - sportowiec, pływanie,.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.