Byczyca, 14 maja - Kobieta

Byczyca, 14 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca, która urodziła się w dniu 14 5, charakteryzuje się konsekwencją, umie dociągnąć swoje zamierzenia do korzystnego końca, funkcjonuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak marnie radzi sobie z gwałtownie zmieniającymi się sytuacjami. Bywa samolubna, nie zaprząta jej wzmocnienie dobrych stosunków z ludźmi, osoby wokoło muszą dbać o jej nastrój i potrafi być biegłym oszustem. Jest to osobnik naturalny, często jest niezwykle rozchwytywana, nie kryje własnych afektów, jednakże jednocześnie nie umie być delikatna. Częstokroć bywa apodyktyczna, pragnie ujarzmić całą planetę i przemawianie do jej rozumu często nie daje rezultatu, więc częstokroć staje się opuszczonym i wyobcowanym szefem. Często bywa konwencjonalna, uwielbia skomplikowany towarzyski ceremoniał, jako członek społeczeństwa jest częstokroć godna zaufania, chociaż równocześnie niezbyt sprytna, a zatem perfekcyjne efekty uzyskuje w technicznych dziedzinach pozbawionych bufońskich ornamentów. To jednostka tradycjonalistyczna, uznaje przemiany za strategię unicestwiania sprawdzonych rzeczy, w swoich pociechach z największą przyjemnością dostrzegałaby własne kopie, toteż nie aprobuje naokoło siebie wszelkich innowatorów. To osoba łagodna, nie stara się o udowodnienie swojej racji nie licząc się z kosztami, nie używa swojej pozycji w stosunku do bezbronnych ludzi ani nie pozwala się szybko zdenerwować. To osobnik wytrwały, w minionych dniach potrafiłaby być skrybą kaligrafującym wiekowych tomach, wytrwałość w dążeniu do mety często pomaga jej osiągnąć sukces i częstokroć jest wspaniałym opiekunem. To człowiek wierny, kompani są dla niej niezmiernie ważni, jest bardzo chwalona przez kolegów, aczkolwiek nieraz w swojej wierności dosięga aż do braku powagi.
Bywa oschła, jest unikana przy rekrutowaniu na imprezy, często bywa przesadnie surowa i zacięta, bowiem uczuciowość nie jest jej imponującym przymiotem. Znamionuje się rzetelnością, to ucieleśniony wzorzec przodownika pracy, utrzymuje jednostajny, ale produktywny rytm pracy, zatem pomimo pozornej flegmatyczności zazwyczaj urzeczywistnia swoje plany. Cechuje się przezornością, to ostrożny i wytrawny przywódca, skrupulatnie układa najdrobniejsze działania oraz mknie ku dostatkowi powoli, lecz metodycznie. Lubi zachowywać się stanowczo, prze do finału bez bezsensownych wahań, ochoczo wciela w życie ogromne przełomy i reformy oraz nie odstępuje od urzeczywistnienia długookresowych inicjatyw dla dorywczej i fałszywej wygody. To osoba flegmatyczna, nie osądza jedynie w oparciu o wygląd, ponieważ w każdym wypadku rozważa pożądane profity i zawsze działa z rozmysłem oraz przezornie. Jest to osobnik śmiały, umie zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, gdyż rewelacyjnie radzi sobie w niepewnych okolicznościach i ubóstwia pracować energicznie. Jest to jednostka spokojna, wykonuje pracę niespiesznie oraz bez pośpiechu, dlatego każde życie z największą satysfakcją spędza na ustronnych przemyśleniach i irytuje ją współdziałanie z ludźmi dynamicznymi. To jednostka powolna, żółw to przy niej prawdziwe ucieleśnienie żywiołowości, cacka się ze wszystkim tak okropnie, jakby świetnie spędzała czas przy takim marnowaniu żywota.

Inne cechy trafnie obrazujące opisywaną osobę to również: brutalny, umiarkowany, srogi, nieczuły, przyjazny, ustatkowany, beznamiętny, schematyczny, nieokrzesany, natrętny, gospodarny, ufny, ordynarny, marudny, destrukcyjny, litościwy, ugodowy, zblazowany, namówiony, denerwujący oraz chytry.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: artysta, lutnik, dyrygent, kontrabasista, biznesmen, kupiec, przedsiębiorca i bankowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ambroziak Monika - (1971-) - aktorka, piosenkarka.
 • Annis Francesca - (1945-) - angielska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna.
 • Ardzinba Władysław - (1945-2010) - polityk abchaski.
 • Barańska Anna - (1984-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Bartczak Kamil - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bechet Sidney - (1897-1959) - amerykański saksofonista, klarnecista jazzowy, kompozytor.
 • Całka Janusz - (1941-1990) - współpracownik operatora filmowego.
 • Emil Johann Peter - (1805-1900) - Hartmann, duński kompozytor, pochodzenia niemieckiego.
 • Halaburda Patryk - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Heart Zeina - (1986-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Horawianka Barbara - (1930-) - aktorka.
 • Huston Danny - (1962-) - amerykański aktor, reżyser.
 • Janik Piotr - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lawson-Wade Edwige - (1979-) - francuski sportowiec, piłka koszykowa.
 • Lucas George - (1944-) - amerykański reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Phillips Siân - (1933-) - aktorka walijska.
 • Reo-Coker Nigel - (1984-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tenorio Carlos - (1979-) - ekwadorski sportowiec, piłka nożna.
 • Vaive Rick - (1959-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.