Byczyca, 12 maja - Kobieta

Byczyca, 12 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca urodzona dnia 12 5 to człowiek apodyktyczny, nie znosi osądzania swoich poleceń i częstokroć nie zna ogólnego odbioru swojej postaci, a zatem potrafi prowokować rewolty między swoimi podkomendnymi. Jest to osobnik zachowawczy, z największym zapałem funkcjonuje zawsze identycznie jak uprzednio, jej współpracownicy mają obowiązek osądzać rzeczywistość tak samo jak ona, więc często uporczywie upiera się przy dawno już wycofanych z użycia rozwiązaniach i strategiach. Jest to osoba dobroduszna, nie stara się o wygraną w dyskusji nie licząc się z kosztami, nie uznaje gniewu za właściwą inspirację ani nie wykorzystuje swojej przewagi względem słabych ludzi. Bywa egoistyczna, inne osoby muszą rozwiązywać jej kłopoty i umie być biegłym naciągaczem. To jednostka cierpliwa, w szkole częstokroć zdobywa wybitne oceny, potrafi uważnie wyczekiwać na stosowną okazję i umie być wspaniałomyślnym i empatycznym kompanem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi racjonalnie zawiadywać swoimi zasobami, umie się prawidłowo inspirować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osobnik formalny, przypomina lokomotywę bez amortyzatorów, ekscentryczność to dla niej nieomal określenie złego zachowania, zatem jest to doskonały koordynator. To człowiek naturalny, jej życzliwość zapewnia jej uznanie, szczerość to jej prawdziwe miano, lecz dyplomacja nie jest jej mocnym atutem. Jest to osoba lojalna, potrafi być autentycznym towarzyszem przydatnym w problemach, jest niezwykle chwalona przez wspólników, jednakże jej immanentna sprawiedliwość umie być przyczyną przypływów niechęci.
Jest to jednostka spokojna, wykonuje pracę leniwie oraz z namysłem, toteż potrafi docenić wystudiowaną maestrię i umie zachować opanowanie w stresujących okolicznościach. Cechuje się sumiennością, jest bardzo zawzięta i zdyscyplinowana, pracuje podług drobiazgowo dopracowanego harmonogramu, a więc mimo zwodniczej ospałości zazwyczaj urzeczywistnia swoje pomysły. To osoba ostrożna, to przezorny i odważny przywódca, dokładnie aranżuje najbłahsze posunięcia oraz mknie do finansowego dobrobytu powoli, ale metodycznie. Jest to człowiek flegmatyczny, ukończenie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niej niewykonalna misja, do własnych zadań odnosi się tak, jakby dobrze bawiła się przy takim marnotrawieniu żywota. Lubi zachowywać się stanowczo, zrozumiale i precyzyjnie komunikuje swoje oczekiwania, potrafi wyegzekwować zrealizowanie zarządzonych rozkazów i nie lęka się wszczynania sporów. Jest to jednostka dzielna, umie urzeczywistnić sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, bo bardzo dobrze daje sobie radę z napięciem i ubóstwia żyć na wysokich obrotach. To osobnik powolny, nie kusi jej kozaczenie, ponieważ troszczy się wyłącznie o autentycznie użyteczne rzeczy i w każdym wypadku działa planowo oraz przewidująco. Uwielbia zachowywać się oschle, jest omijana przy zwoływaniu na balangi, zwykle interesują ją jedynie ewidentne wyniki i fakty, gdyż nie uświadamia sobie ludzkich emocji.

Inne atrybuty odpowiednio charakteryzujące opisywanego człowieka to też: szorstki, wyrachowany, zrzędliwy, naiwny, pusty, zgryźliwy, chytry, litościwy, snobistyczny, oszczędny, beznamiętny, wystraszony, grubiański, ofiarny, ufny, wytrzymały, solidny, konformistyczny, uprzejmy, nadgorliwy, przebiegły, nietaktowny, destrukcyjny, ugodowy, perfekcjonistyczny oraz dokuczliwy.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: tancerz, przedsiębiorca, akwizytor, kupiec, rzeźbiarz, plantator, biznesmen, pianista, organista, hodowca, aktor, rolnik, malarz i prezenter.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bindi Umberto - (1932-2002) - włoski piosenkarz, kompozytor.
 • Dooley Thomas - (1961-) - amerykański sportowiec, piłka nożna.
 • Dukalski Dominik - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Giauque William - (1895-1982) - fizykochemik amerykański.
 • Hawk Tony - (1968-) - amerykański sportowiec, skateboard.
 • Hodgkin Dorothy Crowfoot - (1910-) - brytyjska biochemik.
 • Hryniak Jan - (1969-) - reżyser.
 • Marcelo - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mathis Samantha - (1970-) - aktorka amerykańska.
 • Phillinganes Greg - (1956-) - muzyk amerykański.
 • Vahirua Marama - (1980-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.