Byczyca, 11 maja - Kobieta

Byczyca, 11 maja - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Kobieta byk urodzona w dniu 11 5 jest to człowiek apodyktyczny, łaknie zniewolić całą planetę i nie boi się oceny swojego zachowania, dlatego potrafi prowokować rebelie śród swoich pracowników. To osoba konserwatywna, stroni od nawet drobnych reform i udziwniań, jej koledzy mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak ona, a zatem często gubi się w dzisiejszym, życiu. Cechuje się szczerością, umie być doskonałym przyjacielem lojalnym w zmartwieniach, jest niezwykle poważana przez współpracowników, ale chwilami w swojej uczciwości sięga aż do sztuczności. To osobnik łagodny, nie próbuje okazywać wspólnikom dostępnej sobie pozycji ani nie wychowuje pociech jedynie używaniem pouczeń i zasad. Jest to jednostka wytrwała, potrafi cierpliwie wyczekiwać na odpowiednią chwilę, umie być wyrozumiałym i empatycznym partnerem i na uczelni częstokroć uzyskuje fenomenalne wyniki. Jest to osoba bezpośrednia, potrafi w jednej chwili zostać przyjacielem, nie cierpi owijać w bawełnę, lecz często nie wystarcza jej umiaru. Jest to człowiek zdyscyplinowany, wykazuje cierpliwość i opanowanie, trudności nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak częstokroć brakuje jej błyskotliwości wskazanej w niespodziewanych wypadkach. Jest to osobnik konwencjonalny, jej styl życia jest często sztampowy, oryginalność to dla niej prawie nazwa niewłaściwej postawy, więc jest to idealny animator. Bywa jednostką samolubną, inne osoby muszą rozwikływać jej problemy i do zamierzeń potrafi dążyć chociażby poprzez ludzką szkodę.
To człowiek powolny, żółw to przy niej autentyczna inkarnacja szybkości, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby świetnie czuła się przy takim marnowaniu żywota. To jednostka rzetelna, to ewidentny ideał tytana pracy, jej koncepcje nie kryją wad, a więc pomimo iluzorycznej powolności na ogół urzeczywistnia swoje pomysły. Znamionuje się śmiałością, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych wyzwań, gdyż umie przezwyciężyć własny strach i ukazuje ogromną samodyscyplinę. Jest to osobnik dalekowzroczny, to przezorny i śmiały przywódca, rozpatruje przeróżne scenariusze posunięć oraz nie ufa konceptom stworzonym na kolanie. Jest to człowiek stanowczy, prze do celu bez nieuzasadnionych rozterek, nie odczuwa awersji przed burzeniem istniejącego porządku i nie unika wszczynania zwad. Jest to osobnik opanowany, bez pośpiechu odprawia umiłowane obrzędy, zatem bardzo nie znosi być poganiana i zwykle pracuje odpowiedzialnie, aczkolwiek w swoim rytmie. Jest to człowiek flegmatyczny, nie szacuje tylko po pozorach, bowiem w największym stopniu lubi ergonomiczność i każdy obiekt musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Bywa osobą chłodną, jest opuszczana przy spraszaniu na eskapady, potrafi bez sensu zniechęcać względem siebie, bo okazywanie sympatii nie wychodzi jej bez trudu.

Pozostałe przymioty celnie odzwierciedlające opisywanego człowieka to również: despotyczny, perfekcjonistyczny, zimny, natrętny, niewrażliwy, nieugięty, charyzmatyczny, zuchwały, miły, zbolały, ugodowy, wyzwolony, ustatkowany, uparty, grubiański, srogi, tajemniczy, ofiarny, przyjazny, prawy, nieelastyczny, umiarkowany, gospodarny oraz naiwny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: pianista, biznesmen, kontrabasista, ubezpieczyciel, plantator, bankowiec, rzeźbiarz, malarz, konferansjer, wokalista, hodowca i muzyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Chechelska Alina - (1963-) - aktorka.
  • Dzianowicz Beata - (1969-) - reżyser, dramaturg.
  • Giglioli Emilio - (1888-) - generał włoski.
  • Hauptmann Carl - (1858-1921) - pisarz niemiecki.
  • Kaliňák Robert - (1971-) - polityk słowacki.
  • Kann Maria - (1906-) - pisarka, działaczka niepodległościowa.
  • Marx Joseph - (1882-) - austriacki kompozytor, pedagog muzyczny.
  • Sewell Rip - (1907-1989) - amerykański sportowiec, baseball.
  • Świderski Piotr - (1983-) - sportowiec, żużel.
  • Wiśniewski Adrian - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.