Byczyca, 24 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 24 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca urodzona w dniu 24 4 charakteryzuje się cierpliwością, potrafi przyswoić sobie mistrzostwo w zagadnieniach narzucających konieczność długookresowego treningu, umie uważnie wysłuchiwać ludzkich historii i sprawdza się w zawodzie wziętego przewodnika. Znamionuje się lojalnością, jest uczciwym i słownym podkomendnym, jest niezmiernie lubiana przez znajomych, jednak jej spontaniczny legalizm potrafi powodować wybuchy niechęci. To osoba zdyscyplinowana, pracuje bez nieskutecznych zrywów, działa w sposób wyważony i przemyślany, jednak źle wytrzymuje dynamicznie przeistaczające się okoliczności. Bywa autokratyczna, jest autentycznym ucieleśnieniem kaprala i postrzega jako zagrożenie ludzi nieakceptujących jej opinii, a zatem częstokroć staje się osamotnionym i unikanym despotą. To osobnik szczery, jest popularna w ekipie, prawdomówność to jej najlepsze imię, jednakże często nie wystarcza jej wyczucia. Bywa jednostką sztywną, wygląda jak auto bez resorów, zdaje się być na stałe zamknięta w nieodmiennym trybie zachowania, toteż doskonałe rezultaty uzyskuje w technologicznych dziedzinach wyzutych z efekciarskich ozdób. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, cechuje ją niedostatek wrażliwości, jest kompletnie skoncentrowana na sobie i wszelkie sytuacje winny oscylować wokoło jej persony. Jest to osoba dobroduszna, nie instruuje dzieci wyłącznie wygłaszaniem dyspozycji i regulaminów, nie wykorzystuje swojej siły wobec słabych ludzi ani nie uważa złości za właściwą motywację. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, uznaje przemiany za strategię destrukcji sprawdzonych obiektów, w swoich pociechach z największą przyjemnością dostrzegałaby własne kopie, a więc nie znosi wokół siebie jakichkolwiek rewolucjonistów.
Jest to osoba spokojna, wykonuje pracę z namysłem oraz rozważnie, zatem zostaje niewrażliwa na ogólne zagonienie i umie zachować samokontrolę w nerwowych okolicznościach. Jest to osobnik dalekowzroczny, unika nieostrożnych działań, drobiazgowo komponuje najdrobniejsze manewry oraz prze ku dostatkowi powoli, lecz metodycznie. Cechuje się rzetelnością, swoje misje odbiera serio, jej pomysły nie mają defektów, dlatego powinno się uczyć się od niej skuteczności i pragmatyzmu. Jest to jednostka stanowcza, wspaniale zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, ochoczo walczy z innymi oraz nie rezygnuje z ucieleśniania dalekosiężnych projektów dla chwilowego i złudnego udogodnienia. Lubi zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, gdyż kluczowa jest dla niej rzeczywista funkcjonalność i próbuje funkcjonować wedle ustalonych grafików. Bywa oschła, częstokroć denerwuje swoją obcesowością, zwykle zajmują ją tylko gołe fakty i efekty, bowiem przejawianie serdeczności nie wychodzi jej bez problemu. Jest to człowiek powolny, wszelkie scenariusze istnieją dla niej jedynie w założeniach, cacka się z każdym zagadnieniem tak bardzo, jakby posiadała na załatwienie dowolnych zadań kompletną wieczność. To osobnik nieustraszony, potrafi urzeczywistnić sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, ponieważ umie pokonać własny przestrach i objawia opanowanie nie zważając na warunki.

Inne cechy poprawnie obrazujące tę jednostkę to również: ograniczony, despotyczny, charyzmatyczny, krytykancki, namiętny, hojny, bezlitosny, poważany, zbolały, brutalny, rozsądny, nieelastyczny, nietaktowny, zblazowany, szorstki, przesądny, natrętny, ordynarny, skąpy, światły, wyniosły, cyniczny, miły, tkliwy oraz miłosierny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: konferansjer, aktor, tancerz, urzędnik, organista, gitarzysta, kontrabasista, muzyk, kupiec, finansista, biznesmen, prezenter, pianista i wokalista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aboderin Stella Damasus - (1978-) - aktorka nigeryjska.
 • Armstrong Dean - (1973-) - kanadyjski aktor.
 • Babiarz Dagmara - (1972-) - dziennikarka, pisarka, podróżniczka.
 • Balfour Eric - (1977-) - aktor amerykański.
 • Blake Larry J - (1914-1982) - aktor amerykański.
 • Bogosian Eric - (1953-) - amerykański aktor, dramaturg, pisarz.
 • Cunningham Aaron - (1986-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • David Richard - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Herbert Bryan - (1894-) - aktor irlandzki.
 • Hofman Wlastimil - (1881-1970) - malarz.
 • Holbrooke Richard - (1941-2010) - amerykański dyplomata, polityk.
 • Hounsou Djimon - (1964-) - beniński aktor filmowy.
 • Jeyaseelan Sonya - (1976-) - kanadyjska sportowiec, tenis ziemny.
 • Kirby Bruce - (1928-) - aktor amerykański.
 • Pluskota Krzysztof - (1978-) - aktor, artysta kabaretowy.
 • Witkowski Krystian - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Woods Bernadette - (1978-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.