Byczyca, 23 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 23 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna kobieta byk, która urodziła się dnia 23 4, to osobnik konserwatywny, stroni od wszelkich zmian i wymyślności, na każdą nowość zerka niechętnie i sceptycznie, więc nie akceptuje dokoła siebie jakichkolwiek reformatorów. Bywa osobą samolubną, nie absorbuje jej rozwój pozytywnych więzi z ludźmi i do zamierzeń potrafi dążyć nawet przez ludzką niedolę. Jest to jednostka poczciwa, nie angażuje się w utarczki i awantury ani nie zabiega o sławę. To człowiek lojalny, towarzysze są dla niej niezmiernie istotni, próbuje działać stosownie do swoich poglądów, aczkolwiek czasami w swojej uczciwości dociera aż do bufonerii. Bywa osobnikiem konwencjonalnym, pragnie mieć opracowaną odpowiedź na dowolną możliwą kwestię, ekscentryczność to dla niej nieomalże nazwa niewłaściwego zachowania, dlatego nie jest wziętą duszą towarzystwa. To osoba cierpliwa, umie być wspaniałomyślnym i otwartym kumplem, sprawdza się w charakterze lubianego mentora i cierpliwość pomaga jej zauważyć powiązania niedostrzegalne dla pozostałych ludzi. Jest to jednostka autokratyczna, uznaje się za człowieka fachowego w każdej sprawie i nie lęka się oceniania swojego stylu życia, zatem często przeobraża się w odosobnionego i nielubianego władcę. Jest to osobnik prostolinijny, jest lubiona w grupie, niezwykle ceni prawdomówność, jednakże częstokroć złości swoim podejściem współpracowników. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi środkami, umie się adekwatnie mobilizować, jednak często nie wystarcza jej inicjatywy wymaganej w niespodziewanych wypadkach.
Znamionuje się stanowczością, wyraźnie i starannie wyraża swoje potrzeby, potrafi wymusić wykonanie wydanych dyspozycji oraz nie obawia się wszczynania zwad. Jest to jednostka rzetelna, to ewidentny wzór pioniera, jej plany nie zawierają skaz, a zatem pomimo zwodniczej flegmatyczności zwykle wciela w życie swoje pomysły. To osobnik rozważny, usiłuje nie reagować innstynktownie, skrupulatnie komponuje najsubtelniejsze akcje i nie ufa koncepcjom utworzonym na kolanie. To osoba flegmatyczna, sprawia wrażenie całkowicie zdystansowanej, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby doskonale czuła się przy takim traceniu życia. Charakteryzuje się zrównoważeniem, jest to naturalny biurokrata, toteż bardzo nienawidzi być poganiana i drażni ją kooperacja z ludźmi pospiesznymi. Cechuje się powolnością, ciężko ją oszukać ładnymi zdaniami, ponieważ w każdym wypadku rozważa przewidywane dochody i w osobistych postanowieniach zawsze rządzi się zimnymi rachunkami. Bywa jednostką chłodną, jest poczytywana za grubianina, nie umie zawrzeć poufałej relacji z inną osobą, bowiem demonstrowanie życzliwości nie przychodzi jej bez trudu. Jest to osobnik odważny, nie przerażają jej żadne kłopoty, albowiem dąży do tego, by z reguły nie zamartwiać się przed czasem i ukazuje wielkie panowanie nad sobą.

Pozostałe określenia trafnie określające przedstawianą jednostkę to także: denerwujący, czujny, ustatkowany, destrukcyjny, oszczędny, brutalny, solidny, miły, umiarkowany, światły, apodyktyczny, uprzejmy, wyzwolony, wiarygodny, nieczuły, chciwy, łaskawy, natrętny, cyniczny, wyrachowany, wyciszony, zawzięty oraz ordynarny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: urzędnik, artysta, organista, kupiec, ubezpieczyciel, konferansjer, rzeźbiarz, lutnik, wokalista, przemysłowiec i finansista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Biernat Andrzej - (1928-2007) - sportowiec, lekkoatletyka, trener lekkoatletyczny.
 • Borzage Frank - (1894-1962) - amerykański reżyser, producent filmowy, aktor.
 • Cruz Carmen - (1978-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Dee Sandra - (1944-) - aktorka amerykańska.
 • Doorman Karel - (1889-1942) - admirał holenderski.
 • Dworniak Patryk - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Henn Sean - (1981-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lee Young-Pyo - (1977-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Leigh Dorian - (1917-) - modelka amerykańska.
 • Oczkowski Karol - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rupiński Marcin - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Siwek Wojciech - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Turner William - (1775-1851) - angielski malarz, grafik.
 • Walkiewicz Michał - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wielgus Stanisław Wojciech - (1939-) - duchowny katolicki, arcybiskup.
 • Wotruba Fritz - (1907-1975) - rzeźbiarz austriacki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.