Byczyca, 21 kwietnia - Kobieta

Byczyca, 21 kwietnia - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Byczyca, która urodziła się w dniu 21 4, to osoba wyrozumiała, nie pozwala się łatwo zdenerwować ani nie stosuje swojej pozycji względem słabszych ludzi. Bywa jednostką egoistyczną, pozostałe osoby mają rozwiązywać jej kłopoty i relacje międzyludzkie implikują dla niej czerpanie profitów. Jest to osobnik lojalny, jest bardzo troskliwa wobec własnego współtowarzysza, uczciwość w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą oczywistą, ale jej wrodzona sprawiedliwość potrafi owocować wybuchami niechęci. Jest to człowiek prostolinijny, jej życzliwość przynosi jej sympatię, pragnie mówić otwarcie, aczkolwiek na dodatek nie umie być powściągliwa. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie zmierza do mety, działa w sposób rozważny i zamierzony, jednak potrafi być zanadto konwencjonalna w zaskakujących okolicznościach. To osoba konserwatywna, nienawidzi wszelkich wymyślności i reorganizacji, na każdą ciekawostkę spoziera zawistnie i z obawami, zatem często gubi się we współczesnej, rzeczywistości. Częstokroć bywa dominująca, czuje się jednostką kompetentną w dowolnej dziedzinie i nie lęka się oceny swojego stylu życia, a więc umie prowokować rebelie pomiędzy swoimi podkomendnymi. Charakteryzuje się cierpliwością, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym partnerem, wytrwałość dopomaga jej wychwycić zależności nieuchwytne dla normalnych ludzi i radzi sobie w zawodzie wziętego opiekuna. Często bywa formalna, lubi wymyślną publiczną etykietę, jest dosyć sztywna mimo że w każdym wypadku także niezmiernie kurtuazyjna, toteż idealne rezultaty uzyskuje w ścisłych dziedzinach wiedzy wyzbytych efekciarskich ornamentów.
Jest to osobnik opanowany, jest to prawdziwy urzędas, dlatego odczuwa pociąg do ospałych, kojących zajęć i męczy ją kooperacja z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to osobnik śmiały, niezwykle rzadko obawia się nieprzewidzianych przeszkód, ponieważ stara się zazwyczaj nie martwić się z wyprzedzeniem i okazuje wielką samodyscyplinę. To osoba silna, na ogół żyje gwałtownie i żwawo, umie wyegzekwować załatwienie wydanych nakazów oraz nie daje się zdezorientować. Znamionuje się rozwagą, to ostrożny i posiadający duże aspiracje zarządca, skrupulatnie aranżuje najsubtelniejsze posunięcia i śpieszy ku dostatkowi wolno, lecz metodycznie. Jest to osobnik powolny, wydaje się zupełnie odprężoną, zachowuje się tak, jakby dysponowała na wykonanie jakichkolwiek spraw kompletnym stuleciem. Jest to człowiek chłodny, jest brana za buca, potrafi bezsensownie zniechęcać do siebie, gdyż manifestowanie współczucia nie wychodzi jej z łatwością. To jednostka flegmatyczna, nie kusi jej kozaczenie, bo nadrzędna jest dla niej realna przydatność i usiłuje pracować wedle ustalonych harmonogramów. Jest to osobnik odpowiedzialny, w żadnym wypadku nie odkłada zadań do zrealizowania, postępuje podług dokładnie wypracowanego grafiku, a zatem w długofalowym podejściu z reguły przegania impulsywnych wodzirejów.

Inne przymioty odpowiednio odzwierciedlające wspomnianego człowieka to też: namówiony, zimny, prawy, nieokrzesany, naiwny, nieustępliwy, lodowaty, sarkastyczny, denerwujący, światły, potężny, nietaktowny, ufny, charyzmatyczny, namiętny, przesądny, zblazowany, czuły, zuchwały, samotny, przyjacielski, cyniczny, marudny, pusty, niezawodny oraz przebiegły.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: malarz, ubezpieczyciel, rolnik, hodowca, tancerz, lutnik, przemysłowiec, konferansjer, aktor, bankowiec, wokalista, kupiec, artysta, prezenter i dyrygent.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Borowickij Wiktor - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cejas Cristian Sebastián - (1975-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Chapin John Putnam - (1810-1864) - polityk amerykański.
 • Cohen Audra - (1986-) - amerykańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Danza Tony - (1951-) - aktor amerykański.
 • Engquist Ludmiła - (1964-) - rosyjska sportowiec, lekkoatletyka, biegi przez płotki.
 • Farkas Ágnes - (1973-) - węgierska sportowiec, piłka ręczna.
 • Friedrich Piotr - (1930-) - reżyser.
 • Gomez Michelle - (1966-) - aktorka kanadyjska.
 • Holoubek Gustaw - (1923-2008) - aktor, reżyser teatralny, pedagog, polityk.
 • Kusiak Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Laska Mateusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łyko Zachariasz - (1929-2008) - publicysta, pastor Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.
 • Repton Humphrey - (1752-1818) - angielski projektant i teoretyk ogrodów, architekt.
 • Rzepko Władysław - (1854-1932) - altowiolinista, pedagog muzyczny, dyrygent, kompozytor.
 • Ulman Kamil - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vickers Steve - (1951-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Vogue Vikki - (1971-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.