Bliźniaczka, 09 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 09 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczna kobieta bliźnięta, która urodziła się w dniu 9 6, bywa egocentryczna, cechuje ją niedostatek emocjonalności, wszelkie wydarzenia powinny oscylować wokoło jej postaci i z ociąganiem darowuje coś pozostałym osobom. Lubi zachowywać się uczuciowo, prędzej oddziałuje na nią przeczucie aniżeli rozum, równania i obliczenia odpychają ją, dlatego przed laptopem często czuje się niby pingwin na pustyni. Jest to człowiek ciekawy, uwielbia dokształcać się w nieznanych zagadnieniach, a więc ochoczo wędruje po całej planecie oraz sprawdza się w profesjach powiązanych ze wścibskością. To osobnik elokwentny, posiada rozległy i chętnie wykorzystywany zasób językowy, jej tyrady to prawdziwe dzieła literackie, jednakże częstokroć trudno wydobyć z niej zwięzłe i rzeczowe repliki. Bywa jednostką towarzyską, jest autentyczną duszą towarzystwa, posiadanie szerokiego audytorium charakteryzuje dla niej doskonałą rozrywkę, aczkolwiek potrafi również nudzić ględzeniem cały czas o określonej rzeczy. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, mozoli się bez bezsensownych sprintów, umie się odpowiednio mobilizować, jednak chwilami przesadnie przywiązuje się do wcześniej stworzonych planów. Cechuje się elastycznością, znamionują ją różne, nowatorskie koncepcje i potrafi współdziałać prawie z każdym człowiekiem. Bywa osobą chwiejną, nie umie podejmować zdyscyplinowanych decyzji i często nie potrafi skończyć zaczętych zadań, a zatem niezmiernie marnie spełnia się jako niańka lub trener.
Jest to osobnik pobudliwy, dokładniejsze oglądanie jej prowadzi do przekonania, że pozornie nieuporządkowane działania też umieją przynosić rezultaty i nie potrzeba nazbyt przeginać z nieprzerwaną samodyscypliną. Charakteryzuje się pobieżnością, potrafi szybko zbadać wielką liczbę informacji, lecz zachowuje się częstokroć zbyt lekkomyślnie, więc często sama nie pojmuje do końca swoich posunięć. To jednostka obiektywna, niezwykle dokładnie drąży najmniejsze kwestie oraz wszelkie sprawy pragnie przetrawić kilkukrotnie, zatem przeważnie jest szanowana jako rozjemca. Lubi zachowywać się powolnie, ciężko ją ogłupić wytwornymi sloganami, bowiem w największym stopniu ceni użyteczność i zawsze usiłuje budować długofalowe przewidywania. To człowiek posłuszny, ubóstwia oddawać się wyciszającym, niezwiązanym z ciężarem odpowiedzialności czynnościom, bo inne osoby częstokroć postrzega za opiniotwórców i siła i tupet umieją wymusić na niej odmianę stanowiska. To osobnik subtelny, potrafi wybrnąć z nieprzyjemnych i niebezpiecznych sytuacji, które nasuwają obowiązek zastosowania przebiegłych i niejednokrotnie całkiem karkołomnych uzasadnień i okażą niewykonalne dla jej mnogich poprzedników. To jednostka wyrafinowana, z największą satysfakcją ubiera się w najmodniejsze właśnie i luksusowe ubiory i odczuwa zamiłowanie do utrzymywania kontaktu ze sztuką, toteż ukontentowana jest jako dysponent pokaźnego majątku. Jest to człowiek tolerancyjny, nie stroni od dziedzin awangardowych i różniących się od uprzednio przyswojonych i ekscytuje ją różność rzeczywistości i współpracowników, a zatem jest aktywistą dobroczynnym zabiegającym o równość ludzi wykluczonych.

Pozostałe przymioty adekwatnie charakteryzujące tę osobę to również: ujmujący, gadatliwy, zdolny, nieszczery, olśniewający, rozmowny, wytworny, kochający, romantyczny, wyzywający, przenikliwy, poszukujący, czarujący, zręczny, rozwiązły, zepsuty, niegrzeczny, kreatywny, dyplomatyczny, rozsądny, ekscentryczny oraz spostrzegawczy.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: poeta, spiker, kompozytor, sprawozdawca, felietonista, asystent, muzyk, sekretarz, lektor, pisarz, komiwojażer, referent, doradca i akwizytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Agostino Paul - (1975-) - australijski sportowiec, piłka nożna.
 • Avelar Danilo - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Castro Angelina - (1982-) - kubańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Conlin Michaela - (1978-) - aktorka amerykańska.
 • Dantas Aristóteles de Souza - (1894-) - generał brazylijski.
 • Dregier Norbert - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Heski Ludwik III - (1806-1877) - wielki książę Hesji i Renu 1848-1877.
 • Howard James Newton - (1951-) - kompozytor amerykański.
 • Jeliński Mariusz - (1938-) - dziennikarz, prezenter radiowy.
 • Littlewood John Edensor - (1885-1977) - matematyk angielski.
 • Miličić Igor - (1976-) - chorwacki sportowiec, piłka koszykowa.
 • Schilling Wolfgang - (1955-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Zilk Helmut - (1927-2008) - polityk austriacki.
 • Żegleń Łukasz - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.