Bliźniaczka, 07 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 07 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźniaczka, która urodziła się dnia 7 6, uwielbia zachowywać się towarzysko, pragnie przebywać z towarzyszami, eskorta obszernej publiczności oznacza dla niej perfekcyjną rozrywkę, aczkolwiek częstokroć lubi artykułować sądy mało powściągliwe. To jednostka komunikatywna, ubóstwia mówić powoli i tajemniczo, chętnie uczy się, jednakże często w jej wystąpieniach najzwyczajniej brakuje treści. Częstokroć bywa zmienna, często nie wystarcza jej wytrwałości i potrafi aktualizować najważniejsze decyzje co minutę, dlatego niezwykle trudno zaczyna się z nią negocjacje. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wszelkie sprawy powinny obracać się wokoło jej osoby, jest bezgranicznie zafiksowana na sobie i charakteryzuje ją niedostatek uczuciowości. Jest to osobnik wścibski, otoczenie jest dla niej gigantyczną biblioteką, a więc ochoczo jeździ po całym globie oraz chętnie przyswaja wiedzę o różnorodnych dziedzinach wiedzy. To człowiek elastyczny, znamionują ją najrozmaitsze, nietypowe przedsięwzięcia, umie spełniać się w dowolnych warunkach i nie trwoni minut na bezowocne biadolenie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dowieść swoje projekty do zyskownego zakończenia, kłopoty nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Często bywa emocjonalna, rozstrzygnięć trudności poszukuje w zabiegach magicznych i w proroctwach, nie darzy zaufaniem naukowego sposobu pozbywania się przeciwności, zatem częstokroć wolałaby przyjść na świat o wieki wcześniej.
To jednostka bezstronna, stara się zrozumieć cudze przekonania oraz nie wierzy wyborom obieranym pod presją emocji, toteż w każdym wypadku pierw z uwagą cię przesłucha przed ogłoszeniem werdyktu. Jest to osobnik subtelny, nie obawia się brać się za rozsądzanie sprzeczek, które przedstawiają sobą prawdziwą przeszkodę także dla wytrawnych i błyskotliwych graczy politycznych i zwykle załamują pozostałe osoby. Jest to jednostka pobieżna, jest cały czas czymś pochłonięta, ale nie usiłuje niczego starannie przeniknąć, więc nie realizuje przeważnie przełomowych innowacji i analiz. Znamionuje się kompromisowością, ma niezmiernie otwarty i wszechstronny umysł i raduje ją różność rzeczywistości i współpracowników, a zatem nie aprobuje u kompanów wyłącznie braku poszanowania innych. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, bardziej uważne oglądanie jej popycha do mniemania, że permanentna, ociupinę szalona prowizorka też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i winno się sobie pozwolić na naturalne doświadczanie odczuć i wyrażanie się. Jest to osoba powolna, ciężko ją oszołomić wytwornymi frazesami, ponieważ stara się tylko o autentycznie pożyteczne rzeczy i każdy produkt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Często bywa uległa, autonomiczne dokonywanie wyborów potrafi być dla niej bardzo niepokojące, bowiem inne jednostki częstokroć postrzega za znawców i skonfrontowana z czyimś naciskiem nie umie zachować się asertywnie. Cechuje się wyrafinowaniem, lubuje się w szybkich, wyczynowych autach i pragnie wieść się ze szlachecką szykownością, zatem często uważa się za sędziego dobrego stylu.

Pozostałe przymioty odpowiednio odzwierciedlające owego człowieka to również: lubiany, nieokiełznany, szczodry, kreatywny, uroczy, ekscentryczny, słaby, rozhisteryzowany, nieszczery, czuły, podstępny, chciwy, zawzięty, inteligentny, seksowny, powabny, sentymentalny, zimny, niepohamowany, buntowniczy, przenikliwy, gadatliwy, dyskretny, potulny, zepsuty, otwarty oraz bałaganiarski.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: statystyk, referent, asystent, kompozytor, sprzedawca, handlowiec, księgarz, komiwojażer, akwizytor, spiker, dziennikarz, doradca, poeta, muzyk i lektor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Braddock James J - (1905-1974) - amerykański sportowiec, boks.
  • McKenna Virginia - (1931-) - aktorka angielska.
  • O'Reilly Terry - (1951-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
  • Piech Arkadiusz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Ryszka Henryk - (1939-) - operator filmowy.
  • Sokołowska Janina - (1900-) - tancerka, śpiewaczka, aktorka.
  • Stieber Zdzisław - (1903-1980) - Językoznawca, slawista, profesor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.