Bliźniaczka, 05 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 05 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźniaczka urodzona w dniu 5 6 jest to jednostka elastyczna, pojęcie „niewykonalne” nie istnieje w jej słowniku i doskonale znajduje się nawet w sytuacjach przykrego rozgardiaszu. Częstokroć bywa chwiejna, nie umie trwać przy zorganizowanych zobowiązaniach i potrafi zmieniać strategiczne założenia z godziny na godzinę, często podejmuje się najrozmaitszych prac. Jest to osobnik ciekawy, chce zrozumieć wszystko, a więc nęcą ją sprawy dziwaczne i nowatorskie oraz otrzymuje znakomite wyniki w ulubionych dziedzinach wiedzy. Bywa osobą emocjonalną, wyjść z kłopotów wypatruje w czarach i w proroctwach, rachunki i wzory nie pociągają jej, toteż wszechobecna industrializacja częstokroć jest dla niej prawdziwym zmartwieniem. Cechuje się komunikatywnością, uwielbia przemawiać długo i niezrozumiale, wysłuchiwanie jej przemów może dawać autentyczną radość, ale często w jej wystąpieniach zwyczajnie brakuje znaczenia. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie dociągnąć swoje projekty do zyskownego ukończenia, problemy nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak czasem zbytnio przywiązuje się do uprzednio opracowanych planów. Jest to człowiek ekstrawertyczny, jest urodzonym aktywistą, bardzo uwielbia zwracać na siebie uwagę, lecz niestety umie również uznawać się za godny podziwu fenomen. Lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich towarzyszy posiada stosunek czysto egoistyczny i osoby dokoła mają dbać o jej nastrój.
To jednostka grzeczna, potrafi wybrnąć z zawikłanych i niebezpiecznych okoliczności, które zdają się niemożliwymi a wręcz stukniętymi i zazwyczaj załamują pozostałych ludzi. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie ocenia jedynie powierzchownie, gdyż w każdym wypadku rozważa przewidywane zarobki i usiłuje pracować wedle obranych scenariuszy. To osobnik wysublimowany, swoje miejsce zamieszkania aranżuje z doprawdy królewską pomysłowością i jej towarzyskie zachowania są zawsze bezbłędne, a zatem uszczęśliwiona jest jako szafarz ogromnej fortuny. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przekonana, że bezustanna, odrobinę szaleńcza prowizorka też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i nie powinno się nazbyt przedobrzać z permanentną samodyscypliną. Znamionuje się bezstronnością, niezmiernie drobiazgowo bada najsubtelniejsze rzeczy oraz nie jest prędka z podejmowaniem wyboru, zatem przeważnie jest lubiana jako arbiter. Jest to osoba powierzchowna, jest niezwykle rozumna, jednakże działanie z reguły wyprzedza u niej przemyślenie kwestii, więc częstokroć miota się chaotycznie i bez wyznaczonego kursu. Bywa osobnikiem posłusznym, osobiste decydowanie potrafi być dla niej bardzo frustrujące, albowiem inne jednostki często postrzega za opiniodawców i nie umie tłumaczyć przed innymi swoich przekonań. Jest to człowiek tolerancyjny, potrafi przestawać z osobami o wielce odmiennych poglądach i jednostek niepodobnych i egzotycznych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, dlatego dokłada starań, by wystrzegać się nawiedzonych radykałów zajętych propagowaniem najsłuszniejszych idei.

Pozostałe określenia trafnie portretujące tego osobnika to także: dyplomatyczny, niestabilny, niepohamowany, życzliwy, okropny, słaby, szczodry, światły, wyobcowany, roztrzepany, chytry, wytworny, ponętny, postępowy, neurotyczny, kapryśny, bezpruderyjny, afektowany, współczujący, podstępny oraz kreatywny.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: handlowiec, dziennikarz, sprawozdawca, księgarz, felietonista, doradca, spiker, telemarketer, powieściopisarz, sekretarz, dramatopisarz, statystyk, referent, sprzedawca, lektor i kompozytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Lockhart Leslie Keith - (1897-1966) - generał brytyjski.
  • Lorca Federico Garcia - (1898-1936) - hiszpański poeta, dramatopisarz.
  • Marshall Keith - (1956-) - muzyk.
  • Midzierski Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
  • Pacey Steven - (1957-) - aktor angielski.
  • Rawat Navi - (1977-) - aktorka amerykańska.
  • Sivan Troye - (1995-) - aktor południowoafrykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.