Bliźniaczka, 04 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 04 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźniaczka, która przyszła na świat dnia 4 6, bywa egoistyczna, inne osoby mają obowiązek rozwiązywać jej problemy i opornie ofiarowuje coś pozostałym ludziom. To osobnik wszechstronny, pociąg do udoskonalania jest jej niezmienną cechą, doskonale sprawdza się nawet w sytuacjach dotkliwego zamieszania i niezmiernie ciężko ją czymś zaskoczyć. Bywa jednostką niezdecydowaną, często nie starcza jej silnej woli i częstokroć nie umie dokończyć rozgrzebanych spraw, często ima się rozmaitych zawodów. Bywa człowiekiem emocjonalnym, rozwiązań trudności poszukuje w czarach i w proroctwach, nie poważa typowo rozumowego postępowania, więc częstokroć wolałaby urodzić się o stulecia wcześniej. Charakteryzuje się komunikatywnością, lubi przemawiać powłóczyście i niezrozumiale, uwielbia wzbudzać podziw kolegów swoją szeroką wiedzą, ale często nie potrafi w racjonalnym terminie dotrzeć do sedna. Jest to osobnik zorganizowany, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do pomyślnego finiszu, działa w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. Bywa jednostką ekstrawertyczną, jest zdrojem różnych koncepcji, nosi w duchu nieprzebraną liczbę opowiadań, lecz niestety potrafi także uznawać się za wielkiego myśliciela. To osoba wścibska, wypełnia ją głód nauki, toteż w każdym wypadku próbuje zajrzeć za kraniec rzeczywistości oraz uzyskuje wyśmienite wyniki w ulubionych zagadnieniach.
Często bywa pobieżna, umie po trochę znać się na każdej dziedzinie, aczkolwiek nie stara się niczego rzetelnie zrozumieć, a więc częstokroć szarpie się chaotycznie i bez wyznaczonego kursu. To osobnik grzeczny, można jej powierzyć wykonywanie ryzykownych zleceń, które oznaczają konieczność wykorzystania pomysłowych i niejednokrotnie zupełnie skomplikowanych argumentów i okażą nierealne dla jej rozlicznych poprzedników. To jednostka wyrafinowana, poświęca się ekskluzywnym zabawom i ubóstwia prowadzić się z arystokratycznym szykiem, a zatem często czuje się znawcą właściwej stylistyki. Jest to osobnik uległy, zazwyczaj szuka opiekuna i zwierzchnika, bo innych ludzi częstokroć postrzega za rzeczoznawców i nadto bezproblemowo ustępuje cudzym presjom. To jednostka tolerancyjna, potrafi przyjaźnić się z ludźmi o wybitnie rozbieżnych przekonaniach i nie kręci jej przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, zatem jest aktywistą charytatywnym dopominającym się o wolność grup dyskryminowanych. Jest to jednostka uczciwa, podejmuje próby, by wydźwignąć się nad własne resentymenty oraz wszelkie rzeczy chce przemyśleć wielokrotnie, dlatego zwykle jest ceniona jako sędzia. Jest to osobnik impulsywny, przedstawia sobą żywe potwierdzenie, że na pierwszy rzut oka bezładne prace też umieją przynosić efekty i warto sobie pozwolić na naturalne doświadczanie odczuć i manifestowanie się. Jest to osoba powolna, nie marnuje energii na całkowicie niepotrzebne kwestie, ponieważ stara się tylko o naprawdę użyteczne sprawy i zawsze zachowuje się przytomnie oraz dalekowzrocznie.

Pozostałe atrybuty poprawnie wyrażające tego człowieka to także: roztrzepany, humorzasty, szorstki, podstępny, zapalczywy, seksowny, kreatywny, wyobcowany, elegancki, ekscentryczny, staranny, zdolny, romantyczny, zmysłowy, zadufany, rozpasany, szczodry, rozsądny, dyplomatyczny, poszukujący, spostrzegawczy, przenikliwy, neurotyczny, powabny, chciwy, olśniewający, wspaniałomyślny, histeryczny i ospały.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: pisarz, lektor, muzyk, komiwojażer, felietonista, referent, sekretarz, statystyk, dziennikarz, powieściopisarz, doradca, sprzedawca, telemarketer, akwizytor, sprawozdawca oraz spiker.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arent Iwona - (1968-) - politolog, polityk.
 • Barbieri Fedora - (1920-) - włoska śpiewaczka operowa,.
 • Body Holly - (1970-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Carlsen Henning - (1927-) - duński reżyser filmowy, scenarzysta.
 • Kennedy Jade - (1990-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kippel Shane - (1986-) - aktor kanadyjski.
 • Love Betty - (1979-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Quesnay François - (1694-1774) - francuski ekonomista, lekarz.
 • Reston Ana Carolina - (1985-) - modelka brazylijska.
 • Rutecki Zdzisław - (1960-2001) - sportowiec, żużel, trener żużlowy.
 • Scorupco Izabella - (1970-) - modelka, aktorka, piosenkarka, fotomodelka.
 • Whorf Richard - (1906-1966) - aktor amerykański.
 • Wolfe Digby - (1925-2012) - aktor angielski.
 • Zach Franz Xaver von - (1754-1832) - astronom austriacki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.