Bliźniaczka, 21 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 21 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźniaczka, która urodziła się w dniu 21 6, bywa jednostką emocjonalną, wyjść z trudności wygląda w czarach i w proroctwach, cyfry i obliczenia zniechęcają ją, a zatem nagminnie obecna industrializacja częstokroć jest dla niej niezaprzeczalnym utrapieniem. Bywa osobą błyskotliwą, jest gejzerem rozlicznych pomysłów, jej przeciętne ruchy jawią się wykwintnym baletem, jednak na nieszczęście umie również uważać się za wielkiego myśliciela. Jest to człowiek elokwentny, lubi zabierać głos przewlekle i niejednoznacznie, uwielbia rozmawiać w grupie na temat różnych kwestii, aczkolwiek często potrafi także wypowiadać zwykłe głupoty. To osobnik niezdecydowany, nie umie wybrać jednego punktu widzenia i ciężko jest jej obstawać przy podjętych decyzjach, zatem niezwykle słabo sprawdza się jako opiekun lub instruktor. To jednostka wścibska, rzeczywistość jest dla niej obszerną książnicą, a więc ochoczo wędruje po całej planecie oraz jest odpowiednia na znakomitego badacza. Jest to osoba elastyczna, przystosowuje energicznie i efektywnie, pociąg do modernizowania jest jej nieodmiennym atrybutem i zaskoczenie to u niej stan autentycznie rzadko spotykany. Jest to człowiek zorganizowany, potrafi mądrze wykorzystywać swoje rezerwy, umie się prawidłowo mobilizować, jednak częstokroć brakuje jej inicjatywy niezbędnej w naglących sytuacjach. Lubi zachowywać się egoistycznie, potrafi na zimno używać innych osób, pozostali ludzie muszą rozwikływać jej kłopoty i stosunki dwustronne oznaczają dla niej uzyskiwanie zarobków.
Często bywa nieuważna, jest niezmiernie rozumna, ale działa częstokroć zbyt nierozważnie, więc często sama nie rozumie zupełnie swoich posunięć. Jest to osobnik uległy, ubóstwia parać się flegmatycznymi, niezwiązanymi z ciężarem odpowiedzialności pracami, bowiem boi się angażować się w utarczki z innymi i przemoc i śmiałość umieją wyegzekwować na niej zmianę opinii. Jest to osoba wyrafinowana, oddaje się zbytkownym przyjemnościom i jej towarzyskie zachowania są zawsze doskonałe, dlatego częstokroć bywa oceniana jako miejscowy wyznacznik gustów. Cechuje się sprawiedliwością, podejmuje próby, by poznać cudze poglądy oraz wszelkie rzeczy chce zbadać wielokrotnie, toteż na ogół jest chwalona jako mediator. To jednostka powolna, nie wartościuje jedynie powierzchownie, bo najbardziej ceni funkcjonalność i każdy obiekt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. To człowiek kulturalny, daje radę wynaleźć wydajne obejścia problemów, które dotykają dziedzin bardzo dyskretnych i mierzące się z nimi osoby przeważnie w mig skłaniają do poddania się. Jest to osobnik kompromisowy, potrafi przyjaźnić się z jednostkami o niesłychanie różnych przekonaniach i łatwo zmienia dotychczasowe poglądy w kontakcie z nieznanymi wcześniej doznaniami, dlatego jest organizatorem filantropijnym starającym się o równość ludzi represjonowanych. To osoba porywcza, uosabia sobą dosyć bezsensowną myśl, że na pierwszy rzut oka chaotyczne działania też umieją gwarantować rezultaty i często nasze naturalne odruchy wykazują najwyższą sprawność.

Inne cechy odpowiednio wyrażające wspomnianego osobnika to również: olśniewający, staranny, bałaganiarski, ufny, bezpruderyjny, roztrzepany, sceptyczny, niegrzeczny, gadatliwy, czarujący, stabilny, dyskretny, zręczny, niepohamowany, życzliwy, czuły, zepsuty, brutalny, współczujący, szorstki, kreatywny, podstępny oraz atrakcyjny.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: felietonista, lektor, akwizytor, asystent, sekretarz, komiwojażer, kompozytor, handlowiec, spiker, księgarz i pisarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Bucholtz Alojza Anna Florentyna - (1832-) - aktorka, tancerka, dyrektor teatru.
  • Calderisi David - (1940-) - aktor kanadyjski.
  • Dukakis Olympia - (1931-) - aktorka amerykańska.
  • Holliday Judy - (1921-) - aktorka amerykańska.
  • Kanarek Eliasz - (1901-1969) - malarz, portrecista.
  • Lafferty Marcy - (1946-) - aktorka amerykańska.
  • Palmer Byron - (1920-2009) - aktor amerykański.
  • Sanchez Lorena - (1986-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Zatorski Paweł - (1990-) - sportowiec, piłka siatkowa.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.