Bliźniaczka, 18 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 18 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Zodiakalna pani bliźnięta, która przyszła na świat w dniu 18 6, jest to człowiek ciekawy, chce przeniknąć każde zagadnienie, toteż na zawsze zostaje w niej szczeniacki dar do dziwienia się otoczeniu oraz często zajmuje się ekscentrycznymi hobby. To osobnik elastyczny, gdy trzeba, potrafi zrobić łódź podwodną z brystolu i drutu, umie współpracować nieomalże z każdą jednostką i niezwykle ciężko ją czymś zaszokować. Jest to osoba konsekwentna, wykazuje samodyscyplinę i wytrwałość, postępuje w sposób rozważny i sprawdzony, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. Jest to osobnik chwiejny, nie potrafi zdecydować się na jedno stanowisko i umie raptownie poddać się tuż przed uzyskaniem celu, dlatego bardzo trudno prowadzi się z nią spory. Jest to jednostka komunikatywna, lubi zabierać głos rozwlekle i niejednoznacznie, uwielbia dyskutować jawnie na temat różnych kwestii, lecz często nie potrafi w racjonalnej ilości czasu przejść do meritum. Bywa egocentryczna, jest totalnie zafiksowana na sobie, jedynie jej osobiste zmartwienia są ważne i umie bez emocji eksploatować innych ludzi. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, pragnie przebywać z towarzyszami, uwielbia oszałamiać swoich obserwatorów, ale częstokroć na nieszczęście nie potrafi zamknąć się we właściwym momencie. Jest to osobnik uczuciowy, nie unika afektowanych ekscytacji, nie ufa akademickiej metodzie pozbywania się problemów, więc przed monitorem często reaguje niczym kot w wodzie.
Charakteryzuje się sprawiedliwością, zawsze stara się zrozumieć co tylko się da oraz wszelkie rzeczy chce przeanalizować po wiele razy, a więc ochoczo jest rekrutowana do arbitrażu kłótni. Bywa jednostką ustępliwą, częstokroć musi oddawać się realizowaniu nielubianych przez siebie zajęć, albowiem pozostałych ludzi często bierze za rzeczoznawców i śmiałość i przemoc umieją wydębić na niej rewizję punktu widzenia. Znamionuje się tolerancyjnością, nie denerwują odmienne zainteresowania i sprawnie uaktualnia istniejące poglądy w konfrontacji z nowymi spostrzeżeniami, a zatem dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych fanatyków pochłoniętych obwieszczaniem najwspanialszych koncepcji. Jest to osobnik powolny, nie marnuje wysiłków na zwyczajnie niepotrzebne sprawy, ponieważ liczy się dla niej nade wszystko praktyczna przydatność i próbuje działać podług wytyczonych planów. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest całkowicie przekonana, że pozornie bezładne działania też potrafią dostarczać rezultatów i częstokroć nasze instynktowne czyny okazują najwyższą efektywność. Jest to człowiek nieuważny, umie szybko przetrawić potężną liczbę informacji, jednakże zachowuje się często zbytnio pochopnie, zatem częstokroć szamocze się chaotycznie i bez przyjętego kursu. Jest to osobnik taktowny, daje radę wyszukać efektywne obejścia kłopotów, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną przeszkodę również dla kompetentnych i pomysłowych męży stanu i siłujące się z nimi osoby na ogół w mig skłaniają do rezygnacji. To jednostka wyrafinowana, swoje miejsce zamieszkania zagospodarowuje z prawdziwie królewską fantazją i w dowolnej swojej aktywności dąży do tego, by uzyskiwać wirtuozostwo, dlatego często jest oceniana jako tubylczy wyznacznik gustów.

Inne przymioty prawidłowo odzwierciedlające wspomnianego człowieka to również: nieszczery, okropny, atrakcyjny, romantyczny, brutalny, cichy, hałaśliwy, stabilny, rozpasany, umiarkowany, wytworny, kapryśny, rozmowny, histeryczny, niepohamowany, staranny, gadatliwy, przenikliwy, potulny oraz zimny.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: komiwojażer, statystyk, kompozytor, doradca, sprzedawca, akwizytor, powieściopisarz, dramatopisarz, lektor, muzyk, referent, sprawozdawca, telemarketer, sekretarz i dziennikarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Avery Erin - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Czekaj Jakub - (1984-) - reżyser filmowy, scenarzysta.
  • Grzybowski Michał - (1979-) - aktor.
  • Lech Piotr - (1968-) - sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
  • Spears Randy - (1961-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
  • Sweet Blanche - (1896-) - amerykańska aktorka filmu niemego.
  • Szymura Jerzy - (1949-) - informatyk, przedsiębiorca.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.